PTVD 13

30. května 2013 v 9:30 | Abigail Osbourne |  Pro tebe vše drahoušku
Autor: Kleo
Beta-read: Mysty
Glos: Abigail a Tessie
Pár: LV/HP
Přístupnost: 18+
Varování: silně OOC, "romantika", něco co autorka nazývá sexem (Ne, prosím!)

Věnováno komentujícím: Nade a jesssnape


13. Kapitola: Láska, ta nebezpečná věc

Pozn.autor.: Gomen za chybi..... Áááááááááááááááááááá!


"Avada...." Najednou Brumbál přestal a s nechápavým výrazem se sesul k zemi. Voldemort se na (na se) něj podíval a pak zrak otočil tam, kde ještě před chvílí stál Brumbál (Voldy ho zbil svým rudým pohledem)(Mě by zajímalo, kam se Brumla tak rychle poděl, že se na něj Tom díval a pak musel otáčet zrak tam, kde stál. Sesul se k zemi, což by čistě teoreticky mělo být dolů, přímo pod svou původní polohu.). Teď tam stála Mitsuki s pořádným kusem klády (Cože?)(Jó, stará Mitsuki, ta má teda kládu…). Podle jejího postavení (Naše domněnky se potvrdily.) si mohl tipnout, že to byla Mitsu, kdo zneškodnil Brumbála. "Cs! Ten senilní dědek by nedokázal zabít ani mouchu natožby Vás!" Zavrčela Mitsu a hleděla s opovržením na Brumbála v bezvědomí.

Kam se hrabou kouzla čáry, kláda řeší všechny sváry.

"Mitsuki, budeme se moc vrátit na hrádek?" Optal se Temný Pán a přesunul si Harryho do náručí. Ten ještě hleděl na Brumbála s očima rozšířenýma strachem, co by udělal, kdyby ho Mitsuki nezneškodnila. (Zabil by tvého milovaného Tuli-voldyho a byl by pokoj!) (Pak by ti dal citrónový bonbón, padesát bodů Nebelvíru a poslal by tě spát.) (Všichni by byli spokojeni…)

Oslovená zavrtěla hlavou. "To, že jsem zneškodnila tohohle *ukázala na Brumbála* to neznamená, že tamti *rukou ukázala k hrádku* jsou fuč, mrtví a vše co by jsme (bychom proboha!) si přáli. O ty se postarám, od čeho jsem nájemnou vražedkyní, ale pro vás dva by (to) nebylo moudré se vracet, dokud to krátce "neuklidim" a bude tu naprosto bezpečno. " S těmi slovy si odfoukla pramen vlasů, který jí spadl do tváře, a založila ruce na prsou. (Zdá se mi to, nebo je v polovině scén s Mitsuki zmínka o jejích vlasech?) (A nezapomínej na její krásné oblečení, se kterým musíme být uprostřed bojové scény seznámeni.)

Temný Pán pokýval hlavou a opřel si bradu o Harryho hlavu. Chlapec si hrál s pramínkem svých (vlasů)chlupů z nosu. Nechával si je narůst, aby si mohl zaplétat copánky.
Taky se vám chce zvracet? Já už nemám sílu! Autorčina demence mě naprosto irituje!

Mitsuki se na něpodívala (na ně) zastřeným pohledem a najednou se usmála. "Pane." Oslovila pána Zla. "Mohli by jste zatím *bhéééé* jít na hrad Slazara Zmijozela. Jsou tam smrtijedi, kteří určitě zastaví ty pošuky, kdyby za vámi chtěli, a neublíží chlapci, když jim to přikážete. Je tam bezpečno." Upřela na něj pohled svých krvavých očí.
Temný Pán pokrčil rameny a ještě pevněji objal svou lásku. Harry se spokojeně (uvelebil) opřel zády o pána všeho Zla a vyčkával, jakže to dopadne a (kap) kam se vydají. (Jak se můžete uvelebit O někoho?) (Je to Kleo, u ní mě už nepřekvapí nic. Už živě vidím Voldyho jak kupříkladu jezdí po sídle na jednokolce s večerníčkovskou čepičkou.)

"Dobře. Budeme na hradě Salazara. Ty to tady zatím ukliď. Támhle jsou košťata!" Mitsu si odfrkla a pohlédla na Nebelvíra. "Nejiho (pošlo) pošlu zítra za tebou, (a) neměj o něj strach. Postarám se o něj."(MEZERA)Harry se zmohl jen na přikývnutí. (Tak to jsme na tom podobně, já už jen vyčerpaně kroutím hlavou.) Byl za tu větu tak vděčný.Tak boží větu už léta neslyšel. Než se zmohl na poděkování(ČÁRKA)ucítil pod pupíkem známé škubnutí z přemístění a Mitsuki byla pryč (n)a nahradilo ji () množství barevných skvrn. LSD, LSD… Raději jen pro jistotu zavřel oči, aby z toho neměl migrénu.

Když je otevřel, octl se ve velkém pokoji a hleděl na postel, kterou měl vedle sebe. Nacházel se na ní velký jednorožec! Najednou ucítil na krku horký, žhavý a vášnivý polibek. Doprovázený šťoucháním rohu a klapání kopyt. Lehce vzdychl a naklonil hlavu tak, aby měl Temný Pán (měl) lepší přístup. Ten toho okamžitě využil. Přisál se na Harryho odhalené hrdlo jako nějaký upír a kousl do úžasně citlivé pokožky na Harryho krku. Prokousl mu tepnu, Potter vykrvácel a umřel. Zasvinil při tom celou ložnici. Jednorožec smutně zaržal. Vzdych, který následoval, byl rajskou hudbou pro jeho uši. Dodal si odvahy a obrátil si chlapce čelem k sobě. Harryho čelo ho doteď trochu děsilo, ta jizva byla fakt šeredná. Jednou ho bude muset poslat na plastiku.

Chvíli se na sebe dívali a pak se prudce a naléhavě políbili. (Já už vzdávám to, si cokoliv co Kleo napíše představovat. Buď se šíleně směju, nebo brečím zoufalstvím.) Polibek byl hluboký a vášnivý. Teď si Temný Pán uvědomil, jak moc po chlapci touží. Ale smí si ho vzít. (Uh?) (Klid, myslím, že na to v této povídce ani nedojde. I když nic nezaručuju. Voldy žádající Harryho o ruku, při svitu měsíce, je přesně Klein styl.)

Tahle otázka potřebovala rychlou odpověď. (Omyl, kdyby to byla otázka, měla by OTAZNÍK.) (Ten se však povídky natolik zděsil, že nezaváhal ani minutu a podřezal se vykřičníkem.)

Po skončení polibku si Voldemort přitáhl Harryho tvář co nejblíže k té své. Sice se musel trochu sehnout, ale co by pro svého andílka neudělal, že? Takovouto oběť pro něj podstoupí.

"Harry, to co teď hodláme dělat...nebo hodlám udělat...Souhlasíš s tím? Musíš mi to říci teď, pak mě už nezastavíš." Šeptal s naléhavostí do chlapcova citlivého ouška. Které si žádalo Voldyho penis. Neodolal a kousl do něj. Chlapec vzdychl a postavil se na špičky, aby naopak mohl on šeptat své lásce. "Jsi odporný, nechutný a slizký bastard. Myslel sis, že mě dostaneš, co? Ale to se ti nepodaří. Avada Kedavra!"

"Kdybych to nechtěl, tak bych tady nebyl. Chci to ... chci tě moc. (A mě se nikdo nezeptá? Já to nechci! Dost! STOP!) Tak moc tě (ne)chci cítit v sobě, že si to nedokážeš představit." (Kriste pane, už je to tu! Už je to tu! A já nevěřila, že to Kleo opravdu udělá! Jak jsem mohla být tak naivní?) Šeptal s obrovskou naléhavostí a jemně se otřel o Temného Pána. "Ale dovol mi jediné. Můžu tě oslovovat Tome při našem milování?" "Nikoliv můj drahý, chci, abys mi při našem aktu lásky říkal Batmane!" Voldemort by nedokázal nic upřít svému andílkovi a tak jen spěšné ano muselo postačit a znovu se vrhl na ta úžasná ústa. Ale najednou mu problesklo hlavou, že tohle je jejich první milování a tak to nesmí uspěchat. To můžou později ale poprvé je poprvé. Ach můj bože! Voldemorte, kde jsi? Chci tě zpět! Chladného a vraždícího.

Trochu zněžnil polibek a důkladně začal prostudovávat horní patro chlapce. Přízemí a suterén si nechal na později. Ten mu odpovídal néli (?!) s menším zaujetím. *zvuk zvracející velryby*

Přestal chlapce objímat kolem pasu a začal se zaobírat (s) jeho kabátkem. (Kabátek patří na oficiální seznam slov, jejichž použití v erotických scénách je přísně zakázáno. Autorka je tímto odsouzena k věčnému zatracení.) Chlapec následoval jeho příkladu a také se začal zajímat o hábit svého budoucího milence. Hmmm stoprocentní bavlna, okraje trochu ošlapané… Tom vyklouzl z těch úžasných úst a začal si prolíbávat cestičku do horoucích pekel. Jemným polibkem políbil nos, olízl nejprve pravou a pak i levou tvář (Jeho psí instinkty byly silnější než on.) jemně políbil bradu a pak se s radostí vrhl na hrdlo. Tam kde předtím kousl, nyní jemně začal sát zčervenalou kůži. Nechci vědět, kde k tomuhle Kleo přišla. V Bravo girl ;).

Musel ignorovat svoje vzrušení, které stouplo skoro na maksimum. (Kam?!) (Do toho samého hrobu, kam jsme pohřbili Kleo.) Chlapcovy neobratné pokusy mu rozepnout hábit moc nepomohly.

S úsměvem rozepnul poslední knoflík na kabátku a vrhl se na košily. Já taky něco vrhnu. S radostí se připojím. Harry také překonal hábit a nyní se mu naskytl pohled na bílou košily, přes, kterou se rýsovali svaly Temného Pána. Dal ruku na místo tam kde měl mít Tom srdce. No coment. Temný pán přestal uprostřed rozepínání knoflíků u košile a žhavého polibku na krk.

Já už nechci!

Jemně zdvyhl Harryho bradu aby si viděli do očí. (ZdvYhl. Aha.)

Chlapec je měl zastřené nejen vášní ale také láskou a oddaností k němu. Voldemorta bodlo u srdce. Když se podíval dolů, zjistil, že to byl nůž, který Harry svíral s vítězným úšklebkem v ruce. Teď si byl naprosto vědom, že tohle kouzelné stvoření nikdy nepustí a nikdy nikomu nedovolí, aby mu způsobil byť jen maličkou bolest. V duchu slíbil(,) každému takovému bolestivou a pomalou smrt.

Chlapec zamrkal a (s) tichým hlasem řekl: " Chci se s tebou milovat..." Jedna jediná věta a znamenala skázu pro Temného vládce a zkázu pro spoustu čtenářů. O glosátorkách nemluvě.

Ale on nemohl nebo nechtěl jinak než mu splnit toto přání. Nahmatal hůlku v kapse a rychlím kouzlem je oba svlékl.

Zlý skřet Ýíčák vylezl ze své nory a zpřeházel polovinu všech I/Y na které narazil.

Položil Harryho na postel jemně, jako_by byl z porcelánu. Takéže byl....tedy pro něj tím největším pokladem jaký se mu dostalo.

Skřet Ignorant, zkráceně Ignác, se vydal hledat svého bratra. Protože měl neskutečný průjem, cestou bohužel posral, co mohl.

Pozorně si chlapce prohlédl. Harry se pod jeho upřímným pohledem rozkošně začervenal a chtěl zakrýt rukama své vzrušení. Tom ho uprostřed pohybu zastavil a zvázal obě ruce do své jedné. "Harry." Skoro se s tím jménem mazlil. "Chci tě vidět. Celého. Protože si tě celého vezmu Harry" dokončil a čekal reakci. Jak se říká: Po každé akcie burza padne (je čekané reakce). Ta byla ještě víc červeně to tak již červené tváře. Tom se schovívavě usmál a podíval se, co to jeho láska chtěla skrýt. Povytáhl obočí nad tím, co spatřil. Byl to skoro malý zelený trpaslík plně naběhlý penis,

Oddělený odstavec v půlce věty?

Na kterém se perlily drobné kapičky touhy. Tom udělal jedinou věc, která mu přícházela na mysl. Zábíl Hárryýhó. Sklonil se a jemně kapičky olízl. Cítil jak se Harryho tělo pod tím jedním pochybem úplně napnulo jako struna. Tom se pro sebe usmál a povytáhl se tak aby se dívali oba do očí toho druhého.

Tom se skoro zastavilo srdce nad tím pohledem. Harryho černé vlasy byli rozhozené na polštáři a kousal si spodní ret, aby mu neunikl sten či cokoliv jiného. Oči zastřené a rty nateklé z polibků, které byli víc než vášnivé.

Tom se sklonil jak už několikrát této noci k oušku a zašeptal: "Splním ti přání pod podmínkou, že budeš spolupracovat. Jinak by to nebylo příjemné ani pro jednoho." Harry pokýval hlavou na znamení souhlasu a roztáhl doširoka svoje nohy.

Tom se cítil mezi Harryho stehny jako by byli pro sebe zrozeni. Ještě jednou olízl Harryho naběhlý penis - vysoužil si tím roztřesený sten- a trochu se od chlapce odtáhl. Harry už chtěl něco namítnout ale uviděl jak malý tom loví v prvním šuplíku šváby a vytáhl modrou dózu. "Dáš si sváču?" Povítáhl obočí ale to už si Tom lehl zpátky na něj. Opřel se lokty o matraci, protože měl pocit, že je pro Harryho příliš těžký. "Co to je?" Zeptal se s napětím v hlase chlapec. Ale také se špatně skrývaným vzrušením a pohlédl na dózu. "Piškotový dort. Myslel jsem, že by nám přišel k chuti…"

"To je lubrikant aby jsem tě nezranil, kdybych byl příliš horlivý." Vynadal si, protože postřehl v očích svého andílka mihnutí strachu.

Kdyby se teď někdo obtěžoval podívat do mých očí, viděl by tam zhnusení, zoufalství a prosbu o pomoc. Předpokládám, že autorka psala ve spěchu, aby to měla rychle za sebou, jinak si nedokážu vysvětlit počet chyb a překlepů. Já jsem taky spěchala, abych nehodila šavli, proto v posledních pár odstavcích nevidíte žádné modré poznámky. Naprosto tě chápeme.

Harry se zmohl na přikývnutí.

Temný Pán mu jemně nazdvihl boky a dal pod ně velký polštář z čela postele. Jeden si také dal pod kolena. Harry ještě více roztáhl nohy, aby umožnil lepší přístup.

Tom otevřel dózu a potřel si dortem (gelem) čtyři prsty. Dózu pohodil vedle a jemně začal pronikat zatím jedním prstem do Harryho.

Ten sebou škubl. A bolestí se mu na chvílí objevila na tváři. (Za každou nesmyslnou větu, kterou přečtu, chci čokoládu.) (Posílám ti tři dodávky. Kdy můžou přijet?) Tom přestal, když ji uviděl. "Dýchej." Poradil a sledoval, jak se Harry zhluboka nadechl. Nejdřív bolest byla pořád stejná ale po každém nádechu a výdechu bolest ustupovala. (Moment, on rodí?) (Třeba Voldymu ten prst upadl a Harry se ho snaží dostat ven.) Po pár nádeších to bylo po bolesti ani památky ale, zato cítil čím dál (věčí) větší vzrušení. Zavrčel a pohnul se proti Tomovu prstu.

Ten se pro sebe usmál a přidal další prst. Začal svého miláčka připravovat a postupně přidal všechny čtyři prsty.

Harry se pod ním svíjel a myslel, že dříve umře slastí, než bude cítit Toma uvnitř sebe!

Když si Tom myslel, že je dost připravený jeho miláček tak vytáhl prsty. Harry flustrovaně zaskučel (a to se prosím dělá jak?), ale ihned přestal, když ucítil, jak se do něj zasouvá svůj penis. (Jako jeho vlastní?) (Já už nad tím ani nepřemýšlím…) Roztáhl nohy, jak nejvíce to šlo.

Tom do něj pronikal pomalu a pořád se díval do Harryho tváře, kdyby se tam mihl další naznak bolesti.

A ten nepřicházel a tak do něj pronikl na celou svou délkou. Přitom se otřel o malý výrůstek a Harry zavzdychal a strčil si do úst pravejý ukazováček a skousnul. Tomovi smysli (Kleo, mysli!) se utápěli ve slasti a ten Harryho pohyb ho vybičoval. Nahnul se nad Harryho ústa, drsně mu vyndal prst ze rtů a políbil ho.

V tom polibku se oba utopily....

A konečně byl pokoj!

Vlny slasti se přes ně(ich) převalily jako obrovská vlna.

Tom se udělal do Harryho žhavého děla (Harry má místo zadku kanón? To je novinka :D) *svíjí se v záchvatu smíchu* a Harry vyvrcholil mezi oba a postříkal je na břicha. Tom se ospale usmál. Lehce z chlapce vystoupil a natáhl se pro hůlku a oba očistil.

Přitáhl si Harryho do náruče a ten se tam spokojeně uvelebil. Oba byli už v polospánku, když Tom uslyšel slova, která se mu zaryla do paměti. "Miluji, tě, Tome." Zašeptal Harry.

Tom věděl, že tato slova budou jeho zkázou, ale také věděl, že udělá vše, aby je uslyšel znovu z těch úžasný a nejsladších úst.

Přece...

Pro svého drahouška udělá vše... (Ahá, tak proto ten název: Pro tebe vše drahoušku. Čekala jsem, kdy se to tu objeví.)

A oba upadli do spánku.

Ani jeden nevěděl, co je čeká zítra ráno. Tipla bych snídani do postele, Mitsuki udělá steaky z Nejiho. Nebo tak něco. Jestli si ale hodlají dát další kolo, asi to radši nechci číst. Já bych to zas tipovala na velmi nepříjemnou návštěvu Abigail a Tessie s lopatami v rukou. Tahle kapitola byla blbější než obvykle
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Archea Majuar Archea Majuar | E-mail | Web | 30. května 2013 v 10:16 | Reagovat

Tohle mi vždycky zvedne náladu. Především "dělo" stálo za to :D Díky za glosy a těším se na pokračování :)

2 Agnes Agnes | 30. května 2013 v 10:48 | Reagovat

Bože, to mě pobavilo. Glosy jsou naprosto dokonalé a obdivuji, že na to máte energii (a žaludek :-D ). Je to tak neuvěřitelné, že si nejsem jistá, jestli máte na DS v pairingu HP/SS omylem, nebo naschvál lol. Právě proto jsem si tu kapitolu přečetla, ale myslím, že se sem ještě vrátím. Tohle prostě musím vidět od začátku :-)

3 Abigail Osbourne Abigail Osbourne | E-mail | Web | 30. května 2013 v 11:51 | Reagovat

[1]: Jé děkujeme :D to nás moc těší

[2]: Oh, tak to jsme moc rádi! :D A děkuju za upozorění, máš pravdu omylem jsem tam zadala HP/SS... No, to už je jedno :D

4 Kelly Kelly | 30. května 2013 v 16:03 | Reagovat

Nevím, co je horší, ty změny barev, ze kterých mě bolí oči, pravopis autorky, nebo vaše poznámky. Já netvrdím, že je to bezva povídka (Je příšerná, proto jsem jí nikdy nečetla), ale myslím, že není nutné navážet se do autora/ky, která se snažil/a. Chápu, pravopis je děsnej, ale to je většinou práce bety, glosa se snad pravopisem nemusí zabývat. Pokud se vám ta povídka tak strašlivě nelíbí, proč se jí vůbec zabýváte? Přečetla jsem kousek v naději, že najdu zajímavou glosu, ale tohle není to, co by se mi líbilo... něco je dobré, ale některých poznámek bych se vyvarovala a hlavně ty otravné změny barev... je spousty způsobů, jak oddělit poznámku od textu, aniž by to čtenáře rušilo.

5 Abigail Osbourne Abigail Osbourne | E-mail | Web | 30. května 2013 v 19:23 | Reagovat

[4]: Je vidět, že moc nechápeš princip fanfiction glosů. Jinak uznávám, že takhle kapitola byla slabší a děkuji za tvou reakci, ale nemyslím si, že to tak je.

6 sisi/ctenar sisi/ctenar | Web | 14. srpna 2013 v 0:03 | Reagovat

celá zmatená :D už je pozdě a z těch barevných rejpálků v textu mám kulometná místa xDDDD

7 sisi/ctenar sisi/ctenar | Web | 14. srpna 2013 v 0:09 | Reagovat

Kristova noho ! :DD už vím čím se vudu zabívat když se nudím xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ach nééé a kdo se zeptá mě ? :D voldyho penis to zabil ! :D a necht konečně byl pokoj kdžy se neomylný chlaoec vyšlihl na špičky k tomu umaštenému bastardovi ! :DDD to je konec ":D Karel volá orla.... orle ozvi se... "AVADA KEDAVRA!" a je po Karlovi orle.    
Abigail a Tessie to zabil.... xD Harry asi z tebe bude marod!:D →"Žer slimáky aby ti to po mém penisu líp klouzalo Harry." Pronesl lord brambor-mor Voldemort a posadil se vedle Snejpíka.  

Holky ted ste mě dostaly! :D

8 sisi/ctenar sisi/ctenar | Web | 23. srpna 2013 v 13:31 | Reagovat

Drahá Abi :D já a moje čeština je bezútěšná :D vskutku jsem děsuplný betaread :D ani sobě to nedokáži opravit :D ovšem rádce a poradce klidně mohu být!: D můžeš mi cokoliv napsat na email :) Kotercova1@seznam.cz  budu jen ráda :)

9 jesssnape jesssnape | 1. prosince 2013 v 14:22 | Reagovat

tak toto: "Tom se udělal do Harryho žhavého děla" mě dočista zabilo!!! =D =D =D
holky máte můj velký obdiv! =D a děkuji za věnování =)

10 Abigail Osbourne Abigail Osbourne | E-mail | Web | 7. února 2014 v 9:57 | Reagovat

[8]: Ach, tam moc mě mrzí, že si tvého komentáře všímám až teď! Pokud nabídka stále platí, jistě tě nějak zneužiju :DDDD

11 MaD MaD | 29. března 2014 v 1:34 | Reagovat

The noise I just made wasn't human...
Malý zelený trpaslík v Potterově rozkroku mě naprosto odrovnal XDDD
glosy dokonalé xD

12 Augustynka Augustynka | E-mail | 11. května 2016 v 19:56 | Reagovat

Dokonalé, hned jsem psala kámoškám, aby si to přečetly, glosy perfektní ale tolik chyb neudělá ani moje sestra která má snad všechny DIS.

13 dafaMiT dafaMiT | E-mail | Web | 12. února 2018 v 2:58 | Reagovat

what can viagra do to a woman
<a href=http://viagrabs.com>you could check here</a>
mixing viagra and adderall
<a href="http://viagrabs.com">viagra soft</a>
viagra safe for young adults

14 TerryBoymn TerryBoymn | E-mail | Web | 12. února 2018 v 23:05 | Reagovat

what's the difference between viagra and cialis and levitra
<a href=http://jcialisf.com>generic cialis</a>
precio cialis 5 mg en colombia
<a href="http://jcialisf.com">cialis generic</a>
forum cialis internet

15 Erafforsetrok Erafforsetrok | E-mail | Web | 13. února 2018 v 22:14 | Reagovat

beets are nature's viagra
<a href=http://viagrapid.com/>order viagra online</a>
viagra without prescription in the uk
<a href="http://viagrapid.com/">viagra price</a>
viagra heart murmur

16 Erafforsetrok Erafforsetrok | E-mail | Web | 14. února 2018 v 9:03 | Reagovat

do they sell viagra walmart
<a href=http://www.viagrapid.com/>viagra online</a>
took half a viagra
<a href="http://viagrapid.com/">viagra online</a>
best viagra in uae

17 buy 10mg levitra buy 10mg levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 13:36 | Reagovat

What's up, for Web optimization solid contents are truly needed, if you just copy and paste then you can not rated in search engines.

18 prezzo levitra 20 mg prezzo levitra 20 mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 13:52 | Reagovat

Hello, for Search engine optimisation real contents are genuinely necessary, if you just make a copy and paste then you can not rated in search engines.

19 buy vardenafil buy vardenafil | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 16:06 | Reagovat

I think a visualized presentation can be improved then only a easy text, if things are defined in sketches one can without difficulty understand these.

20 levitra 20mg bayer prezzo levitra 20mg bayer prezzo | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 18:25 | Reagovat

This post is related to web programming is genuinely pleasant for me as I am web programmer. Thanks for sharing keep it up.

21 levitra 10 mg levitra 10 mg | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 18:39 | Reagovat

There are also so many video uploading web sites, and these also offer facility for sharing their movies, but I think YouTube is the most excellent.

22 buy 10 mg levitra buy 10 mg levitra | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 19:55 | Reagovat

Hi there dear, me and my mother are also watch comic movies however after I finished my homework

23 buy vardenafil online buy vardenafil online | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 20:55 | Reagovat

What's up, its good article on the topic of media print, we all be aware of media is a enormous source of facts.

24 levitra prices levitra prices | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 23:36 | Reagovat

Why users still make use of to read news papers when in this technological world everything is available on net?

25 levitra cost levitra cost | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 0:05 | Reagovat

Really movie is the display of some one’s feelings; it offers the lesson to the users.

26 cheap levitra 20mg cheap levitra 20mg | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 0:59 | Reagovat

This paragraph will assist the internet viewers for creating new webpage or even a blog from start to end.

27 buy vardenafil buy vardenafil | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 9:21 | Reagovat

Hi everyone, it’s my first visit at this web site, and article is really fruitful in favor of me, keep up posting such posts.

28 levitra 10mg levitra 10mg | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 9:49 | Reagovat

My grand father every time used to watch YouTube humorous videos, hehehehehe, since he wants to be delighted forever.

29 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 20:16 | Reagovat

This paragraph offers clear idea for the new people of blogging, that genuinely how to do blogging and site-building.

30 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 22:47 | Reagovat

I read this article fully regarding the difference of latest and earlier technologies, it's awesome article.

31 generic levitra generic levitra | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 3:25 | Reagovat

No problem, and further more if you desire update alerts from this site at that time you have to subscribe for it, it will be a better for you Jackson. Have a lovely day!

32 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 1:24 | Reagovat

Your means of describing the whole thing in this article is actually nice, every one be able to without difficulty know it, Thanks a lot.

33 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 3:36 | Reagovat

I read this paragraph fully concerning the comparison of most recent and earlier technologies, it's remarkable article.

34 levitra 20mg levitra 20mg | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 5:50 | Reagovat

I go to see everyday some blogs and websites to read articles, except this web site provides feature based content.

35 vardenafil 20mg vardenafil 20mg | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 9:51 | Reagovat

This video post is genuinely fantastic, the noise quality and the picture feature of this film post is really remarkable.

36 levitra 20 mg levitra 20 mg | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 12:16 | Reagovat

If you wish for to grow your know-how just keep visiting this web site and be updated with the latest news update posted here.

37 levitra rezeptfrei deutschland levitra rezeptfrei deutschland | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 15:19 | Reagovat

What's up to every body, it’s my first go to see of this weblog; this web site includes amazing and in fact fine material designed for visitors.

38 levitra 20mg levitra 20mg | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 0:00 | Reagovat

What a fastidious YouTube video it is! Amazing, I liked it, and I am sharing this YouTube video with all my mates.

39 SteevVox SteevVox | E-mail | Web | 5. června 2018 v 16:26 | Reagovat

karo syrup for constipation dosage for amoxicillin
<a href="http://myamoxilok.com">amoxicilina 500 mg</a>
amoxicillin costco pharmacy
<a href=http://getamoxilok.com#amox+clav+875-125>amoxicillin medscape</a>
amoxicillin for dogs with kennel cough

40 KiiraVox KiiraVox | E-mail | Web | 6. června 2018 v 21:02 | Reagovat

acrivastine double dose amoxicillin
<a href="http://getamoxilok.com">amoxicillin-clavulanate 875-125</a>
cytovene dosage forms of amoxicillin
<a href=http://getamoxilok.com#amoxyclav>amoxil online mail-order pharmacies</a>
emend tri pack dosing amoxicillin

41 Barta.Klein Barta.Klein | E-mail | 6. července 2018 v 14:09 | Reagovat

Dynamite kde koupit v lekarne. Produkt je k dostání na oficiálních stránkách dodavatele. Klient si může na webových stránkách vyplnit formulář, načež je klient kontaktován na telefonu. Tímto se objednávka potvrdí. Po úspěšném potvrzení je produkt doručen buďto kurýrem či poštou. Produkt Dynamite aktivátor se doporučuje objednávat pouze na oficiálních webových stránkách, aby se zamezilo prodeji napodobenin. <a href=https://rybydynamit.com/>dynamite 2018</a>  Ve všech rybářských prodejnách najdete obrovské množství těchto návnad, ale ne všichni dávají dobrý výsledek. Pokud potřebujete skutečně osvědčený a účinný nástroj, doporučujeme použít zcela nový produkt – je to Dynamite aktivátor na rybaření. Co to je Dynamite aktivátor? Dynamite aktivátor pro rybolov je jedinečná látka, která vám může zaručit skvělý výlov ryb v libovolném rybníku.

42 MarkVox MarkVox | E-mail | Web | 6. července 2018 v 20:47 | Reagovat

scenar terapia controindicazioni cialis
<a href="http://cialis-gg.com">cialis generic</a>
autofac register open generic cialis
<a href=http://cialis-tt.com#buy+tadalafil+online>tadalafil tablets</a>

43 MarkVox MarkVox | E-mail | Web | 10. července 2018 v 16:01 | Reagovat

hypericum perforatum tintura madre boiron dosaggio viagra
<a href="http://viagra-gg.com">generic viagra</a>
nitrato potasico donde comprar viagra
<a href=http://viagra-gg.com#cheap+sildenafil+online>generic viagra online mail-order pharmacies</a>

44 MarkVox MarkVox | E-mail | Web | 11. července 2018 v 6:52 | Reagovat

derivation h wirkung viagra
<a href="http://viagra-gg.com">viagra natural</a>
viagra from northwest pharmacy
<a href=http://viagra-gg.com#generic+viagra>viagra prices</a>

45 MarkVox MarkVox | E-mail | Web | 20. července 2018 v 15:15 | Reagovat

cialis 20 mg pill
<a href="http://cialis-easy.com">cialis 5mg</a>
pimtrea generic cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+jelly+online+mail-order+pharmacies>tadalafil generic</a>

46 MarkVox MarkVox | E-mail | Web | 22. července 2018 v 10:24 | Reagovat

medicamento monocordil 20mg cialis
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil generic cialis 20mg</a>
price of cialis in philippines difference
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+5+mg>generic cialis at walmart</a>

47 MarkVox MarkVox | E-mail | Web | 22. července 2018 v 11:14 | Reagovat

teofilina jarabe generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil tablets</a>
ultracortenol 5mg generic cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+canada>cialis coupon</a>

48 MarkVox MarkVox | E-mail | Web | 22. července 2018 v 19:23 | Reagovat

bula renitec 20 mg cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis coupon</a>
online pharmacy australia cialis dose
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+20+mg>buy generic cialis online</a>

49 MarkVox MarkVox | E-mail | Web | 24. července 2018 v 2:39 | Reagovat

acquistare cialis generico online bible
<a href="http://cialis-easy.com">cheap 20 mg cialis</a>
where to buy generic cialis safely endangered
[URL=http://cialis-easy.com#tadalafil+cost ]buy generic cialis[/URL]

50 MarkVox MarkVox | E-mail | Web | 24. července 2018 v 18:52 | Reagovat

20 gram cialis tablets
<a href="http://cialis-easy.com">liquid cialis</a>
left coast cellars cialis cuvee 2011 gmc
[URL=http://cialis-easy.com#cheap+20mg+cialis ]cheap generic cialis[/URL]

51 MarkVox MarkVox | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 15:49 | Reagovat

pantoprazole actavis 20 mg bijsluiter viagra
<a href="http://viagra-nice.com">100 mg viagra lowest price</a>
obat kuat viagra laser 100mg
<a href=http://viagra-nice.com#sildenafil+online>viagra cost</a>

52 MarkVox MarkVox | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 18:12 | Reagovat

viagra 100mg online in india
<a href="http://viagra-nice.com">buy 50mg viagra</a>
100mg viagra and alcohol
<a href=http://viagra-nice.com#cheap+50mg+viagra>viagra for women online mail-order pharmacies</a>

53 MarkVox MarkVox | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 0:49 | Reagovat

discount viagra online canada
<a href="http://viagra-nice.com">online viagra</a>
xalacom colirio generico do viagra
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+over+the+counter>sildenafil prices</a>

54 MarkVox MarkVox | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 2:36 | Reagovat

viagra 100 mg recommended dosage
<a href="http://viagra-nice.com">online viagra</a>
viagra 100 mg cena
<a href=http://viagra-nice.com#cheap+sildenafil+online>superdrug viagra</a>

55 MarkVox MarkVox | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 8:21 | Reagovat

generess fe chewable generic viagra
<a href="http://viagra-nice.com">viagra substitute</a>
desuric 100mg viagra
<a href=http://viagra-nice.com#canadian+viagra>viagra online paypal uk</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama