PTVD- Kapitola šestá

16. února 2012 v 7:58 | Abigail Osbourne |  Pro tebe vše drahoušku
Moc se omlouvám za zpoždění, ale nějak mi blbne noťásek ;). Děkujeme za všechny úžasné komentáře, snad zase nějaké budou ;). Jste skvělí!

Autor: Kleo
Beta-read: Mysty
Glos: Abigail & Ellie
Pár: LV/HP
Přístupnost: 12+
Varování: silně OOC, "romantika"


6. kapitola: Průvodkyně - Neznámá

Pak Voldemortovi něco začalo docházet. Ty stromy byly asi staleté a nebyly obyčejné. Takové vídal jenom na jednom místě…. (LSD, LSD...)

"Severusi!" Snape se okamžitě otočil za hlasem Mistra. "Vím, kde jsme," promluvil Voldemort nenuceně. "Kde?" zamrkal nechápavě Severus. On to tu prostě nepoznával…

"Jsme tam kde jsme se přemístily. (Tak tohle je zatím asi nejhorší věta z celé povídky.) Jen asi ochraná kouzla kolem hrádku byla zesílena a dosahují až sem. Až do lesa…" A opět shlédl na Harryho ve svém náručí. Teď upadl do spánku a vypadal tak neuvěřitelně sladce… jako cukrová vata namočená v karamelu. Pár černých pramínků vlasů mu spadalo do tváře a Voldemort měl sto chutí mu je odtrhnout. (Jak romantické.) Jenže nemohl… Obě ruce měl plné hubHub jako ve smysl huba nebo houba? Přes to první bych mu totiž chtěla dát pěstí.) Držel svého černovlasého andílka. Až teď Voldemortovi docházelo jak moc ho chlapec očaroval (Tím se to všechno vysvětluje! Voldy je pod Imperiem). Byl s ním jen den a už se na něj tak upnul. Prostě láska na první únos. A kdo taky ne? Štíhlá a určitě hbitá postava, černé vlasy na ramena, plné a nádherné rty, zelené velké oči a vlastně on celičký byl nejkouzelnější člověk, kterého potkal. (Ťudli, ňudli, moňomiňa... aby se nám Voldy nerozplynul.) (Nemohu se zbavit dojmu, že autorka četla jiné knihy než já. V těch mých Harry reklamy na spodní prádlo rozhodně nefotil.) A to jich potkal mnoho. Doufal jen, že Harry bude spát do té doby, než se dostanou do hrádku, aby ho zde mohl uložit do postele a pak ho probudit polibkem, jako Šípkovou Růženku. To by bylo tak romantické!

Severus najednou vystřelil z bajonetu a trefil Voldyho do zadku hůlkou před sebe a ihned připraven k útoku. Voldemort pohlédl směrem, kam mířila jeho hůlka. Někam mezi nohy (stromy)


Něco zašustilo… Godzilla! (Simtě, Gojira nešustí, Gojira funí a žere!)


Mezi stromy se objevilo světýlko… Asi lucerničky… ("Tam kde v noci jasně svítí světlušky,
tam kde za srdce tě berou berušky. Tam kde vesele si žijou čmeláci, tam kde brouk si z brouka dělá legraci. Tam nás dneska večer možná čekají, pojďte po špičkách a potají." Omlouvám se, ale nedalo mi to.)


Pořád se přibližovalo… (Aha, tak možná UFO.) (Hlavně pozor na setkání čtvrtého druhu, nebývají moc příjemná...)


Byla už tma…


Postava se přibližovala a Severus i Voldemort pomalu začali rozeznávat obrysy postavy. (Milá Kleo, myslím, že by sis k Ježíškovi měla přát Thesaurus.) Kolem lucerničky byli bílé vlasy a košile byla jistě taky bílá (děda mráz). (Pohřešuje se smysl předchozí věty, případný nález nahlaste v komentářích. Odměnou je přjemný pocit ze zvládnutí mimozemštiny.) Najednou se ve tmě - asi ve výšce očí - se nesnese se se sestrou otevřeli(y) červené - až rudé - oči. (Wuuuá) (Kleo objevila kouzlo pomlčky.) Žhnuly do tmy jako oči krvežíznivého démona… Ne, to sem si jen koupila červené čočky a právě se chystám vrhnout na Voldyho. Hahahaaa.


Voldemort si oddechl. Udělal krok dopředu. A osobu oslovil.


"Mitsumi. Jak víš, že jsem zde?" Mluvil Voldemort k osobě, která byla skoro u něj. Lucerna, kterou měla v ruce a zvedla jí ozářila obličej. Dívka ve věku asi sedmnácti. Byla stejně vysoká jako Voldemort. Jen o půl hlavy menší ( XD )(Pomoc, ztratila jsem se v písmenkové polévce a nemohu ven.) (WTF? Já hledám vhodný komentář, ale nenacházím nic co by patřičně vystihlo situaci. Příjde mi to jako popisovat tank a začít od vína). Opravdu měla bíle natřené vlasy, které měla svázané bílou stuhou.Červené oči ji žhnuly do tmy kolem. Prostě úplný angorák. Červené kalhoty, které vypadalY jako sukně. U boku měla meč v černé pochvě. (Nemůžu si pomoct, ale tenhle výraz mě vždy dostával. Zvlášť, když ho někdo použije ve slashi.) (Díky za tu představu. -bělí si mozek-)



Mitsuki se ale nedívala na Voldemorta ani na Severuse. Její pohled upoutal Harryho. Beze slova se otočila a vydala se směrem, kterým přišla. Voldemort se bez váhaní vydal za ní. Severus Je následoval jen co řekl tiché "Lumos". Zdvihl hůlku nad hlavu. Předci jen Mistr by Pán zla ale o okřen ve tmě mohl zakopnou každý… (??? Jakej okřen? Jaký předci? Jaký Mistr by Pán zla? A jaký zakopnou?) (Smysl věty si dal dovolenou.)



Harry se ve Voldemortově náručí zavrtěl. Asi se mu něco nepříjemného zdá… (On spí? Omlouvám se to jsem nějak nezaregistrovala.) Pomyslele si Voldemort a ještě zesílil svoje náručí. (Já už nemám sílu! Pokud si nevzal činky a nezačal posilovat, tak už nevím!) (Dovolenou si zjevně nedal nedal jen smysl věty, ale i beta.)Ve světle Severusovi měkké hůlky alespoň něco viděl ale předci upadnout nechtěl. Né kvůli sobě, ale kvůli Harrymu. Mohl by ho zranit nebo…



Jak ti tři šli potichu lesem na konci se objevilo pár světýlek a hlasy. (Do pěti, do pěti... musíme být u maminky v doupěti...)


Mitsumi najednou ztuhla (tohle slovo mě taky dost děsí) a schovala se za jeden strom. Voldemort ani Snape něvěděli jak se zachovat tak jen následovali jejího příkladu.



Harry se znovu mírně zavrtěl… (Harryho celá existence v téhle povídce se evidentně omezuje na vrtění.)



Mitsuki pozorně naslouchala šelestům a hlasům kolem sebe. Odhodlala se. Musela ty tři odtud nějak vyvést anižby tamti na ně přišli, spatřili a ba co víc. (gramatika - no comment) Chytili. Když jsem šla tak je vůbec neslyšela. Zvláštní, vlmi zvláštní. Pamatuji si každou, kterou jsem prodal pane Pottere. Je zvláštní, že vám je souzena právě tato hůlka, když díky její sestře, máte tuhle jizvu
Mě taky přijde zvláštní ten nenadálý přesun z ich- do er-formy.


Voldemort začínal být lehce nervózní. Měl strach o Harryho. Musí se co nejdříve dostat do hrádku a to rychle!


Severus neměl ani páru co se děje, ale začínal mít podezření. A to se m
Najednou za ni něco prasklo… (Snad ne voda, mpreg bych asi už nepřežila!) (To jen Voldymu ruplo v zádech.)


Kolem její hlavy proletěl šíp… (Jako bych to neříkala!) (Miř pořádně!)



"Musíme odsud rychle zmizet, jinak to bude o hodně horší!" poprvé promluvila Mitsuki směrem k těm třem… (Líbí se mi její způsb myšlení.)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mišenka Mišenka | E-mail | Web | 16. února 2012 v 8:13 | Reagovat

ahoj byla bych moc ráda,kdyby ses u mě na blogu pochlubila se svými mazlíčky(pokud nějaké máš a nemusí to být křeček)=)stačí se kouknout tady:
http://zlaty--krecek.blog.cz/1202/pochlubte-se-svym-kreckem-o

2 Kiki Kiki | 16. února 2012 v 10:45 | Reagovat

lidi já nevim nač si stěžujete... :D náhodou, měli bychom autorce téhle povídky závidět ne? je vidět že očividně ví, kde sehnat hustej matroš...  :D takhle kvalitně zduněná jsem tedy ještě nikdy nebyla ale to jenom protože se v tu dobu nezmohu na psaní... :D

3 keishatko keishatko | Web | 16. února 2012 v 11:22 | Reagovat

na každý diel sa viac a viac teším :) nemalo to chybu :D

4 Nade Nade | Web | 16. února 2012 v 18:06 | Reagovat

Já miluju včelí medvídky. :) Já vím, že jste vyhlásily soutěž o nalezení smyslu jisté věty, ale já... béééé... jsem nanašla ani smysl celé kapitoly.
Navíc mi přijde, že ta beta tam spíš hrubky a překlepy přidávala, jinak si to nedokážu vysvětlit.
A vůbec! Když ochranná kouzla kolem hrádku "zesílily", jak je možné, že je tam někdo očumuje? Nekříží se s nějakou turistickou trasou? Doporučuju modroui značku!
Setkáme se u dalšího dílu. Vpřed!

5 ss-slash ss-slash | 16. února 2012 v 19:17 | Reagovat

Kiki- xD Teď zvrovna čtu jedny povídky od autora, kterej se před psaním každý zhulil... *hladá vhodná slova* asi tak... nic moc, není to ani vtipný ani to nemá děj nic :DDD což by všechno vysvětlovalo. Jsi na to kápla ;).
keishatko- ó moc děkujeme ;D. My se taky těšíme na tvé komenty víc a víc :)).
Nade- Já včelí medvídky taky hrozně žeru xDDD. S tou betou naprosto souhlasím. Jako... že někomu umiknou hrubky, prosím. Ale jak můžou přes betu projít překlepy... nepochopím! :D Moc děkujeme za komentář a s radostí tě čekáváme na sedmém stanovišti ;)). lml :P

6 ss-slash ss-slash | 16. února 2012 v 19:19 | Reagovat

Oh, jsem debil! Píšu, že nechápu jak přes betu mohou projít překlepy a sama je tam mám... sorry! :DDD

7 Bara Bara | 16. února 2012 v 23:19 | Reagovat

Přikládám další varování: Nečíst ve vlaku. Já to zkusila, a když sem se řechtala do mobilu, tak se na mě lidi divně koukali.
A víte co jsem dnes zjistila? Jsem stejně vysoká jako můj manžel, tak že o půl hlavy menší. :-DDD
Těším se na další kapču, protože ty vaše komenty nemají chybu. :-DDD

8 ss-slash ss-slash | 17. února 2012 v 7:40 | Reagovat

Bara- Ok k příští kapitola přiložím varování přesně pro tebe ;)). xDDDDDD Děkujeme, i my se těším ne další koment :)

9 majuar majuar | E-mail | Web | 17. února 2012 v 10:49 | Reagovat

Najít smysl věty? Já jsem se jaksi pozastavila už u "zesílení náruče" :D Těším se na pokračování :)

10 Anisov Anisov | 17. února 2012 v 14:54 | Reagovat

Hááá...Dlouho. Jsem. Nečetla nic. Tak. Strašně.
Vtipnýho. :D

Tečky jsou evidentně v módě, že bych je začala psát taky? Těším se na další kapitolku :D

11 Georgiana Georgiana | 17. února 2012 v 20:15 | Reagovat

Do pěti, do pěti... musíme být u maminky v doupěti. Georga na podlaze. Musíme odtud zmizet, jinak to bude ještě horší - že by konečně někdo našel mozek?
...Juj, tohle půjčím na pravopisnou opravu mojí bývalé češtinářce - deset let si pamatuju, jak nás "škrtila" za špatnou shodu podmětu s přísudkem. Pak to bylo s jednou chybou za pět komplet. Tenhle dril měla  dostat (ne)autořice na základní škole - ne, že by to nevypadalo na to, že tam ještě je, ale přece jen, znalosti orálního sexu... kam ta dnešní mládež spěje? Ach jo. Zastřelit!

12 Tessie Tessie | 18. února 2012 v 15:04 | Reagovat

Mitsumi a Mitsuki jsou jedna schizofrenní osoba? Být autorka, zapamatuju si jména vlastních postav... Voldy by se měl vzpamatovat, zahodit Pottera a jít na houby, jak původně plánoval. ;D

13 icklemyselfkins icklemyselfkins | 8. května 2012 v 20:36 | Reagovat

Jestli jeste jednou autorka popise harryho vzhled du se udusit v Listerove podpazi
PS : timto zdravim fanousky red dwarfu ;)

14 Abigail Abigail | Web | 14. května 2012 v 16:16 | Reagovat

:DDD

15 SORA 77 SORA 77 | 26. listopadu 2016 v 22:40 | Reagovat

Boží. Tedy - ne ta povídka. Ale díky vám padám smíchy pod stůl. Jo, moc se mi líbí ta 'láska na první únos'. Mohla bych to použít v nějaký povídce?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama