Temný Valentýn 2

13. ledna 2013 v 17:08 | Abigail Osbourne |  Překlady od Theo
P/P První scéna téhle části se překládala vážně špatně. Některé ty věty, co autorka použila, se téměř ani nedaly srozumitelně přepsat, tak jsem se vykašlala na jakési slohové úpravy a přeložila to tak, aby tomu bylo alespoň rozumět, když už nic jiného…. Navíc moc nejsem zběhlá v česky psaných milostných scénách, tak to pak má jak vypadat…

Autor: Sev´slittlesecret
Překlad: Theo
Pár: HP/LV
Přeloženo se svolením autorky. Odkaz na originál.


Harry zalapal po dechu, když mu Voldemortův jazyk olízl jeho díru a postupně se začal propracovávat hlouběji a hlouběji. Po chvíli Voldy svůj jazyk ze svíjejícího se chlapce pod sebou vyndal a se zájmem se díval, jak ho jediné vlákno slin stále spojovalo s místem, na kterém ještě před chvílí tak urputně pracoval. Potom si strčil jeden prst do pusy, načež ho vnořil do Harryho.
Harry zasténal a pokusil se prst dostat o něco hlouběji. "Voldemorte," vzdechl. Ten se zakřenil a strčil do mladíka další prst. Jeho prsty přejely po Harryho prostatě, čímž od Harryho obdržel další hlasité zasténání. Voldemort se samolibě zašklebil a začal se do onoho místastrefovat znovu a znovu. "Voldemorte!" vydechl Harry, když mu semeno vystříklo na břicho.Voldy do něj strčil ještě jeden prst a sledoval, jak se Harry rozestoupil. "Takhle vypadáš překrásně, Harry,"zamumlal, když si stoupnul, aby si potřel svoje péro lubrikantem. Když potom jeho špičku nastavil tak, aby mířila do Harryho, Voldy se zarazil a pohlédl na mladíka. "Jsi připravený?" zeptal se.Harry zaváhal, ale pokývnul hlavou. Voldemort ho začal pomalu vsunovat do chlapce a zasténal, protožev Harrym byl opravdu natěsno. Harryho oči byly bolestí zavřené a jeho ruce křečovitě svíraly povlečení. Brzy byl Voldy celý uvnitř a chvíli přestal, aby dal Harrymu čas si navyknout.
Po chvíli na něj Harry vzhlédl a kývnul. Voldemort vyklouznul ven a přirazil zpět do Harryho a při tom zasáhl jeho prostatu. Harry zasténal a zdvihl své boky, aby se do něj Voldy mohl dostat lépe. "Ach, Voldy!"Řečený muž věděl, že už to o moc déle nevydrží. Po pár dalších nárazech se Voldemort vystříkal do svého milence s výkřikem "Harry!" který už to také nevydržel a udělal se, načež zvolal "Voldemorte!"Později, když už vzrušení postupně odeznělo, Harry se přitulil k Pánovi zla.
"Co jsi provedl s Brumbálem?"zeptal se Harry, tulíce se k Voldemortovu boku.
"Dal jsem ho do sklepení, takže si s ním budeme moci později trošku pohrát."
Harry šťastně vzdechl. "Vždycky jsem si rád hrál s našimi hračkami…"
"Nějaké jsem nám sehnal, když ses před rokem přidal na mou stranu. A ještě jsme je ani jednou nepoužili," zabručel Voldemort.
Harry se uculil. "Ó, erotické hračky?"
Pán zla vzdychl. "Ano, nemyslel jsem si, že mi zabere celý rok, než tě dostanu do postele."
Harry se zašklebil a hravě ho plácnul po rameně.
"A co jsi provedl se svými bývalými přáteli?" zeptal se Voldemort.
"Velmi pomalu jsem je umučil k smrti," zasněně se usmál Harry. "Ještě pořád můžu slyšet jejich křik."
"Ty jsi tak zvrácený"
"A kdo za to může?"
Voldemort si odfrkl.
"Kdy se chystáme převzít vládu nad ministerstvem?" dotázal se Harry.
"Hmmm, plánoval jsem to na dnešní odpoledne."
"To zní dobře," zívnul Harry. "Miluju tě," bylo to poslední, co řekl před tím, než ho přemohla únava.
"Také tě miluji, Harry."


Na nočním stolku vedle postele ležela otevřená krabice čokoládových bonbonů s lístkem, na kterém bylo napsáno: Šťastného Valentýna, Harry, vezmeš si mě?
Když se Harry ve spánku převalil, na levé ruce se mu zablýskl prsten…


Konec
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se vám překlad povídky TV?

Ano
Ne

Komentáře

1 Efox Efox | 13. ledna 2013 v 17:28 | Reagovat

Tak tahle druhá část byla vážně parodická :)) A jak se budou po svadbě jmenovat? Harry a Voldemort Poterrovi? :))) Jinak úsměvná povídka na pohodu :-)

2 Bobina Bobina | 15. srpna 2013 v 20:20 | Reagovat

Já miluji povídky se šťastným  koncem
:-)
Harry rok odolával, jo ?? Teda, že to Voldy tak dlouho vydržel, když se hned ten den v díře na sebe dívali jako hladoví psi.

3 Ari Ari | Web | 21. prosince 2013 v 8:55 | Reagovat

Ah nemám slov. Taková celkově velice praštěná povídka s překvapivým dějem a ještě více překvapivým koncem. Nicméně tohle je prosně podle mého gusta. Jenom by se dala mnohem více rozvést, ale hold autorka se chtěla této povídky asi rychle zbavit (nebo toto považuje sama za vtip ^^). Děkuji moc za překlad!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama