PTVD 12 b

7. května 2013 v 17:34 | Abigail Osbourne |  Pro tebe vše drahoušku
Druhá část:

Chlapec se chtěl vydat za ní, ale když si ho přitáhl Tom do náruče tak nikam nemohl. Temný Pán mu zašeptal do ucha: "My musíme teď pryč. Aby nás nechytili. A hlavně tebe," (A jéje, Kleo a její tečkovací mánie.) vzal si chlapcovu tvář do dlaní. "Hlavně aby tebe nepodezřívali, že máš se mnou něco společného víc než nepřátelství. Odsoudili by tě. A to já nechci." Harry sklonil hlavu a podíval se na špičky svých bot. "Máš pravdu." Připustil, ale pak si na něco vzpomněl. "Ale co Neji?! Nemůžu ho tady nechat!" A snažil se vytrhnout z objetí. Temný Pán ho však držel pevně.
"Ten se o sebe dokáže postarat." Šeptal mu horoucně do nastaveného ouška, zatímco mu bránil utéct. "Našel tě zde., Najde tě jinde." (A tady dokonce kombinace tečky a čárky… ach jo.) Harry se přestal zmítat, ale byla to slabá útěcha. Nerad Nejiho nechával sám. (Asi měl, namysli samotného, ale brouk mu v tom opět zabránil.) (Má Kleo taky brouka?)

Povzdechl si a zadíval se do tváře své lásky. "A co hodláš dělat?" Zeptal se a odevzdaně se na něj podíval. (Jak se na něj mohl podívat, když už mu koukal do tváře?)
Voldemort jen pokrčil rameny, ale rudé oči prozrazovaly, že bych chtěl zaútočit a ukázat těm lidem, kteří měli tu drzost mu přerušit "námluvi s měkkým i" co je naštvat Lorda Voldemorta.
"Musíš se odut (Co je zase tohle?) dostat. To je hlavní. Pak vymyslíme zbytek, ano?" Chlapec zavrtěl hlavou. "Bez tebe nikam nejd(o)u!" (Já bych šla.) Protestoval a ještě více se přitiskl k Temnému Pánovi.
Ten si rezignovaně povzdechl.
"Tak dobře. Utečeme spolu." Harry mu věnoval úsměv, ale Temný Pán se jen ušklíbl a zvolal "Apríl!" přemýšlel, jestli udělal dobře. Když budou dva. Snáze je chytí ale kdyby šel každý sám... Ale to už dostal motýlí polibek na rty. Tlumeně zasténal. Motýli ho odjakživa nesmírně vzrušovali.
Nebýt to Harry tak by ho měl už dávno v postely. (Postel bez postele, jako píseň bez písně.) (V postely - v písňy.) Ale nedokázal tomu sladkému stvořeníbyť jen zničit jediný vlásek. (stylistika opět hadr)Tak si alespoň vynutil přístup k těm úžasným rtům. Nikdy se jich nenabaží.

"Tak poť!" (A k čemu vám to teď bude dobrý! Ať se potí někde jinde a někdy jindy.) Zašeptal horoucně Voldemort a začal chlapce táhnout do lesa, který byl nedaleko. Nakonec do něj doběhli a z hrádku se ozval další dělový výbuch.
"Musíš se potit víc, Harry! Jestli jim chceme utéct, musíme je zmást pachovou stopou," sdělil mu jeho milovaný Voldík.
"To nechápu drahý…"
"Jistě, že nechápeš, jsi přece blbec, Harry. Smrdíš totiž jako kentaur, to je zmate a vydají se jinudy, geniální plán… nemyslíš?"
"Jo, Cho z toho smradu jednou dokonce slzely oči."

Mitsuki se snaží, ale asi to zastavit zatím nedokáže. Harry se otočil za Voldemortem. Narazil do něj. Když se ho chtěl zeptat, proč (mu) stojí, strnul úplně stejně jako Tom. Před nimi nestál nikdo jiný než Albus Brumbál al á senilní důchodce jako ho nazvala Mitsuki. (V kolika chodí kouzelníci do důchodu?)

Stál před nimi ve svém modrém dlouhém modrém plášti a v pravé ruce dřímal hůlku a v levé berli. Ano, vidíte dobře, ten plášť je dvakrát modřejší než průměrný modrý plášť. Chodítko radši nechal v Bradavicích, nechtěl, aby se zničilo, pojišťovna by mu stejně nic nezaplatila. Lumpové zlodějský! Na hlavě špičatý klobouk,který si u něj minulou noc zapomněla Minerva. Bílé vousy i vlasy měl učesané a celkově vypadal dobře na 150 let, opravdu důchodce.

Než začal mluvit.
Mluvení mu prostě neslušelo, vypadal při něm tlustší.

"Tome, to jsis (?) myslel, že tu Harryho nechám? S tebou? Nebuď blázen." Při každé větě se o krok přiblížil. Hůl narážela do zrádně spadaných šišek a sklouzávala po nich. Brumbál tudíž stěží udržoval rovnováhu. Teď od sebe stáli dva největší rivalové sotva (2m) dva metry.

"Ta holčička, která za tebou běžela, aby tě varovala, to bylo oprávdu roztomílé a taky trochu hloupé. Sice mi neukázala kudy k tobě, ale ukázala kudy ven. Při své senilitě totiž už netrefím ze dveří.Pořád jsem se snažil projít zdí, jako duch, ale nedařilo se mi to. Věděl jsem, že budeš chtít odut (Zase ten odut. Nevíte někdo, co by to mohlo být?) (Podle wikipedie jde o mrtvý jazyk z oblasti Nigérie.) nějak zmizet. A jak jinak než přes lez." (Co třeba přes les?) Pokračoval dál Brumbál.

Temný Pán si zatím posunul Harryho tak aby ho Brumbál nezasáhl nebo moc neviděl. Což s jeho šedým zákalem a sedmi dioptriemi šlo stejně těžko. Nemůže mu vzít jeho poklad, který si tak pracně vydobyl (divím se, že zrovna tady má správně y) (Myslím, že je to jen čistá náhoda. Kleo podle mě o tom jaké y napíše, rozhoduje hodem mince.). To nedovolí!

Jinak… Pracně? A jsme opět u otázky randění. Pohladil ho po tvářičce, dal mu večeři a koukal se s ním na západ slunce, načež je vše zažehnáno a máme tu lásku až za hrob?
"Jste nezvaní hosté, Brumbále." Začal suveréněTemný Pán. "Pokud vím, nemáte tady co dělat tak vypadněte!" To byl ovšem stěr, jako kráva! Ředitel se usmál jedním ze svých úsměvů (fakt?), který říkal: Klid, já to vím. To Voldemorta dopalovalo ještě víc. Ale věděl, že se ho ten senilní blázen snaží vyprovokovat. Jak z téhle kaše ven, aniž by se něco stalo Harrymu a byli oba živí? Nevěděl. Ale musí to za chvíli vědět.

*mlátí hlavou do zdi*

"No když to víte Brumbále…" Nechal nedokončenou větu a nedal vědět Brumbálovi, co že má vědět.
*usedavě pláče*

Brumbál chvíli dumal a lak pozvedl svou hůlku. (Já už nemůžu, omlouvám se.) Voldemort udělal to samé. Temný Pán cítil, jak se mu Harry za zády chvěje. Jako jedinému mu došlo, že zápas ve zvedání laků je nevytrhne. Kdyby zvedali jaky, byli by na tom líp. Přinejmenším by to mohla být sranda. Představte si, jak Voldemort hází chlupaté krávy po Brumbálovi.
"Osvobodím Harryho z tvé moci a černé magie, kterous ho přiměl ti dělat věci, které si přeješ." Zasyčel Brumbál a chystal se použít kouzlo. Kleo se to opravdu plete, to Voldemort má hadí jazyk!
Voldemortovi jen blesklo hlavou, že to se jim hodí, aby si všichni tvrdě myslely, že Harryho očaroval. Pravda však byla ta, že to bylo naopak.
To se však Brumbál nadechoval k kledbě. Lalalííí lalalááá Tydli dydli dáááá! *Tančí po louce se spoustou květin. Skupina psychiatrů se je snaží chytit, ale marně.*
Temný Pán ucítil, jak se k němu tiskne tělo jeho lásky. Harryho vzrušený penis se mu otíral o stehno a to ho přivádělo k šílenství. Tom už se neudržel a strhl z něj kalhoty.
Ale bohužel ale Brumbál vyslovil kledbu... ale ale kledba nebyla kletbou…
"Avada...." KEDAVRA! Ty senilní blbečku, na tohle si snad vzpomeneš!

Btw: Všimli jste si, že Kleo píše ty kapitoly čím dál tím delší? *zoufalý povzdech* Nevím, kolik té holce je. Řekla bych tak 10, ale obávám se, že bude starší. Holt demence vládne světem.
Mně se líbí, jak to vždycky utne v "napínavém" místě. Jako by někoho zajímalo, co bude dál. Já se vždycky spíš děsím, jaké zvrácenosti z ní vylezou příště.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 jesssnape jesssnape | 8. května 2013 v 8:52 | Reagovat

Dámy, já vás obdivuji! =D

2 Tessie Tessie | 8. května 2013 v 10:05 | Reagovat

Teď jsem si teprve všimla, že ten Brumbál měl asi spíš třímat hůlku než dřímat :D

3 Nade Nade | Web | 8. května 2013 v 11:40 | Reagovat

Opravdu se klaním. :-D Autorka dokáže v jediné větě nasekat tolik gramatických a stylistických chyb, že zírám. A to nemluvím o ději samotném. Já bych to neustála.
Nicméně, díky vám jsem právě několik posledním minut probrečela smíchy a přiváděla spolubydlící k šílenství.

Ale všimla jsem si drobného omylu:
"Taky už stála a červené oči jí žhnuly podobně jako Voldemortovi, bílé vlasy měla volně a tak jí poletoval(y) kolem obličeje." To "y" jste tam doplňovat určitě neměly, protože jí kolem hlavy nepoletovaly vlasy, ale Vodlemort!
:-D :-D
Díky, bylo to super! Těším se na další dávku... Až se vrátíte od Chocholouška.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama