Polib mi *****, Denní Věštče!

20. dubna 2013 v 21:19 | Abigail Osbourne |  Překlady od Theo


Autor: Wench of Hogsmead
Překlad: Theo
Pár: HP/DM
Klíová slova: Drarry, humor


Harry vkročil do Velké Síně, jen aby byl přivítán tím vůbec nejhorším způsobem. Všechny oči - studentů, profesorů a Paní Norrisové - se upíraly přímo na něj. Všichni byli zticha. Zmijozelští studenti měli na tvářích zlomyslné úšklebky, nebelvírští se tvářili soucitně a učitelé ustaraně, jako kdyby čekali, že každou chvíli exploduje. Harry zvažoval, že se na místě otočí a půjde si opět lehnout, ale rozhodl se, že bude lepší zjistit, o co tady jde.

Usadil se na své obvyklé místo vedle naštvaně se tvářícího Rona a pohlédl naproti, kde spatřil Hermionu, ve které to očividně přímo vřelo hněvem. Namísto křiku, který od ní očekával, mu však v tichosti hodila výtisk Denního Věštce. ´Aha, tak takhle to je… Co je to tentokrát? ´pomyslel si odevzdaně.

Chlapec, který přežil, je možná na kluky!
Přihlédneme-li k nedávným událostem v milostném životě Harryho Pottera, máme dobrý důvod se domnívat, že vskutku upřednostňuje mužskou společnost! Zatvrzele zapíral jakýkoliv romantický vztah se svou domnělou bývalou přítelkyní Hermionou Grangerovou a podpořil tento fakt tím, že začal více času trávit se svým nejlepším přítelem, Ronaldem Weasleym… nebo snad více, než nejlepším přítelem? V rozhovoru s Parvati Patilovou jsme se dozvěděli, že po trvání Vánočního plesu, který se v Bradavicích konal před dvěma lety, se o ni ani v nejmenším nezajímal. "Celý ples strávil s Ronem. Naprosto mě ignoroval!" řekla Parvati, která byla toho večera jeho taneční partnerkou. Jak všichni víme, jeho vztah s Cho Changovou skončil neúspěchem. "Vůbec mi nevěnoval pozornost. Zdálo se, že ho vůbec nezajímám," prohlásila Changová. Promiňte dámy, ale zdá se, že v nejbližší budoucnosti nevydáme žádné další reportáže o přítelkyních Harryho Pottera…ale třeba možná o příteli!
Rita Holoubková

Harry byl v šoku. Očekával něco jako Harrymu Potterovi šplouchá na maják nebo alespoň Chlapec, který přežil, kýchá! Je to snad předzvěst smrti? Ale tohle! Tohle je šílenost…. Vlastně je to skoro i vtipné. ´Po pravdě… je to vtipné! Ale všichni ostatní se tváří tak vážně. Fajn, tohle bude zábava. Už je mi to jedno. Ať mi Denní Věštec třeba políbí prdel!
Harry vydal velmi dramatické "humph!" a stočil věštce do ruličky. Přehodil nohy přes lavičku a otočil se směrem ke zmijozelskému stolu.

Draco Malfoy si zrovna se smíchem prohlížel svůj výtisk Denního Věštce a nečekal, že bude do temene uhozen ruličkou smotaných novin… opakovaně. Harry ho mlátil do hlavy a mezi jednotlivými ranami ječel lehce holčičím hlasem.
"Ty kurvo! Nemůžu uvěřit, že jsi jim to řekl! Už s tebou nikdy nepromluvím!"
Přestal ho mlátit a snažil se nevyprsknout smíchy nad Dracovým absolutně zaraženým výrazem. Harry ostře pohodil hlavou a otočil se na podpatku.
"Oh! Mezi námi je konec, rozumíš?"
Rychle vyšel z Velké Síně, a na cestě pořádně houpal boky a pohazoval svými vlasy.

Když se za ním dveře zabouchly, první, kdo se smíchy skácel k zemi, byl Ron. Zbytek síně ho zanedlouho následoval. Brumbál vypadal, že ho co nevidět ranní mrtvice. Snape byl zděšený. Hagrid zničil stůl, když do něj praštil pěstí. Smích byl tak hlasitý, dokonce i od zmijozelského stolu, že nikdo neslyšel křik ubohého Draca Malfoye, "Já nejsem-! Nejsme-! Lže! Přestaňte se smát! Nejsem jeho kurva! Nejsem!"
KONEC
 

20 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbilo se?

Ano
Ne

Komentáře

1 keishatko keishatko | Web | 20. dubna 2013 v 22:46 | Reagovat

chudák Draco...kriste, skoro som umrela smiechom...paráda :D moc sa mi to páčilo :D :D :D

2 Moon Moon | 20. dubna 2013 v 22:47 | Reagovat

Tak ta se vážně povedla :D

3 aurora aurora | 20. dubna 2013 v 22:56 | Reagovat

Panebože tak toto nemalo chybu :D to by som chcela vidieť :D ž som sa dlho tak nezasmiala až mám slzy v očiach a bolí ma brucho od smiechu :D ....nebude náhodou miny pokračovanie? :)

4 pancucha pancucha | 21. dubna 2013 v 9:03 | Reagovat

[1]:úžasné, už dlho som sa tak nepobavila :)

5 maya maya | 21. dubna 2013 v 13:15 | Reagovat

[1]: Souhlasím tohle bylo dokonalé

6 Patoložka Patoložka | 21. dubna 2013 v 16:03 | Reagovat

No tak tohle ale jako joooo, to bylo dobrééé:-) Slzy smíchu v očích po půldenním koukání do překladu. Nechám si líbit. Skvělé, díky!

7 Anna Hladíková Anna Hladíková | E-mail | 27. prosince 2017 v 0:08 | Reagovat

Tak tohle bylo naprosto úžasný 😂😍

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama