Squick

18. ledna 2013 v 19:52 | Abigail Osbourne |  Překlady od Theo
Autor: Nostrademons
Překlad: Theo
K překladu přemluvila: Abigail
Pár(?): LM/DM

P/P:

VAROVÁNÍ: 18+, incest, slash, úmrtí postav, detailní popisy, vrtačka, zločiny proti lidskosti, přírodě a pár zákonům vesmíru. Nečtěte, pokud nemáte dostatečně silný žaludek (v tomhle případě musí být minimálně z části pobitý ocelovými pláty), trpíte srdečními problémy, nebo si chcete užít pěkný večer.

Jestli jste přečetli varování, a pořád si myslíte, že to nemůže být nic tak špatného, že nic horšího, než Co dělá Hagrid v lese bez Tesáka a podobné povídky není, přesvědčte se sami. Jen pak prosím neříkejte, že jste nebyli varováni, až vám znenadání začnou masově šedivět a padat vlasy. Za úmrtí čtenářů neneseme absolutně žádnou zodpovědnost.
Tak tedy "hurá" na to:

PS: Za překlepy se předem omlouvám, určitě jich tam jsou spousty. Časem to třeba opravím, ale dnes už opravdu nemám sílu. Děkuji za pochopení.
Vaše Theo
Pro Luciuse Malfoye byla spokojenost vždy na prvním místě.

Vždy si užíval hřejivý, vlhký pocit z dobře vykonané práce. Bezbolestná poprava - to bylo to, o co usiloval. Aby tu po něm nic nezbylo, žádné neukončené záležitosti. Život je řada setkání, každé jasně ohraničené narozením a smrtí a nebylo příjemné nést tíhu předchozího k dalšímu. Kvapně kráčel po chodbách Malfoyovic sídla s pláštěm vlajícím s každým jeho krokem. Nesmí přijít pozdě. Dochvilnost v tomhle světě hodně znamenala. Bez ní by nebyl ani žádný smysl pro uzavřenost, žádné ukončení. Všechno by se prostě postupně vytrácelo, až by to nakonec zmizelo ze světa.

Jeho kroky se rozléhaly po kamenné chodbě. Jejich chladná, čistá ozvěna mu dodávala uklidnění a jistou míru schvalování jeho činů. Nebylo potřeba být měkký nebo poslušný. Někdy byla nejlepší volbou nepoddajnost. Lucius dorazil ke dveřím vedoucím do sklepení a otevřel je. Vevnitř se nacházel jeho syn Draco, který byl pevně spoután ostnatými koženými pouty, které poutaly jeho hlavu, zápěstí a kotníky k dřevěné zdi za ním. Úzký potůček krve mu stékal po obličeji. Asi se pořád ještě vzpíral.

Lucius tiše promluvil. "Tak to vidíš, Draco. Život není vždycky fér. Někdy jsou lidé předurčeni pouze k tomu, aby sloužili svému pánovi. Někdy jsou jejich životy naprosto bezvýznamné. Jediné, čeho dnes lituji, je, že jsi nikdy nedostal šanci si to uvědomit." Draco na něj vzhlédl s očima plnýma strachu a zhnusení. Ten kluk si zasluhoval lekci. Lucius zpod svého pláště vytáhl bič. Jedno rychle mávnutí ruky a na Dracově hrudi se objevil rudý obrazec. "Nemáš…" ŠVIH "…ani ponětí…" ŠVIH "…jak mě tohle uspokojuje." Popadl Dracovu čelist a trhnutím jí natočil vzhůru, kvůli čemuž se ostny zaryly Dracovi do hlavy. Draco vykřikl a Lucius mu pohlédl do očí.

"Bolest je tak příjemný pocit," poznamenal Lucius. "Obzvlášť když jsem já ten, kdo jí způsobuje." Tvrdě Draca zasáhl do krku bičem, který se do onoho místa hluboko zakousnul a zanechal tam po sobě ošklivou, rozšklebenou ránu. Chlapec si pro sebe začal něco mumlat. "Řekni to nahlas!" poručil Lucius. "Tak to vyplivni, nebo bych ti měl snad vyříznout jazyk?"

Z Dracovy pusy unikla dvě slova. "Otče. Proč?"


Lucius si odplivnul, jeho sliny se rozprskly po podlaze sklepení. "Vždycky jsi byl hloupý. Ještě jsi to nepochopil, co?"

Na chvíli se pozastavil, než pokračoval. "Nebyl jsi zrozen, abys mohl žít vlastní život. Od chvíle tvého početí jsi můj. A já si s tebou můžu dělat, co se mi zamane. Tvoje dětství, tvoje dospívání, celá tvoje existence patří mně. Byly tu pouze, aby sloužili svému účelu. Potřeboval jsem syna a ty jsi ten politováníhodný výsledek."

"Ale potom jsi začal mít své vlastní nápady. Osnoval jsi vlastní plány a hledal sis vlastní přátele. Kdybych tě nezastavil, mohlo dokonce se stát, že bys mě překonal! To bylo nepřijatelné."

Lucius si prohlížel nahé tělo svého syna, které až nyní vzal na vědomí. "A tak musím napravit předešlý vývoj událostí. Náš vztah je založen na vlastnictví - ty jsi můj a já si s tebou můžu dělat, co se mi zachce. A protože mě během svého života ničím potěšit nemůžeš, budeš mě muset potěšit po své smrti. Požaduji své uspokojení!"

Pomalu a mučivě Lucius utáhl každé z pout, která držela Draca. "Nemůžeme si dovolit, aby ses během procedury hýbal, to by bylo vskutku velmi špatné," řekl a lehký úsměv se mu počal vkrádat do tváře.

Ještě pořád máte poslední šanci přestat!

Poté náhle vytáhl z kapsy pláště ruční vrtačku. Draco se zděšeně odtáhl - nebo se spíše pokusil, ale pouta držela opravdu pevně. Při pohledu na vrtačku se jeho oči rozšířily a na jeho zakrváceném čele se začaly objevovat malé kapičky potu.

"Je čas," zabručel Lucius. Zvedl vrtačku k Dracovu čelu a zatlačil na ni, dokud se nezakousla do masa. Z Dracových úst se vydral dlouhý křik, mučivý nářek plný strachu, beznaděje, bolesti a nenávisti. Lucius ho však ignoroval a přitlačil.

Pomaličku a úmyslně jako kdyby se snažil protáhnout Dracovu agónii, Lucius vrtačku spustil. Krev vytryskla z rány jako příšera toužící po svobodě a celého ho postříkala - dobře že ten plášť a róba, které měl na sobě, byly důkladně obnošené, takže se jich mohl lehce zbavit. Vrtačka se prodrala kůží, prodrala se masem, prodrala se krví a začala se pomalu propracovávat lebkou. "Otče…" ozvalo se Dracovo prosebné zakňučení. Jeho dech byl těžký a ozýval se v nepravidelných intervalech - je úžasné jak málo odporu se Luciusovi od Draca dostalo. Je to vážně slaboch. Lucius nepřestával s vrtáním a vrtačka se čím dál tím víc zavrtávala do Dracovy lebky. Vydávala strašné skřípavé zvuky, které byly výsledkem tření mezi kostí a kovem. Lucius ucítil nepříjemný zápach. Obsah Dracových vnitřností se asi dostal na svobodu a zaneřádil mu jeho rozedrané trenky, které mu Lucius opatřil. Dracovo tělo začínalo být čím dál tím volnější. Buď z něj vrtačka postupně vysávala životní sílu, nebo se prostě přestal vzpírat a smířil se s neodvratným. Luciusova ruka se lehce rozklepala, hlavně kvůli vzrušení z toho, co bude následovat, než kvůli tomu, že by si uvědomoval, co provádí svému vlastnímu synovi.

Konečně se špička prolomila lebkou, prošla nejvnitřnější vrstvou lebky a propíchla šedou hmotu pod ní. Dracovo tělo se ještě jednou křečovitě zachvělo a nakonec znehybnělo. Od tohoto bodu už to bude jen čisté potěšení. Lucius povolil pouta a nechal tělo o něco spadnout, takže skončilo v napůl nahrbené, napůl sedící pozici se zády opřenými o zeď. Lucius odstranil jeho zamazané spodky a nechal je spadnout na špinavou haldu na zemi. Potom, živě vědom svého vlastního vzrušení, si začal sundávat oblečení. Jeho stojící mužství vystřelilo vzhůru, jakmile se dostalo na svobodu - Lucius málem cítil, jak se mu do něj hrne krev. Bušení v jeho rozkroku bylo téměř hmatatelné a on cítil potřebu se uvolnit, co nejdřív to jen šlo.

Popadl Dracovy špinavé spodky a rozetřel si stále ještě vlhké výkaly po svém penisu. Při předešlých příležitostech, když tohle zkoušel, často shledával obtížné řádně vstoupit do mozku bez lubrikantu. Přestože šedá hmota mozková byla sama o sobě dostatečně vlhká, okolní tkáně většinou ne. Lucius nechtěl mít žádné potíže během výkonu. Znovu rozechvělý touhou, postavil se k nově vzniklému otvoru v Dracově lebce pokusil se do něj vstoupit. Kurva. Ta díra byla moc malá. Jeho penis zůstal celý venku, neschopný proniknout tou pevnou schránkou, jež držela jeho odměnu. Lucius proklínal sám sebe za to prodlužování a šel prohrabat své oblečení, ve kterém se někde skrývalo dláto. Á, tak tady je! Prakticky doběhl těch posledních pár kroků zpátky k tělu a spěšně začal pracovat na zvětšování díry. Kousky masa létaly vzduchem; Ty také bylo nutno odstranit, aby mohl Lucius pokračovat. Je čas zkusit to znovu. Lucius byl stále tvrdý jako kámen: pravděpodobně by byl po zbytek noci, dávno potom, co by se tělo stalo podobně tvrdým. Tentokrát se dovnitř dostal lehce. Pozastavil se se špičkou penisu těsně před mozkem. Trošku poupravil úhel a při tom ucítil vlhké záhyby mozku, o které se otřel vrcholek jeho erekce. Každý pohyb mu připadal jak jemné mávnutí motýlích křídel.
Nakonec už to čekání nemohl vydržet. Našel mezeru mezi dvěma hemisférami, namířil tam a přirazil.

Ten pocit byl nesrovnatelný. Měkká sametová vlhkost ze všech stran přiléhala na jeho penis. Mozek byl ultimatní poduška, ultimátní polštář, něco, co ho mohlo obklopit a přitom nepůsobit ani nejmenším tlakem. Ani jako teenager, když poprvé znásilnil Narcissu, nikdy nepocítil takovou stimulaci.

Snažil se držet se zpátky, aby ten pocit trval o něco déle. Zdálo se, že šedá hmota kolem něj ho dráždila, vlnila se a přesouvala, jen aby se vzruchy neustále měnily. Přirážel znovu a znovu do hlubokých zákoutí Dracovy lebky. Pokaždé mozek odpověděl, obkličoval, obklopoval a objímal jeho erekci. Moucha přistála na Dracově hlavě. Lucius jí odehnal. Nechtěl se o svoji cenu dělit s larvami.

Ucítil povědomé napětí v koulích a věděl, že již brzy to dojde k bodu, ze kterého není návratu. Odtáhnul se a nechal hemisféry, aby se znovu spojily, zatímco se připravoval na pár finálních divokých úderů.

A potom vypjal všechny síly. Jednou, dvakrát, třikrát ho vrazil hluboko do hlavy svého syna. *Squick, squick, squick,* odpovídaly mozkové buňky. Ucítil nárůst spermatu ve svých koulích…jeho pánev se začala pohybovat ještě divočeji…a pak se vysemenil do toho, co dříve bývala Dracova mozkovna. Přicházelo vystříknutí po vystříknutí a hlava penisu tak pokryla vnitřek té druhé hlavy. Naplnila myslící ústroj jednoho otroka potenciálem na dalšího: to bylo ukončení. Dokončil celý kruh - chlapec, zrozený z noci plné vášně před osmnácti lety, posloužil jako nádoba pro další noc plnou vášně o osmnáct let později. Jedna éra ukončena. A brzy nastane další. A další, a další. Protože děti měly jednu výhody oproti hračkám, přístrojům nebo manželkám: vždycky se můžou nadělat další. Když se jednomu nepodařilo uspět, dalo se využít úplně jinak, a se člověk může pokusit znovu.


Lucius Malfoy byl spokojen.

KONEC!!!

P/P Ty roztomilé obrázky a povídka, která u nich byla, jsou z webu http://www.toplessrobot.com/2010/01/tr_special_the_10_most_face-meltingly_awful_fan_fi.php.
 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Také obdivujete Theo, že něco takového dokázala přeložit?

Ano
Ne

Komentáře

1 Aidrien Assagir Aidrien Assagir | E-mail | Web | 18. ledna 2013 v 23:06 | Reagovat

Vydržela jsem a dočetla to až do konce. Nezbývá mi než říct: "Heh?" Co tím chtěl básník (tedy autor) říci? Pět hvězd, že jsi dokázala takovou... zhovadilost vůbec přeložit.

2 Lanevra Lanevra | E-mail | Web | 19. ledna 2013 v 16:58 | Reagovat

Přečteno, leč tento námět už jsme znala. Vyskytl se i v jedné knize (nějaká část Nekroskopu?), kde muž zabíjel ženy, vyřezával jim do těla různé otvory a do těch je pak znásilňoval. Jo, myslim že to vážně bylo v Nekroskopu, protože ty mrtvé pak někomu vyprávěly co jim udělal.
Co mě tam rušilo byli obrázky a autorské poznámky.
Ne, doposavad se nenašla povídka která by mě znechutila či pohoršila a s opakovanou snahou se znechutit a pohoršit myslím má rezistence stoupá.

3 ss-slash ss-slash | 19. ledna 2013 v 20:11 | Reagovat

[2]: Souhlasím, jako říkám si, že je to hrozný, ale znechucena nejsem. Cítím se pak divně (bezcitně... nebo nevím...). Zvlášť po přečtení 120 dní sodomy mě už nic neskolí :D Moc děkujeme za komenáře :)

4 Lanevra Lanevra | E-mail | Web | 19. ledna 2013 v 20:23 | Reagovat

[3]: Abych byla upřímná, tak jsem celkem nepochopila proč to byla jedna z nejhorší povídek vyhlášená... kdekoliv, nevím co je to za místo (jestli je to něco známého, tak mě kamenujte za nevědomost, no. :-D), každopádně jsem si říkala že se svým zombie Snapem bych asi zabodovala. Jinak je to prostě takoví normální extrémně realisticky a trochu zvrhlí kousek a pokud překlad výrazně nezvedl kvalitu originálu, tak normálně napsaný.

5 Theo Theo | 19. ledna 2013 v 21:23 | Reagovat

[4]: Ono jde o to, že to naopak bylo celé napsané překvapivě dobrou angličtinou. Nedostatečná znalost angličtiny většinou omlouvá (z části) hrůznost a nechutnost povídek, protože je tam docela dobře poznat, že to autor nemyslel úplně vážně. Tohle bylo ale napsané opravdu (stylisticky) dobře, což tomu podle mého ještě přidává na zvrácenosti. Jinak, já na ten web taky narazila náhodou, takže jestli se bude kamenovat, nebudeš v tom sama :D.

