Omyl

27. dubna 2013 v 18:32 | Abigail Osbourne |  Jednorázovky
Autor: Abigail Osbourne
Pár: Dudley Dursley/Lord Voldemort
Varování: Je to spíše taková malá hovadina pro zasmání :D
Klíčová slova: Humor, blbost, netradiční pár


Voldemort seděl v hlavním sále svého sídla a netrpělivě čekal, až mu přivedou jeho hlavního soka- Harryho Pottera. Už měl dost toho všeho čekání, a tak poslal McNaira, aby mu Pottera osobně přivedl. On totiž do domu v Zobí ulici nemohl vstoupit kvůli pokrevní ochraně Potterovy mudlovské matky.

Konečně se rozrazily dveře a vstoupil jeho věrný smrtijed s jakýmsi baculatým klukem. "No to ti to trvalo!" spustil hned nakvašeně Pán zla. "Moc se omlouvám můj pane, ale nebylo to snadné. Když jsem konečně pronikl do domu a chtěl Pottera unést, nějaká kostnatá žena mi v tom neustále bránila!" omlouval se poníženě McNair. "To se nevypořádáš s jednou pitomou ženskou?!" začal na něj křičet Voldemort, ale protože měl dobrou náladu nechal ho odejít bez použití Cruciatu. ,Je smrtijed a nezvládne nějakou kostnatici!´posměšně by si odfrkl Temný pán, kdyby nebyl temný.

Sestoupil z vyvýšeného stupínku, na kterém se nacházel jeho "trůn" a přiklekl k omráčenému chlapci, aby mu z hlavy sundal pytel, kterým měl obličej přikrytý. Co spatřil mu vyrazilo dech. Ležel tam krásný buřtózní kluk. Hned mu bylo jasné, že toto NENÍ Harry Potter. Už jenom proto, že postrádal onen pověstný blesk na čele. A také protože city, které v něm v okamžiku, kdy na chlapce pohlédl, vzplály, by nemohl pociťovat k Harry Potterovi. Vlastně ani ke komukoliv jinému, něž k tomuto rozkošnému stvoření. Ano, Voldemort se zamiloval.

Když se Dudley probudil kdesi v neznámém pokoji na neznámém místě, byl natolik vyděšený, že nedokázal nic namítat proti tomu, aby ho jakýsi hadí muž popadl do náruče, kolébal ho a uklidňujícím hlasem k němu promlouval. Nedokázal to ani, když ho za pár dnů odvedl do postele a tam prováděl s jeho tělem neuvěřitelně vzrušující věci. A nedokázal to ani o pár měsíců později, když stál s oním mužem před oltářem s prstýnkem na ruce. Dokonce to nedokázal ani tehdy, když mu bylo oznámeno, že čeká s Voldemortem jejich první dítě. Ale on by se stejně na odpor nezmohl, ani kdyby chtěl, byl totiž do Temného pána po uši zamilovaný.

KONEC
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbila se vám povídka Omyl?

Ano
Ne

Komentáře

1 kitty kitty | 27. dubna 2013 v 19:31 | Reagovat

teda, když jsem četla pár dudley a voldemort tak jsem nevěřila, popravdě mi tenhle pár nikdy nepřišel na mysl tak proto, ale povídka byla vtipná a sousloví "krásný buřtózní kluk" no dostala jsem z toho záchvat smíchu... :D
super :-)

2 Abigail Osbourne Abigail Osbourne | E-mail | Web | 27. dubna 2013 v 22:46 | Reagovat

[1]: jojo, je to hodně nezvyklý pár, proto jsem na něj taky musela něco napsat v okamžení, kdy mě napadl :D Moc děkuji, je to jen taková malá blbůstka :) Moc jsi mě potěšila ;)

3 Nade Nade | Web | 28. dubna 2013 v 9:51 | Reagovat

Rozpadla jsem se na atomy. :-D Nechci opakovat komentář kitty, tak jen... Bezva fórek!

4 Spit Spit | 28. dubna 2013 v 13:09 | Reagovat

No vida, jak je užitečné mít nekompetentní zaměstnance! Voldy, díky těm svým, konečně našel pravou lásku. :)
Geniální nápad i zpracování.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama