PTVD- Kapitola desátá 1. část

26. března 2012 v 16:42 | Abigail Osbourne |  Pro tebe vše drahoušku
Uf, po dlouhé době se opět hlásíme. Moc se omlouváme, ale Ellie toho má teď nějak hodně a naprosto nestíhá. Příští týden jede navíc do Skotska, tak si budete muset ještě počkat. Je to složité. Já už třeba mám oglosovanou 12-tou kapitolu a Ellie chudák ještě ani devátou. Z tohoto důvodu sem dáváme jen půlku kapitoly (stejně je dlouhá). Doufáme tedy, že na nás nezanevřete a vydržíte ;)).
PS: Na slibované povídce se pracuje... prosím strpení! Je toho tooolik!

Věnováno: majuar, Tessie, keishatko, Bara, Timantti, Basi, Nade a Georgiana

Autor: Kleo
Beta-read: Mysty
Glos: Abigail & Ellie
Pár: LV/HP
Přístupnost: 12+
Varování: silně OOC, "romantika", Harryho pocity

10. kapitola: Štěstí vs. Povinnost- Kleo vs. Abigail & Ellie

Harry se lehce odtáhl a se slovy: "Dobrou noc," zaplul do pokoje a narazil na útes poslední, co viděl, byl Voldemortův překvapený obličej. Zavřel dveře a opřel se o ně. Lehce se červenal a pravou rukou se dotkl svých rtů. Cítil tenhle polibek a ještě ty další. Zavrtěl hlavou a rozhlédl se po pokoji. Najednou si uvědomil, že má v ruce tu nádhernou rudou růži. To je už lehká schíza, ne? Lehce k ní přivoněl. Voněla opojnou vůní. Sladkou. Lehce přivřel oči a pohladil se s tou růží po tváři. Tak jemné okvětní plátky… (Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to jako reklama na Always "Tak jemné, jako plátky růže.")
Z lehce opojného dojmu ho probudil až Neji. Otíral se mu o nohy a vrněl. Harry se usmál. Někdy mu připadal jako malé ztracené kotě. Mališká kapesní pumička. Asi je to tím, že jsme ho tak našel… Pomyslel si a pohladil Nejiho. Puma zavrněla o něco hlasitěji. Chtěla se mazlit… Harry usedl u nejbližšího křesla a Neji mu dal hlavu na kolena. Už konečně pochopil, že mu prostě nemůže vyskočit na klín, jak to dělával. (Neji je totiž striptérka v přestrojení.) Chlapec se pomoč(ř)il do vzpomínek, jak svou pumu našel… (Počkat! Já nevím, jestli to chci vědět.) (To zní jak od Dickense… Sakra, ten teď musí v hrobě rotovat.)

Chtěl se jen projít po okraji místního lesa v Kvíkalkově. (Prrrrr! V Kvikálkově je les?) (Prales! Orchideje a pumya liány a Tarzan, prostě jako pravá džungle! Četlas vůbec ty knížky?!) Zrovna myslel (snad přemýšlel, ne?), jaké to bude tenhle rok v Bradavicích. Zakázal si myslet na Siriusovu smrt. Tím nic nespraví a jeho kmotr by to taky nerad viděl. Vítr lehce zafoukal a lehce mu pocuchal vlasy (dvakrát za sebou slovo lehce), které měl teď na ramena. L'Oreál Kvikálkov. Protože vy za to stojíte.
Nechal si je tak narůst z části z nedbalosti, z části, že tím šíleně štve Vernona a Petunii a taky, že se mu to líbí. Sice vypadá jak holka ale co na tom, že. Je gay, tak proč by nemohl vypadat trochu jako transsexuál? To zní celkem urážlivě, hele.
Opřel se o strom a zaposlouchal se do šumění lesa. Na to, že bylo léto, foukal studený větřík a horko zrovna taky nebylo (pozn. Aut. Moje maminka by řekla: Český léto ^^) (pozn. glos. Já bych spíš řekla: Kleina debilita). Zavřel oči a vnímal svět kolem sebe…
Najednou uslyšel mňouknutí. Jako nějakého koťátka. Zatřásl hlavou. Kde by se tady vzalo kotě. Ale nedalo mu to. Za chvíli se ozvalo zase ale tentokrát žalostněji. (Don't Panic! Don't Panic!) Harry se tedy otočil a vydal se za tím urputným mňoukáním. Došel až k nějaké krabici.
Krabice se lehce třásla.
To kotě bylo 100% uvnitř. Harry natáhl ruku a otevřel víko krabice. Nahnul se a… Propadl se krabicí do nitra země. Padal a padal, až tvrdě přistál na špinavé zemi. "Vítej v pekle!" ozvalo se za ním škodolibě. Hned se na něj sesypala spousta čertů v čele s Abigail a Ellie, kteří ho začali píchat vidlemi. "Ještě tě čeká dalších osm kruhů, bwahahahahá!" vykřikla ďábelsky Ellie.
Na dně krabice leželo zubožené malé kotě, které na něj upíralo své zářivě jantarové oči.(Stále si kladu otázku, kde se vzala v krabici uprostřed lesa puma?) (Logika je na Bahamách a už se asi nevrátí.) (Stejně jako Krejčíř :D) Lehce mňouklo a pokusilo se vstát. Nedokázalo to. Bylo hrozně podvyživené. Bylo v té krabici asi nějaký ten pátek. A protože ho nic lepšího nenapadlo, pojmenoval ho tak - Pátek.
"Já jsem Robinson," představil se zdvořile a natáhl k pumě ruku.
"Těší mě," pomyslela si puma, žvýkajíc čerstvou končetinu.
Harrymu se kotěte ihned zželelo. Kdo by proboha dokázal opustit tak krásné stvoření…
Lehce ho vzal z té hrozné krabice a vzal ho do náručí. Asi nikdy nezapomene ten výraz v těch malých očích. Důvěra, která se mísila s radostí, že konečně někdo dostal. (Přes hubu? No, to by potřeboval.) Lehce do Harryho zaseklo drápky jako by se bálo, že chlapec je jen sen a zase se probudí ve tmě úplně samotné. (Přesně takhle uvažují pumy.) (Abby, odborník na pumy) (Pochybuješ snad?)
Harry ho pohladil po hlavičce a mírně s ním zahoupal. Jako s dítětem. Kotě lehce zavrnělo a schoulilo se mu do náruče. Harry si všiml, že usnulo…
Rozhlédl se kolem sebe. Byl sice na kraji lesa, ale moc lidí sem nechodí. Obvykle jen pár úchylů. Prý je les strašidelný. (Na to dnešní společnost ještě věří? Hihi, společnost asi ne, ale Kleo jo.) (Ty se v lese nebojíš hejkalů?!)Chlapec se ušklíbl. Tohle byl mírumilovný les s pár zvířátky oproti Zapovězenému lesu.
Shlédl na kotě v náručí. Rozhodl se. Vezme ho domů a bude se o něj starat. Nedovolí, aby mu někdo ublížil. Jen to nějak musí zaonačit u příbuzných a pak i v Bradavicích. No… To vyřeší později. Teď je hlavní kotě. (On sám nemá co jíst, ale bude krmit pumu, která k svačině zdlábne kilový steak?) ("Teto, můžu si ji nechat?" optal se Harry s pumičkou v náručí.) ("Nasrat!" odpověděl strýc Vernon, který jí stál za zády a chtěl Harryho nakopnout. Ten však včas uhnul a strýc si zlomil palec.)

Vykročil z lesa a namířil si to k Durslayům (pozn.aut. jo já vim. Je to blbě napsaný) (Cože? Tak autorka si uvědomuje hrůznost svého díla, ale nadále pokračuje v psaní?) (to je jasné portmanteau z 'Dursley, the Vampire Slayer'). Opatrně vklouzl do vchodových dvří (Co je dvří?) (ve mně všechno vře) - nikdo si ho zatím nevšiml - potichounku vyšel schody s kotětem v náručí - pořád nikdo - už šahal ke klice od svých dveří když se najednou ozvalo... "Góóóóóól!!!! Já věděl, že vyhrajeme!!!" Zazobalozkřičel se Vernon a Harry si CAPS LOCKOVĚ ZHLUBOKA oddechl a zmizel ve svém pokoji. Hedvika na něj pohlédla. "Ahoj Hedvi, podívej, co jsme našel" (plural majestatis nebo schizofrenie?) a přinesl jí ke kleci teď již zbuzené kotě, které na Hedviku zvědavě pomrkávalo stejně jako Hedvika na něj. Chlapec se v_duchu zaradoval. Padly si do oka, tak nebude problém! Sova a puma - dokud je smrt nerozdělí. A tím myslím vzájemné sežrání.
Rozhlédl se po pokoji, aby našel nějaký příbytek pro kotě. Zastavil se uprostřed pohybu a pohlédl na černé stvoření, které měl v náručí. "Jak ti budeme říkat?" Optal se ho a přistihl se u toho, že čeká odpověď. (Já vím, že se opakuji, ale: wuuuááá wgzrbzi!) Kotě jenom zavrnělo a začalo se lísta (To bude asi nějaká hrozná nemoc) (blé, hlísti). Harry si se smíchem sedl na postel a začal kotě drbat. "Neji" (Teď mě napadlo proč ho tak pojmenoval. Neji, protože nejí.) (Great minds think alike.) Kotě okamžitě přestalo a upřelo na Harryho své krásné oči. "Tak ti budeme říkat. Nevadí?" Dodal pro jistotu, ale kotěti se to jméno velmi zalíbilo a pokračovalo v lísaní…
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 majuar majuar | E-mail | Web | 26. března 2012 v 18:37 | Reagovat

Jako vždy jsem se skvěle bavila :D Zvláště pasáž - "Teto, můžu si ji nechat?" optal se Harry s pumičkou v náručí.) ("Nasrat!" odpověděl strýc Vernon, který jí stál za zády a chtěl Harryho nakopnout. Ten však včas uhnul a strýc si zlomil palec. - si dokážu i představit. A když si Harry CAPS LOCKOVĚ ZHLUBOKA oddechnul...No, moc hezké :D Nevím, jestli jsem tak slepá nebo co, ale až teď jsem si všimla té fotky Alana nalevo. Je dokonalá :D a ten popis...Čistá pravda :))

2 ss-slash ss-slash | Web | 26. března 2012 v 19:27 | Reagovat

Nejsi slepá, fotka je tu nově ;)). Moc ti děkujeme za slova chvály! Moc si toho vážíme :).

3 Nade Nade | Web | 26. března 2012 v 20:22 | Reagovat

Zase jsem řvala smíchy. Mezi všemi se mi zablýskly hlášky jako "Počkat! Já nevím jestli to chci vědět."
A prales v "Kvíkalkově"? Četlas vůbec ty knížky?! ˇˇ Tohle mě úplně rozsekalo. :-)
Díky za úžasnou zábavu, těším se na další. :-)

4 keishatko keishatko | Web | 26. března 2012 v 20:51 | Reagovat

:DD teším sa zakaždým na nový dielik..toto bolo niečo neskutočné :D moc sa mi to páčilo :D

5 Basi Basi | 26. března 2012 v 21:16 | Reagovat

Musím říct, že jsem nemohla :))) Pořád nevím, co mě baví víc - jestli autorka a nebo ty glosy... Hm hm.. Ano, vaše glosy :D

6 Georgiana Georgiana | 27. března 2012 v 17:10 | Reagovat

Jste skvělý. Fotka je taky skvělá(však-vy-víte-která :D)
Začalo to alwayskama. A pak jsem se chechtala a chechtala. ("Co zas děláš?" "Čtu glosu." "Nevím, co to je, ale nesměj se.")
Víte, co by mě zajímalo? To je náš Harrík mimo milence Voldíka i odborník na zvířata? Že tak bystře určil, jakého je puma pohlaví.
Ale počkat! To stále nevysvětluje, jak se dostal ten nejedlík k hrádku La Fangig a zahradám Dark Rose, kde rostou hlavně růže. Vždyť ho Harrík s sebou netahal(a) - když jsme u těch transexuálů. Nebo jsem něco zameškala? He? Tohle je fakt vrchol debility. Kolik tý holce bylo, když to psala (sázky!) osm? Uáááá!

7 Tessie Tessie | 27. března 2012 v 22:50 | Reagovat

To bylo jednou jedno vejce, a to vejce šlo na vandr. Jmenovalo se Kleo a k neštěstí všech literárních nadšenců cestou potkalo Pottera, Voldemorta, Snapa, Mitsumi/Mitsuki, pumu lísavou, pár nechutně klišoidních a ubohých názvů nemovitostí, žirafu, mluvící cukrovou vatu, cínového panáčka, princeznu ze mlejna, rychlou rotu a tři mušketýry. Díky bohu je ovšem na jejich náročné pouti za podstatou života a smrti potkaly Abby a Ellie a nadělaly z nich masové kuličky prodávané v jídelní zóně nábytkového centra IKEA.

8 Georgiana Georgiana | 28. března 2012 v 20:32 | Reagovat

Fůj! Já byla před týdnem v IKEE! Tšď to asi...

9 neriah neriah | 12. dubna 2012 v 12:08 | Reagovat

Ahoj... Uhůůů...xD Právě jsem narazila na tenhle blog a hned jsem si musela přečíst tuhle povídku. Už podle toho názvu jsem usuzovala, že to bude totální kravina, která se dá dobře glosovat... Ale i tak máte můj obdiv. :D
Asi ani nemá cenu se ptát, jak někdo něco tak... Stupidního může napsat. Odpověď na to stejně nikdy nezískám.
Fakt... Obdivuju vás za to, že to dokážete glosovat. :D Já bych dřív vyskočila z okna jakou bych z toho měla depresi. xD
Nejvíc mě zabilo: Sova a puma - dokud je smrt nerozdělí. A tím myslím vzájemné sežrání. xDDD Ehm... Ale taky si pořád lámu hlavu nad tím, kde se tam ta puma vzala. A ještě k tomu v krabici. :D

10 Abigail Abigail | Web | 12. dubna 2012 v 20:10 | Reagovat

Nade- moc ti děkujeme za tvou stálou přízeň :) Těší nás to a dodává sílu! :D

keishatko- moc ti děkujeme za komentář!

Basi- Ó, to nás nesmírně těší :D.

Georgiana- :D Osm je myslím přehnané. Ještě že nevíte, kolik je mně jinak by ste asi rychle zdrhali a už se nikdy nevrátili :D. Jsme rádi, že v tobě vzbuzujeme takovéto záchvaty smíchu.

Tessie- Taková menší povídka v komentech. :D Děkujeme moc.

Neriah- Ano, Ellie je naprosto úžasá. Děkujeme za takovýto zájem o naši práci :D.

11 scot scot | 8. května 2012 v 21:40 | Reagovat

Au !!! Mam dokousanou ruku od zadrzovani smichu abych nevzbudila mladsiho brachu :) dorazilo me tetoo muzu si ji nechat :D POKRACOVANI PLS PLS PLS

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama