Burnsovo povstání

17. dubna 2013 v 17:16 | Abigail Osbourne |  Jednorázovky
Autor: Abigail Osbourne
Beta: Theo
Pár: Waylon Smithers/Montgomery Burns
Varování: Burnsofilie, gerontofilie, The Simpsons slash

Už dlouho jsem se chystala napsat slash na tuto dvojici. Už jenom z toho důvodu, že jsem nikde nenašla ani jeden v čj. Původně jsem tomu chtěla dát víc šťávy, ale detailní popis sexu s Burnsem? Děkuji, nechci! :D Možná v budoucnu na tyto dva ještě něco napíšu.
Snad se bude líbit ;). Enjoy!


Smithers jako vždy seděl ve své kanceláři a pročítal hromady faktur a jiného papírování. Práce asistenta majitele jaderné elektrárny není žádný med. Je toho pořád spousta na práci. Už jenom zatajovat úřadům, kde skladujete nebezpečný odpad, a vymýšlet historky pro případné oběti nejrůznějších neštěstí, není snadné.

Ale Smithers měl svou práci rád. Papírování ho pochopitelně nebavilo, ale starání se o pana Burnse přímo zbožňoval. Sice své city tajil a skrýval, jak nejlépe uměl, ale sem tam mu přeci jen něco uklouzlo.

Měl o pana Burnse v poslední době starost. Jeho revma se zhoršovalo a sil měl čím dál tím méně. To bylo na jednu stranu pro Waylona výhodné - musel mu pomáhat skoro s každou činností. Pomáhal mu i s převlékáním, tím pádem se mohl dosyta vynadívat na jeho tělo. Byla to prostě práce, jaká mu absolutně vyhovovala.

Jednoho úterního odpoledne si ho k sobě zase pan Burns zavolal.

"Smithersi," oslovil ho Montgomery Burns věcně.

"Ano pane?" zeptal se Smithers, když přešel k šéfovu pracovnímu stolu.

"Něco zvláštního se děje s mým tělem," řekl s trochou obav v hlase Burns.

"Opět se vám rozbušilo srdce, pane?" vykulil oči Smithers.

"Oh, to naštěstí ne. Od předminulých vánoc je stále v klidu. Tenkrát jsem ty otřesy málem nepřežil" odpověděl s úšklebkem Burns.

"Ano, vzpomínám si pane, ale co zvláštního se tedy děje?" starostlivě se ptal asistent.

"No, je to takový zvláštní tlak tady dole..." odpověděl váhavě Burns.

"Tlak?" nechápal mladík.

"Ano, je to takové, takové... zvláštní," zamyslel se na chvíli Burns nad definicí svého problému.

"Kde přesně, pane? V nohách, v kolenou?" ptal se zmatený Waylon.

"No to ne, je to tady... v rozkroku," odpověděl Burns a zkoumavě se zahleděl do svého klína.

Ve Smithersovi hrklo. Tohle si představoval jen v nejdivočejších snech. Každý den, když se jeho mužství napřímilo a dožadovalo se pozornosti, snil o takovéto chvíli. Spoustukrát, když pomáhal panu Burnsovi s mytím, zahlédl jeho penis, ale starcovo tělo bylo v tomto směru už dávno mrtvé.

Překvapil ho ale Bursův dotaz. To nikdy neměl erekci?

"Ehm," odkašlal si "nikdy jste nic takového nezažil pane?" zetal se nevěřícně Smithers.

Burns je zamítavě zavrtěl hlavou. V tu chvíli Waylonovi došlo, jak by mohl z této situace vytěžit co nejvíc. Vědoucně se pousmál a řekl: "Já to znám velmi dobře pane." Burns se na něj podíval s nadějí v očích. "Takže to není nějaká smrtelná choroba či příznat senility?" "Ne pane, není to nic čeho byste se měl bát," usmál se na něj povzbudivě mladší z mužů. "Ale jak se toho mám zbavit, Smithersi?" zeptal se poněkud zoufale jádrobaron*. "Pokud budete chtít, můžu vám od toho snadno odpomoci, pane, ale nesměl byste mi bránit v tom to udělat, ať už vám to bude připadat sebedivnější, ano?"

Montgomery stroze přikývl.

Smithers chvíli zhluboka dýchal, aby sebral odvahu na to, kleknou si před svého drahého Montyho. Byl hrozně nervózní a zároveň nadmíru vzrušený. Nakonec přistoupil k panu Bursnovi a rozhodl se ho trochu více seznámit se situací, ve které se právě starší muž ocitl. "Vidíte pane," řekl, když byl těsně u něho "je to naprosto normální stav." Vzal Burnsovu ruku do své a přiložil ji na svou bouli v rozkroku. Burns jen vykulil oči a zalapal po dechu. "K tomuto stavu dojde, když se muž vzruší," vysvětlil mu Smithers. "Divím se, že se vám to nikdy v životě nastalo, pane.

Netušíte, o co jste přišel. Přejížděním po ztopořeném penisu nahoru dolů se můžete erekce zbavit. Při tom ucítíte ty nejkrásnější pocity jaké si lze vůbec představit," pokračoval a při tom Montymu začal rozepínat poklopec. Ten nejen že se nezmohl na žádný odpor, ale nemohl se dočkat toto, co bude dál. Byl zvědavý.

Smithers si klekl před svého boha a jal se uctívat jeho mužství. Začal tím, že jemně vsál Burnsův penis do úst, a když uslyšel přidušený výkřik potěšení, zintenzivnil své úsilí. Jemně okusoval, lízal, sál, pohrával si s varlaty. Pečlivě pozkoumával každý kousek tohoto božského orgánu a nemohl uvěřit tomu, že se jeho sny staly skutečností. Burns naprosto unešen seděl v křesle a myslel si, že se rozteče rozkoší. Netrvalo dlouho a vyvrcholil do Smithersových úst. (V tu chvíli zemřel :D)

Bylo to nejkrásnějších 20 vteřin jeho života.

Druhý den se všichni divili, proč je pan Burns v tak dobré náladě, že všem ztrojnásobil plat a pracovní dobu zkrátil na 4 hodiny týdně, aby prý měli čas užívat nepoznaných krás života. Také netušili proč si pořídil příčesek na zakrytí plešky na své hlavě a místo kravaty měl uvázané švihadlo.

A Smithers? Ten konečně docílil toho, po čem celá léta snil. Srdce Montgomeryho Burnse začlo znovu bít, a dokonce pro něj.


*Jádrobaron- jaderná verze uhlobarona :D
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbilo?

Ano
Ne

Komentáře

1 Lanevra Lanevra | E-mail | Web | 17. dubna 2013 v 21:41 | Reagovat

Nejkrásnějších dvacet vteřin života. :-D :-D

2 Spitfire Spitfire | 18. dubna 2013 v 0:23 | Reagovat

Božííí! Konečně se Waylonovi splnil sen. :) Poklona za originální nápad.

3 Abigail Osbourne Abigail Osbourne | E-mail | Web | 18. dubna 2013 v 7:40 | Reagovat

[2]: Oh, děkuji mnohokrát :)

4 Jana Jana | 18. dubna 2013 v 10:14 | Reagovat

Tak tohle se ti vážně moc povedlo:-). Nikdy by mě nenapadlo, že si něco podobnýho přečtu:-). Vážně skvělý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama