PTVD- Kapitola osmá

14. března 2012 v 17:57 | Abigail Osbourne |  Pro tebe vše drahoušku
Tak a je to tady. Po dlouhé době konečně další glos. Omlouváme se, ale je toho nějak moc. Teď budou mezi aktualizacemi asi větší prodlevy. Navíc teď budu asi přidávat jen glosy, jelikož druhá povídka je ve fázi početí, ale snad se už zanedlouho dpstane do fáze porodu... no... spíš za trochu déle :D. Moc děkujeme za všechny komentáře! Znamenají pro nás hrozně moc. Tak nezapoměňte zase nějkaý zanechat. Enjoy!

Autor: Kleo
Beta-read: Mysty
Glos: Abigail & Ellie
Pár: LV/HP
Přístupnost: 12+
Varování: silně OOC, "romantika"


8. kapitola: Hrádek La Fangig a zahrady Dark Rose (*záchvat smíchu* Uf, málo kdy se mi stává, aby mě už název takhle odrovnal!) (Čuchám pseudogotičku vybírající názvy stylem 'prst-do-slovníku-tohle-zní-cool-a-dárk'. Názory na kůl slova se rapidně liší…)
Harry rozevřel náruč a to velké zvíře se mu do něj (radši nechtějte vědět, co mě napadlo) (nejsi sama, na tohle snad ani jiná reakce není možná) vrhlo. Tak prudce, že to chlapce až porazilo... To zvíře byla rozzuřená Abigail, která se ve svém záchvatu zuřivosti neudržela a skočila na Pottera. Trhala, škrábala a kousala… Ellie to vše sledovala zpoza nedalekého stromu opřená o kulomet a nervózně si pohazovala nábojnicemi.
Byl to vlastně hodně, hodně velká puma. Asi byl nadšená z toho, že Harryho vidí, protože se k němu láskyplně lísala. Ze samé lásky ho úplně ožužlala a okousala. Byl úplně celá černá jako ta nejtemnější noc. (Ať už se sakra autorka rozmyslí, jaký rod bude používat! Pokud vím, puma je rodu ženského, ale obávám se, že autorka o něčem jako o rodech nikdy neslyšela!)
Harry se zasmál a pohladil pumu po obrovské hlavě a šeptal: "No tak. Neji. Taky tě rád vidím!" Juchú! Uvěřil mi! Nyní může začít moje ďábelská lest… *zlověstný smích* Po tom, co mu řekl chlapec jménem, se puma začala ještě více lísat. Voldemortovi a Severusovi poklesla čelist. Mitsuki se tvářila neutrálně. Neji se konečně přestal "vítat" s Harrym a obrátil svou pozornost na ostatní... Přiběhl k Severusovi, kterému olízl celý obličej, poté se vrhl na Voldyho, kterého celého oskákal a nakonec využil místo patníku. Celý tenhle odstavec zní děsně perverzně.

To bylo povolení pro Harryho, že může vstát bez toho, že znovu skončí na zemi. Vyhoupl se na nohy.

"To je Neji." Představil pumu chlapec. Neji k němu otočil pohled. Harry se usmál. Ellie zavyla.

"Tohle je můj profesor lektvarů Severus Snape" ukázal na Severuse a puma sledoval jeho gesto a zadívala se jantarovýma očima na Snapea. "Tohle je" ukázal na Voldemorta a zarazil se. Nevěděl jak ho má oslovit. Poslal na Pána Zla tázavý pohled. Ten mírně pozvedl obočí a kývnul. Na Harryho tváři se usadil krásný úsměv. "Lord Voldemort můj..." Nějak mu to pořád nešlo z pusy. Neji se na něj tázavě podíval. (Představa jak Potter takhle formálně představuje pumu Pánovi zla… nutí přinejmenším k pousmání.) mně hlavně zaujalo, jak rychle se Harry s Voldym dali dohromady. To jako randili v těch vteřinách, kdy Harry nespal nebo sdílí sny nebo co sakra?! Já myslím, drahá Ellie, že ani autorka neví, jak se to všechno vlastně seběhlo. Věřte nebo ne, ale u jedné kapitoly psala, že se omlouvá, jestli tam zamotá nějaké postavy, které jsou mrtvé, protože si už nepamatuje děj. To je myslím dostatečná ukázka Kleiny inteligence.
To si vzal slovo smotný/smutný/samotný Voldemort. "Jsem Harryho... vnouček Tomík" Dokončit už nemohl, protože je zasypala sprška malých šipek (Hej Ellie, já myslela, že jsme se dohodly na kulometu?) (Musím se nějak jistit.).Mitsuki tam prudce otočila hlavou, až její bílé vlasy zavlály a rudé oči se rozzářily.


"Musíme si pospíšit..." Nechala Mitsuki vyznít konec do ztracena. (Já myslím, že sdělení je naprosto jasné a není třeba nechávat nic vyznít do ztracena.)
Ostatní jen kývli. Mitsuki se otočila a šla směrem, kterým šli předtím než "potkali" Neje. Jenom jsme potkali mluvící pumu, která nikdy nebyla zmíněna a zřejmě zná Harryho. Nic zvláštního, jde se dál… (Klid Ellie, není mluvící.) Trochu zrychlila krok, takže šla stejným tempem jako Voldemort, akorát o dost rychleji. Za ní se rozešel Severus a za ním Voldemort. Ten se ohlédl za sebe, kde byl Harry s tou pumou. Zrovna jí odjišťoval a křičel "Rychle pryč, než to bouchne!" Atomový hřib osvítil krajinu a vše živé přestalo existovat… Chlapec měl ruku na Nejově hlavě. Voldemort počkal, až ho Harry dojde a pak mu šel po boku. Tak jako Neji po levé straně. Voldemort se podíval na chlapce po své levé straně. Harry měl pořád ruku na Nejově hlavě a ten vypadal nadmíru spokojeně. Pán Zla se rozhodl... Vzal Harryho pravou ruku a propletl s ní prsty. Harry se mu zahleděl do obličeje a mírně se usmál. Tahle jejich ultrarychlá romance ve mně vzbuzuje dávivé stavy. Nejsi sama. Neji na druhé straně mírně zavrčel. Chlapec se na něj s nadzvednutým obočím otočil. Nejimu se zablízkli (wáááá… to bolí… fyzicky bolí) (*pláče zoufalstvím*) oči a zavrčel směr Voldemort. Ten se ušklíbl. (Tady všichni buď vrčej nebo se škleběj. Copak tam je Brumla, aby jim furt nosil citrónový bonbóny?) (Kdyby to aspoň byl risus sardonicus…)
"Pane. Mohl byste..." Optala se Mitsuki, která zastavila několik metrů od nich. Voldemort, Harry a Neji se totiž se zdrželi vzadu (krásný dvojsmysl) (ty máš vážně sluch ve stoce, že? :D). Neji a Voldemort na sebe střídavě vrčeli a Harry se jen usmíval a krotil je. V jedné ruce měl vuřt a v druhé velikánský bič, kterým pořád práskal kolem sebe. V kapse kapesník na otírání slin kanoucích z Voldyho mordy.
Voldemort k ní zvedl hlavu, ale prsty měl pořád propletené s Harryho prsty. Neji měl taky pořád Harryho ruku na hlavě, která ho občas podrbala. (To je zase představa…) (*válí se po zemi* Ellie mě jednou zabije!)

"Jistě." A trochu popošel k ní a Severusovi. Přitom trochu táhl Harryho za sebou a ten musel sundat ruku z Nejovy hlavy. Ten nespokojeně zavrčel. Voldemort se ušklíbl. Ellie nadále pláče, neboť autorčina větná stavba jí způsobuje psychické potíže.

Mitsuki stála na konci mýtiny. Když k ní společně s Harrym v patách s Nejim tak se otočila Mitsuki na druhou stranu a ukázala tam rukou. (Smysl věty si asi opět dal dovolenou.) (Zájmena jela s ním.) Severus už tam byl otočený. Voldemort a spol. (To je jak název nějaký detektivky.) (Spíš dětské knížky.) se tam také otočili. Na vysokém konci a nízkém začátku stál nádherný hrádek s debilním jménem La Fangig a dole pod ním, obrovské zahrady a přebytečné čárky. Harry zalapal po dechu. Nevěděl, co bude na konci této cesty, ale to, co uviděl teď, mu vyrazilo dech. Voldemort se otočil na Harryho a pozoroval jeho nadšený výraz. (Nadšený? Nelapal po dechu? To je podle mě spíš překvapený výraz, ne?)
"Harry, tohle je hrádek La Fangig. Jinak jeho zahradám se říká Dark Rose. Rostou tam hlavně růže." (Překvapivě, když se jmenují Dark Rose. Oni Smrtijedi jsou borci, ale jak přijde na pojmenovávání stojej za nic - Temné sídlo, Pán zla, Dark Rose, La Fangig?) (Jsou prostě hrozně dárk a ívl.) Skončil. A vyšel k hrádku. Harryho samozřejmě chytl za ruku, aby šel s ním. Dudlíček si nasadil před chvilkou. Mitsuki za nimi šla se Severusem vzadu. Neji je doběhl a přiřadil se k Harrymu levému boku. (Komouš!)******************************
Tak co? Líbilo? Nezlob se, ale ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, a ještě jednou ne!
Upřímně doufám, že tohle je troll fic. Pokud ano, je to vskutku dílo hodné génia. Pokud ne… I don't want to live on this planet anymore.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 majuar majuar | E-mail | Web | 14. března 2012 v 18:27 | Reagovat

Děj je stále více debilní, glosy pořád lepší :) Díky :D

2 Abigail Abigail | 14. března 2012 v 19:10 | Reagovat

majuar- Ó děkujeme pěkně a naprosto souhlasíme. Dostat se mi Kleo do rukou... tak neznám citrón! A to ještě nepřišlo to nejhorší... :D

3 Tessie Tessie | 14. března 2012 v 21:45 | Reagovat

Může být něco horšího než volně vypuštěná Potterova puma v Británii a ten super dárk ívl hrádek Fan-Gigollo? Navíc si nejsem jistá, kolik slov už v téhle povídce Harry řekl, ale pochybuju že bychom se při pátrání dostali nad číslo deset. Jediné jeho projevy života jsou šklebení, křenění, průzkum Voldyho mandlí a chrápání. Kleo je z Kroměříže nebo Bohunic? Nevložila do Pottera kus vlastní osobnosti?

4 keishatko keishatko | Web | 14. března 2012 v 22:57 | Reagovat

asi bude zbytočné písať, že som umierala smiechom, že? inak sa to ani nedá :D :-D a prečítala som to na tri krát..potrebovala som pauzy, lebo kvôli slzám a zahmlenému pohľadu som nevidela na text :D :-D

5 Bara Bara | 15. března 2012 v 10:52 | Reagovat

Tak už konečně vím, že existuje ten puma a v zahradách dark roses se pěstujou růže. Holky a já si do dneška myslela, že tulipány. :-DDD
Jsem celkem zvědavá, kolik kapitol budou ještě chodit od ničeho k ničemu a potkávat OOC postavy, které sou zbytečné. :-DDD

6 Timantti Timantti | 15. března 2012 v 16:18 | Reagovat

Vůbec nechápu, jak někdo může zaplnit několik kapitol tím, že pořád někam jdou, někdo na ně střílí, Harry soustavně usíná, Voldy se má chuť pářit,...(další hrozné věci) Glosy jsou úžasné xD Příště bych to ale neměla číst ve škole při hodině počítačů..;)

7 Basi Basi | 15. března 2012 v 18:10 | Reagovat

Existují chvíle, kdy přemýšlím nad tím, co někteří lidé přivedou na svět a nechají tak dlouho žít, aby to následně napsalo takový humus.. A díky bohu za to, protože jinak bychom se nemohli tak nasmát :)))) I když smíchem výskyt Kleo asi nezdůvodníme...

8 Nade Nade | Web | 15. března 2012 v 18:45 | Reagovat

Taky by mě zajímalo, jak proběhl rituál namlouvání. Já jsem teda vůbec nic nepostřehla, ale nepodceňujme schopnosti zlatého chlapce a pána zla. Třeba si mezi tím mimosmyslově pokecali a nám nic neřekli. Skety.
Díky, holky, zase jsem se válela smíchy. XD

9 Georgiana Georgiana | 16. března 2012 v 19:01 | Reagovat

eýjbschdhjshjfbshjrhzhyfgrtsfed zufgoláůoilůůop§§§ú§ú§pú (Nečtěte to, to je jak jsem omlátila přípravu na zkoušky z francouzského jazyka B2 o klávesnici a němčina C1, angličtina pro začátečníky a pravidla českého pravopisu vydatně pomáhaly... znáte to, certifikáty...)
Sakra, máte na svědomí moji klávesnici. Je v ní asi tak sklenice hnusného nemocničního roztoku a pár kousků převařené mrkve + otisky mé hlavy, jak jsem do ní mlátila. Zablízkli... to je teda LoL...
Co říci? Autorka je stále debilnější a glosa pořád geniálnější - takže je to fifty-fifty.
No, nesmíme vylučovat Imperio, že ne? Jsem nějaká optimistická (nebojte, jen jednou, vzali mě na výšku, sláva, hurá juchuchů, mám to v suchu... nemusím na zkoušky s rozdrcenou nohou... a tak podobně)
Smrtijedi měli vždycky talent na jména, ne?
Ell, I don't want to live on this planet  too. I read one terrible story about two absolut idiots, Hagrid and Lockhart, so you aren't alone...

10 sniff sniff | 8. května 2012 v 21:06 | Reagovat

Chcipam z toho jak te pume predstavoval ostatni...humorna myslenka a strasne se mi libi veta : krajinu osvitil atomovy hrib. Az budu nekdy psat pouziji to jako uvedeni romanticke sceny :D

11 Abigail Abigail | Web | 14. května 2012 v 16:17 | Reagovat

:DDDD Děkujeme že zanecháváme takový dojem :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama