Glosy jednorázové

Bezejmená

9. května 2013 v 18:21 | Abigail Osbourne

Autor: Chantal
Fandom: vlastní
Pár: Bez páru
Glosuje: Abigail

Letní láska

10. dubna 2013 v 21:30 | Abigail Osbourne
Autor: Lilly
Glos: Abigail
Pár: HG/OMP
Varování: Autorce bylo odhadem 10-13 let, podle toho to taky vypadá. ;)

Glosy asi nejsou tentokrát asi příliš originální, ale snad si to i tak užijete :). Na chyby jsem se nějak vykašlala, nemám na to nervy ani náladu ;). Snad vás příliš nezmate změna barvy mých zdejších glosů, ale ta červená hrozně křičí. Myslím, že tato barva je pro oči příjemnější.

Co dělá Hagrid v lese bez Tesáka

12. ledna 2012 v 17:51 | Abigail Osbourne
Autor: Ivana
Glos: Abigail
Vaarování: Extrémě nechutné a dementní, může poškodit váš mozek! Nedoporučuji slabším povahám. Také doporučuji při čtení nic nejíst a mít po ruce kýbl... pochopíte proč.


Toto je můj první glos. Je to určitě slabší věc, ale nemohla jsem si pomoct a nepodělit se o něj s vámi. Tato autorka je buď úplně blbá nebo je to jedna z nějúchylnějších lidí, které jsem kdy poznala. Ellie se zžekla společného ogosování se slovy, že toto glosovat nejde! A že to na ní nechalo takové následky, že nevidí důvod, to znovu podstupovat. Tak jsem to tedy oglosovala sama. Ale nemusíte se bát, slíbený výkendový glos bude i s Ellií ;). Hrubky jsem neopravovla (až na pár vyjímek)... (Sama jich tu mám dost... ještě že mi Ellie betuje povídky).

Pokud jste dost odvážní na to, aby jste tohle přečetli... směle do toho! :DDD
 
 

Reklama