6 Arya Flowerny Turner Arya Flowerny Turner | E-mail | Web | 20. ledna 2013 v 0:16 | Reagovat

Preboha! Prvý raz v živote, čo som plakala od zhnusenia. Bože, to čo za úchyla toto napísal? Častokrát hovorím, že som z niečoho takmer hodila tyčku, ale tu je to myslené smrteľne vážne. Mala by som začať brať vážne varovania pri poviedkach... Pane Bože, ja nnezaspím. Fuj... Dostaňte to z mojej hlavy!
Na úchyláčiny si celkom potrpím, ale mám rada... čo ja viem, klasické úchylky? Neviem, proste toto je riadny extrém -_-"
BDSM beriem v pohode, ale toto... T.T

7 Adelaine Adelaine | 20. ledna 2013 v 14:02 | Reagovat

Já se přiznám, že s tímto tématem jsem se ještě nesetkala. Četla jsem to nadvakrát, poprvé jsem zbaběle zdrhla, když jsem koutkem oka zahlídla cože to Lucius použil jako lubrikant.
Já jen jsem asi trochu prošvihla smysl. Jestli jediným účelem povídky je znechutit, tak ok. Mně tam chybělo něco jako proč se rozhodl udělat zrovna tohle...

8 Theo Theo | 20. ledna 2013 v 15:20 | Reagovat

[7]: Myslím, že ani autor sám něvěděl, co že to vlastně dělá. Píše tu "Nikdy mě nenechávejte sednout ke klávesnici ve 4 hodiny ráno. Mohl bych napsat neco velmi znepokojujícího. Něco jako tohle." Potom je tu něco o tom, že se původně někomu chtěl hacknout na účet a zveřejnit to pod jeho jménem, ale ten člověk si změnil heslo... No nevim, jestli bych mu měla tleskat za odvahu, nebo na něj poslat odchytovou službu.

9 Adelaine Adelaine | 21. ledna 2013 v 15:11 | Reagovat

Jo, to dává pak smysl. Ok, tohle vůbec neber jako útočnou otázku, jen jsem zvědavá na motiv, proč ses rozhodla to přeložit? Díky

10 Theo Theo | 21. ledna 2013 v 15:34 | Reagovat

[9]: Odpověď na tvou otázku leží na pátém řádku řádku zezhora :3

11 Theo Theo | 21. ledna 2013 v 15:35 | Reagovat

Whoops, se mi tam ty řádky nějak namnožily. :DD

12 LuciusMalfoy LuciusMalfoy | E-mail | 30. ledna 2015 v 13:44 | Reagovat

To si vážně autor myslí,  že jsou Malfoyovi tak zvrhlí? Obdivuju překladatelku, že po nich neposlala Avada kedavra. Mě osobně to pohoršilo, a doufám,  že víc takových odporností se tu neobjeví.

13 Angela Angela | 23. května 2015 v 23:41 | Reagovat

Nechutné, ale naprosto nereálné.
Malfoy s VRTAČKOU? Kdyby ten otvor vyrobil hůlkou, možná. A šukat něco, v čem jsou kostní střepy, k nezaplacení.

P.S. L.M. Mudlové jsou opravdu šílení

14 Kayleigh Kayleigh | Web | 6. března 2016 v 0:17 | Reagovat

Inu. Jak to... popsat slovy? Hm. A víš ty co? Musím pochválit překladatele. Ve své podstatě je to humorné, jen to úmrtí na trepanaci je... mylné, ale to je spíš neznalost autorky. Přičtěme to celkovému selhání. Ve výsledku... no, zážitek.

Mimochodem, to závěrečné "happy fathers day" je roztomilé. Seslalo mě to k zemi. Děkuju překladateli za zvláštní zážitek.

15 Stefi Stefi | E-mail | 14. dubna 2016 v 13:37 | Reagovat

No potěš kotel... První HP ff/slash, co jsem vůbec přečetla, a ... :D no... Sama nic takového vyhledávat nebudu, ale když pomineme že by Malfoy nevzal do ruky vrtačku nebo dláto - pokud ho teda nevzrušoval ten pocit držet ji v ruce? Možná kdyby tu díru udělal hůlkou tak by to asi nebylo ono co? Ano přemýšlím nad tím a vůbec mě to nepobuřuje :D Slyšela jsem, viděla a četla už takových věcí že tohle asi zařadím mezi /když se to někomu líbí, tak proti gustu žádný dišputát/.
A ty obrázky? naprosto geniální :D Nechápu znechucené komentáře, dyť je v předkecu jasné varování..

16 yeehaw yeehaw | 15. ledna 2019 v 23:22 | Reagovat

literární klasička

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama