Na okraji jámy lvové

Kapitola druhá

25. května 2013 v 20:55 | Abigail Osbourne
Ahoj, jsem tu s druhou kapitolou NOJL. U první nebyl moc veliký ohlas, ale doufám, že se vám líbila. Také se omlouvám, že tato kapitola je vcelku krátká.

Věnování určitě patří: Agnes, weras, Máje, Sitaře a pak Tessie a mekare, které se povídka doufám líbí, jelikož jí dopisuji hlavně kvůli ní :D.

Nuže, zde jest!

Kapitola první

20. května 2013 v 18:22 | Abigail Osbourne
Po dlouhé roční pauze jsem tu zpět s (přejmenovanou) povídkou Na okraji jámy lvové. Snad už k žádné tak dlouhé pauze nedojde, i když neslibuji, že se sem tam o pár dní neopozdím. Ale už dost tlachání, snad se vám bude povídka líbit. Opět vás prosím, alespoň o ohodnocení povídky hvězdičkami, děkuji.

Povídku bych ráda věnovala všem, komu se líbila a kdo jí komentovali zvláště pak Nade, Hajmi, Ilay, anonymce9, Theo a mekare, která mě k pokračování v povídce doslova dokopala.

Navigace

2. dubna 2012 v 18:39 | Abigail Osbourne

Prolog

1. dubna 2012 v 21:41 | Abigail Osbourne
Vážení a milí... je to tady. Tramtaradáááá! Dnes jsem se vám rozhodla naservírovat prolog k nové povídce: Na okraji jámy lvové. Pokud bude zájem (a já v koutku duše doufám, že bude) tak nás bude čekat dlouhý příběh o nenávisti, lásce, zklamáních a nových poznáních. Můžeme očekávat (doufám) dojemné, vtipné i dobrodružné momenty, vzájemné poznávání, sex a spoustu dalšího. Velký dík patří vám, kdož komentujete a čtete. Bez vás a vaší podpory bych asi nikdy nenalezla k vlastnímu slashi (a teď nemyslím jen nějakou parodii) odvahu.

Povídku bych tedy chtěla věnovat všem, kdo si jí přečtou a kdo ji okomentují. Také všem kdož jste už mé povídky četli a i komntář jste zanechali. Především pak: Nade, keishatku, Slimče, Tessie a Georgianě.

Další velký dík patří mé úžasné betě a věrné komentující Ilay!

Co dodat... no, doufám, že se povídka bude líbit a budete se sem rádi vracet. Měla by přibývat asi každou neděli. :)

PS: chtěla jsem poprosit ty, kteří čtou, ale nekomentují... jestli by alespoň nemohli kapitolu vždy ohodnotit (těma hvězdičkama). Zabere to asi 2 vteřiny a já budu vědět, jestli se líbilo. Děkuji.

Juj, už nějak dlouho kecám, omlouvám se. Tak, Enjoy!
S láskou Vaše Abby lml

Inspirace RITD

31. března 2012 v 12:16 | Abigail Osbourne
K názvu Rainbow In The Dark mě inspirovala metalová legenda- Ronnie James Dio (R.I.P). Těm, kteří píseň Rainbow in the dark neznají, jí se přidávám včetně textu a překladu :D. Thank you Ronnie!
PS: Prosím, nemáte někdo tip na nějaký dobrý horror? Celkem bych si ho pustila :)).

Na okraji jámy lvové

29. března 2012 v 20:35 | Abigail Osbourne

Autor: Abigail Osbourne
Počet kapitol: ??? (asi dlouhé)
Pár: HP/SS
Varování: obecně žádné, upřesním u jednotlivých kapitol
Shrnutí: Jak dopadne Harryho soužití se Severusem? Co se mistr lektvarů všechno nedozví? Jak Vyvoleného změní smrt jeho kmotra? A spousta dalšího...
Období: Studium Harryho Pottera, Ignoruje události 6 a 7 dílu a to včetně informací o viteálech.
Stav: Rozepsaná

 
 

Reklama