PTVD 12 a

7. května 2013 v 17:32 | Abigail Osbourne |  Pro tebe vše drahoušku
Po dlouhé době se k vám vracíme s glosem povídky Pro tebe vše drahoušku, od taší zbožňované a milované Kleo. Tentokrát s novou glosátorkou Tessie. Prosím o potlesk...

Autor: Kleo
Beta-read: Mysty
Glos: Abigail a Tessie
Pár: LV/HP
Přístupnost: pro všechny
Varování: silně OOC, "romantika", možná smrt (juchúúú!)


12. Kapitola: Nezvaní hosté Tessie a Abigail

Svoje krásné bílé vlasy měla na čele slepené potem. Asi celou cestu sem běžela a ještě hledala někde jinde.
Pán Zla si ji změřil od hlavy až k patě, ne(ě)ž se zeptal: "Tak, to máme 170 cm, teď změříme pas a můžeme ty šatičky začít šít. Budete chtít vínové nebo béžové?" "Co se děje?" (Zeptal se klidně a)Jemně sevřel Harryho ruku, kterou měl pořád ve své. (zeptal se před i za uvozovkami, achjo...)
Mitsuki se nadechla, ale pořád s(e) dechem nestačila a tak se předklonila a zhluboka dýchala. (Má vůbec smysl komentovat debilitu této věty?) (Prostě neměla fyzičku, chuděra stará bělovlasá.) Mezi hlasitými nádechy začala vysvětlovat. "Po tom co jste oděšli (tak) jsme se Severusem dosnídaly (on je žena!) a najednou se to stalo. On, potratil!" Narovnala se a rozhodila rukama. "Přišli krbem! Bez ohlášení nebo čehokoliv jiného! Najednou se ti....eh...lidi vynořili uprostřed přijímacího sálu a s nimi ten důchodce (pozn.aut. Nemohla jsem si odpustit XD my ti taky neodpouštíme )! Začali po nás metat kouzla a najednou se rozprchli po celým hrádku! Jako potkani! A ten nechutnej důchotce (fuj) se usadil do křesla se slovy: Mohu dostat trochu čaje?" (Nojo, to je celý Brumbál. A citrónový bonbón ti nenabídnul?) Mitsuki před jejich očima pěnila (Představila jsem si Mitsuki, jak jí z úst, nosních dírek a uší teče pěna a teď se nemůžu přestat smát.)(Voldy ji nenechal naočkovat proti vzteklině.) a oni pořád nevěděli, o co jde. Jelikož jim v pochopení bránil veliký brouk, který si trůnil uprostřed jejich mozku a všechna slova ze srandy měnil na jiná. Voldemort si tedy tuto informaci vyložil, jako pobídnutí k sexu s Harrym. Upřímně doufám, že Kleo nic takového nenapsala. Kdo ví, co by tam dole její Voldy měl. "Přitom si zavolal Severuse ať jde k němu. Najednou se ti lidi - asi doprovod toho stařečka (tady je celý domov důchodců) - vrátili, že jim nejdou otevřít dveře do horních pater! Pochopitelně! Co čekali?!" (No vzhledem k tomu, že si nerušeně přišli krbem, který byl vzhledem k super zabezpečení Voldyho sídla úplně průchozí, bych se i já divila, jak to že mi nejdou otevřít jedny pitomý dveře.) Mitsuki byla bez sebe vzteky a divoce rozhazovala rukama. Stres jí vždycky způsoboval tiky. "Pak se ten páprda konečně probudil ze snu al á (Alláh) já jsem tu králem a konečně se představil a tu svoji bandu taky!" (To se obvykle při přepadových misí dělá- jako první se musíte představit. Také nesmíte zapomenout zaklepat nebo se ohlásit předem. Pokud tak neučiníte, je to bráno jako neodpustitelné porušení etikety.) Mi(s)tsuki skoro nepopadala dech. "Jsem Albus Brumbál a hledám Harryho Jamse Pottera. Tohle (ukázal na lidi) (Námitka, to jako v přímé řeči řekla: závorka-ukázal na lidi-konec závorky?)(Jo.) je Fénixův řád a… Nenechala jsem ho ani domluvit a spěchala jsem za vámi, Pane kapitáne! Hledala jsem vás všude, ale nakonec jsem našla." Skončila Mitsuki (a) vyčerpaně a složila se na lavičku v altánu. (Když se umí přemisťovat, proč za nimi sakra běžela?) (Mě by spíš zajímalo, proč nechala Brumbála samotného v baráku.)
Harry se podíval na Pána Zla, co že budou dělat. *brečí zoufalstvím* *podává sekeru*
Pán všeho zla měl přivřené oči a Harry vyděl (Bože proooč?! Proč zrovna já glosuju takovouhle kravinu?!) (Může to být horší - v nějakém alternativním vesmíru ji píšeš.) jak postupně nabírají červenou barvu. Krvavě červenou. Chlapec od něj s hrůzou ucukl. Tohle bylo peklo, které bylo v jeho lásce. A teď se zjevně probudilo. Otřelo si slinu z koutku úst a ospale zamžouralo.
Nebelvír najednou ucítil ruce, které_ho ze zadu objali. Y! Otočil se a s povytaženým obořčím (Radši nechci vědět, co to znamená. Merlin ví, co si pod tím pojmem Kleo představuje.)(To znamená, že máš místo obočí Bořka Stavitele. Běžné kožní onemocnění.) se podíval na Mitsuki. Taky už stála a červené oči jí žhnuly podobně jako Voldemortovi, bílé vlasy měla volně a tak jí poletovaly kolem obličeje. Vypadala jako my(ý)tická bytost. Dnes pro_změnu měla bílé krajkové šatičky, které bylY dlouhé po kolena. Vysoké, též bílé boty, bylY šněrovací a dosahovalY dop(b)rostřed stehen.

(Je mi záhadou jak mohla Kleo projít základní školou.) (Třeba neprošla.)

"Pst!" Sykla naléhavě a ještě pevněji ho sevřela kolem pasu. Rukávy měla dlouhé. Objímala chlapce kolem boků a společně pozorovali co se děje s vládcem všeho zla.
Oči měl už rudé jako krev a něco v jeho tváři se změnilo… Splnilo se jeho dlouholeté přání a narostl mu dlouhý nos, který spíše připomínal chobot. (Pardon, zapomněla jsem, že Voldy má vlastně svůj sexy starý vzhled.)
Jakoby… *to je napínavé jak kšandy*
Jakoby ten muž, se kterým před chvílí chlapec seděl na zemi, zmizel. Přestal být. (no konečně) (volejte sláva a tři dny se radujte)
Temný Pán se na ně otočil.
Teď již rudé oči mu žhnuly něčím, co Harry nedokázal k ničemu přirovnat. Byl totiž tak natvrdlý, že něčeho takového prostě nebyl schopen. (Už třetí věta, ve které má rudé oči. Čekám, kdy začnou měnit barvu a ono furt nic.)

Temný Pán k nim udělal krok, Mitsuki_ho pustila a přistrčila blíž k Lordovi. Když měl totiž špatnou náladu, rád pojídal své rozkošné mladé milence. Ten ho chytil do náručí a vášnivě se mu přisál na rty. Harry zalapal po dechu, ale to byl vtažen do milostné hry jejich jazyků. *zvrací*(Podle mě jsou jen tři možná vysvětlení této debility: 1. Voldemort má v mozku opravdu nějakého brouka, který mu vždy zpřehází význam slov a proto se teď líbá s Potterem místo toho, aby šel bojovat. 2. Kleo opravdu četla nějakou jinou knihu. Třeba nějakou parodii na Harryho Pottera. 3. Kleo je prostě tak blbá, že nejenže nezanechává charaktery postav, ale dokonce jim přisuzuje zcela nesmyslné reakce.) Když skončili, oba udýchaní, řekl Voldemort: "Nikomu tě nechci dát. Nikdy. Jseš (už nemám sílu to opravovat) můj a tak to také zůstane." Chlapec už, už chtěl namítnout, že není hračka, se kterou si může pohrát a hodit do kouta, když mu něco došlo. On vlastně je hračka. Otočil se na svého milovaného a zeptal se: " A nebude to Brumbálovi divné, že nejdu s nimi, i když mě nechceš pustit?" Temný Pán se zamyslel a dřív než vymyslel odpověď tak s ní přišla Mitsuki. "Pane. Můžete tomu senilnímu stařečkovi říct, že Harryho Pottera vězníte a máte ho jako vězně. Jako co jiného by ho podle tebe měl věznit Kleo? Jako zmrzlináře?Řekněte Brumbálovi, že ho Tom drží jako sexuálního otroka.To by nemuselo být podezřelé. Vždyť předtím jste stáli proti sobě. Co takhle hrát to dál a bude." A otočila se k nim. Harry pokrčil rameny a přitulil se k Temnému Pánovi. Ten si zamyšleně opřel bradu o/a chlapcovu hlavu a dál svého andílka svíral kolem pasu. Jeho andílek ho však stále šťouchal do žeber svými křídly, tak se s velkou bolestí v srdci, kterou nebyl schopen blíže identifikovat, odtáhl.
Najednou se od hrádku ozvala hrozná rána jako z děla. A nebyli daleko od pravdy. Všichni tři vyšli ven z altánu a podívali se směrem k hrádku(hrádek). Z jednoho okna se šíleně čoudilo.
Mitsuki zavřela oči a jakoby přemýšlela, co jí udělalo. *zmírá v příšerném záchvatu smíchu*Pak si vzpomněla, že jí zlomilo jí srdce, když s ní odmítlo jít na maturitní ples. Najednou sebou trhla a začala běžet směrem k La Fangig(k)u. Harry už chtěl za ní zavolat, proč tam běží, když Mitsuki přes půl trávníku na ně začala kříčet, jéčet, póskákóvát: "Ty tupci, tupí a trollové za***** spustili ty děla, co máme v hale." Ano, přesně kvůli takovému závěru musela takou dobu přemýšlet. Na světě je totiž tolik dalších věcí, které dělají ránu, jako z děla, než právě dělo. Přijde mi nesmyslné pozastavovat se nad tím, kde se v sídle Temného pána vzaly děla; proč je Brumbál použil, když je přece kouzelník a proč z nich nesmyslně střílejí uvnitř sídla. A dál se úprkem řítila k hrádku. Na to, že dnes už běžela, měla rychlost slušnou. Opět se ptám: Proč se nepřemístila?Trénuje na Pražský maraton.

Kvůli omezení blogu na 40 000 znaků jsem byla nucena povídku rozdělit na dvě části, klikněte ZDE.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama