PTVD- Kapitola sedmá

25. února 2012 v 9:07 | Abigail Osbourne |  Pro tebe vše drahoušku
Autor: Kleo
Beta-read: Mysty
Glos: Abigail & Ellie
Pár: LV/HP
Přístupnost: 12+
Varování: silně OOC, "romantika", "drama"

Opět moc děkujeme všem komentujícím, drzíte nás! :D Enjoy! lml

7. kapitola: Nebezpečí, které se plíží… (Snad blíží, ne?)
Voldemort měl podezření, že se věci nevyvijí navijákem tak, jak by měli(y). (Toto podezření máme stejné!) (Minimálně čárky se nevyvíjí tak, jak by měly.) Nejdřív se ocitli v lese, narazili na Mitsuki a teď po nich někdo střílí šípy…
Jestli se vše kolem něho nezbláznilo, zblázní v nejbližší chvíly(i)(včetně nás)
Harrymu se pomalu otevíraly oči…
Severus byl nervóznější čím dál víc…
Ellie lezla po zdi…

Abigail si brousila nůž…
Voldemort shlédl na Harryho ve svém náručí. Všiml si, že se pomalu probouzí…
Zamotává se to víc než by mělo. (Jako co? Že se Harry probouzí?… juj to je komplikace, konečně půjde po svých!)
Mitsuki došla až k Voldemortovi. Její nevyzpytatelný obličej mluvil za vše. (Tak byl nevyzpytatelný nebo mluvil za vše?) Jsou v průseru. A to v pořádném… (Vážně?!!!)

Mitsuki pokynula Severusovi, aby popošel k nim blíž. Voldemort se dočasně zdržel (předci nebudu o Pánovi Zla psát, že se schovával ^^ Co ty víš, třeba má nevychované předky.) (A proč ne? Když se Pán Zla zamiluje do Pottera, tak proč by se nemohl schovávat za stromem?… A proč by rovnou neprohlásil, že kouzelníci jsou chátra a mudlové jim mají vládnout?!) za dost široký i vysoký strom.
Harry byl už naplno probuzený, a tedy vnímal své okolí. Ale byl tak vyčerpaný, že už ani nechtěl znovu otevírat oči… (Vyčerpaný?! Z čeho konkrétně?) (Z toho přehršle spánku.)
Severus došel ke svému Mistrovy(i). Takhle na něj byl zvláštní pohled… S Harrym, kterého měl v náručí. Vypadal starostlivě… (Spíš uboze.) Blbost! Odehnal zbývající myšlenky z hlavy a začal se soustřeďovat (Hle, novotvar!) na to(,) co mu zatím říkala Mitsuki.
Než vůbec jejich průvodkyně začala, do stromu se zabodla sprška šípu… Přešla je bez sebemenšího povšimnutí. "Jak jste zjistili, jsme ve vážném nebezpečí" její hlas byl až podezřele klidný a stejně klidný zůstal "ten kdo po nás střílí" další sprška šípů a Harryho snaha se předsi (Vemte jí někdo kamenem po hlavě!) (Já už nevnímám, jsem příliš traumatizovaná jejím způsobem psaní přímé řeči.) jen probudit a otevřít oči "jsou asi lovci. Pořádají hon (nebudu dělat nevhodné vtipy, nebudu dělat nevhodné vtipy…) (prosím udělej nevhodný vtip, prosím udělej nevhodný vtip…)nebo co… Ale lovci nás teď nemusí vůbec zajímat…" Skončila jak jinak než klidným hlasem. (Ona je tak klidná, že ji mám sto chutí zneklidnit. Úderem do solaru plexu, abych byla přesnější.) "Tak co tedy?!" Nevydržel Voldemort. Mitsuki má z něčeho obavy a jestli má ona menstruaci tak on tedy taky… Mitsu se podívala Temnému Velkému Pánovy tvrdě do očí, než odpověděla: "Mělo by nás snad zajímat, co loví, ne? Když lovci se chovají takto…" Mistr Yoda Kývl(a) hlavou ke směru, odkud přilétaly šípy "Tak to musí být něco nebezpečného. Skoro vždy loví sami nebo v menších skupinkách, ale podle toho, kolik jich slyším, musí jich být hodně…" Měli jste mi říct předem, že tohle je crossover s Robinem Hoodem. Hmm… to vůbec není špatný nápad!
A znovu obrátila hlavu - pro tentokrát - na Harryho. "Probudil se." Utrousila trus a zavřela oči. (Tak Potter se probudí a teď de pro změnu spát ona?)
Voldemort svou pozornost přesunul na Harryho. Jestli je pravda, co říkala teď Mitsuki - nepochyboval o tom - tak jsou v nebezpečí. Harry opravdu otevíral oči. Ale v zápětí je zas zavřel. (Už zas?) (Z Harryho je mrkací panenka a Voldemort se bojí lučištníků. Fajn…)
(Nejvíc mi vrtá hlavou, kde se vzali ve Voldyho super zabezpečeném sídle lučištníci?) (Znáš to, lučištníci jsou jako ninjové- jsou všude!)
Harry celou dobu slyšel jejich rozpravu. A někde v hlouby své tvrdé duše věděl, že jim může pomoci. Jen přijít jak na to… (V hlouby duše? To jsou věty! Autorka se asi snažila napodobit kouzlo dramatiky.) (Kouzlo gramatiky jí naneštěstí naprosto uniklo.)
Pomalu se vyprostil z Voldemortovy náruče a ten ho opatrně postavil na zem. Harry se podíval kolem sebe. Po pravé ruce uviděl zamyšleného Severuse. Jakmile ale ne (wat) něj pohlédl i Severus zvedl pohled. (Má cenu tuhle větu vůbec komentovat?) Podíval se na dívku, která celou dobu mluvil. (Která mluvil?... Transká!) (Měl/a by si trochu udělat pořádek v zájmenech, takhle je její identita trochu matoucí…) Stála předním vchodem a měla zavřené oči. Cítil z ní magii a taky něco, co nedokázal popsat… Tak hrozný zápach ještě nikdy necítil. Dívka otevřela oči a setkala se očima s Harryho zelenýma očima a hlubokýma očima. Harry zamrkal. Samozřejmě, že si všiml, že dívka má dlouhé bílé vlasy a je oblečená do bílé košile a červených kalhot, ale její oči ho překvapily. Byli měkce a velce Červené až rudé. A vyzařovalo z nich to, co právě nedokázal popsat… (Ááá, to jsou zase věty…)
Ucítil, že ho zezadu někdo objal kolem pasu. Otočil se a vůbec ho nepřekvapilo, že to je Abby s Ellie a zbraněmi dostatečného ničení (Voldemort). (Mě už nepřekvapí nic!) Ten se lehce natáhl pro motýlí polibek na Harryho ústa. (Wuááá! Beru zpět!) (Musím uznat, že motýlí polibek bych někdy chtěla taky zažít. S hmyzem se člověk ostatně nelíbá moc často.)
Mitsuki se rozhodla zabít všechny a utéct do Ria
Severus se zamyšleně díval jak se Voldemort sklání nad Harryho pro polibek.
Voldemort si užíval tu chvilku, co se dotkl Harryho rtů. (Nad hlavou jim poletují šípy, v patách Fénixův řád, ale oni mají čas na oblizování se!)
"Ach, Voldy! Jsi tak vášnivý!"
"To ne já, to mnou jen proběhla bolestivá křeč od toho šípu v mých mužných zádech!"

A Harrymu se trochu zamotala hlava. (Že by Voldyho parfém?) (Smrtící kamélie)
"Vím jak z toho ven." Ozvala se Mitsuki a upoutala pozornost všech.
"Jak?" Zeptal se Severus.
"Musíme na kraj lesa a tam už je hrádek." Začala vysvětlovat. "Je to tímhle směrem." (Já omdlím. To je ale geniální řešení! To by mě ani ve snu nenapadlo!) (No cement.) A ukázala na mýtinu porostlou vysokou trávou.
"Tak jdeme!" Zavelel nekompromisně Voldemort a vykročil. Pravá, levá, seno, sláma…
Harry se podíval na Severuse a pak na dívku. Nakonec pohlédl na Voldemort(a), který šel přes mýtinu. Bezradně pokrčil rameny a rozeběhl se za Voldemortem. (Sem tam, sem tam, sem tam…)
Severus samozřejmě nedobíhal (Prosím naučte jí někdo psát čárky!) jen trochu zrychlil krok a Mitsuki se najednou objevila pár metrů před Voldemortem….
Šli trochu ostřejším tempem a Harry za chvíli nemohl. Ještě před chvílí spal a najednou musel rázovat po lese… (Jistě princátko se vyspinkalo, načerpalo energii a po dvou krocích nemůže. Snad právě proto, že spal, by měl být svěží, ne?)
Voldemort zastavil a otočil se na Harryho. Vycítil, že chlapec už nemůže. (Opět telepatie?) (Spíš empatie, to ale nikdy nebyla má silná stránka…)Severus prošel kolem nich a zastavil u Mitsu, která nějakým způsobem vždy byla ve předu.
Harry zvedl oči k Voldemortovi. Ten mu pohled opětoval. Najednou mu pohled sklouzl na chlapcovi rty. Před chvíli se jich dotkl a přesto… Chtěl se jich dotknout znovu! Jenže tentokrát žádný motýlí dotek, ale polibek jaký si daly ještě v sídle… (Kurňamix! Máte zdrhat a né se oblizovat? Neříkala jsem jim to už? Budu blejt!) (Přečela jsem tam "vidle" a teď se nemůžu přestat smát. *psychicky narušená z brakové četby*)

Sklonil se k němu a ovinul paže kolem Harryho štíhlého pasu. (Dejte mi někdo kbelík!)
Chlapec na chvíli přestal dýchat a položil obě ruce na Voldemortův hrudník. (Tak honem!)

*~*bishie sparkles*~*
Temný Pán už byl je kousíček od těch sladkých rtů… (Kde je ten pitomej kýbl?!!!)
Harrymu se tajil dech. (A Abby se stále obracel žaludek…) (Ty ho máš jak přesýpací hodiny, týjo.)
Rty byli od sebe jen pár milimetrů, nanometrú, pikometrů(Blééé! Pozdě…)

Najednou se kousek od nich ozvalo zavrčení… (Pro Salazara! Prosím! Ať to není Severus!)

Ani jeden si toho nevšímal(i)(Blbci!)
Existovali jen oni dva… (Zabiju autorku! Kdo se přidá?) (*podává mačetu*)
Mitsu hodila ostražitý pohled ve směru zavrčení a Severus nemohl odtrhnout oči od toho divadla. (Tak teď se mi ulevilo a přitížilo zároveň!… Je to vůbec možný?)
Harry vydechl a najednou ucítil na svých rtech něžní dotek. (Wuááá… Proč jsem si jen já nebohá odnášela ten kýbl!)

Jenže tohle mi nestačí! Pomyslel si Voldemort a jemně se dotkl jazykem chlapcových rtů.
Chlapec zalapal po dechl (dechl? To je co?) (zdechlina) a vpustil jazyk dovnitř… (Ale no fuj! Chlapci, chlapci… copak takhle se chová Pán Zla a Ten-jenž-přežil-jeho-smrtící-kletbu?)

Voldemort ještě zesílil stisk svých paží a hladově se ponořil do Harryho úst. Nasadil si brýle, šnorchl, ploutve… a už se jal hledat zubní kazy.
Zavrčení se přibližovalo… (Ale no tak Seve, kroť se baby!)
Polibek skončil a Harry otočil hlavu tam, kde se ozvalo zavrčení a strnul.
Zvíře, které se dosud ukrývalo ve stínu, se připravilo ke skoku.
Harry se rozšířili zorničky a udělal krok ke zvířeti. A střetli se ve vzájemném láskyplném objetí!

Voldemort se otočil za Harrym a stihl jen vykřiknout: "Harry!" Severus také vykřikl (Kolikrát jí mám říkat, že existují čárky?) ale ani jeden ani druhý nestihly nic udělat, protože zvíře skočilo… (Juch, juch a zabilo jééé juhuuu, konečně konec povídky!)

Nikdy jsem nebyla věřící, ale teď o modlitbách silně uvažuji. *psychotický pláč*
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 keishatko keishatko | Web | 25. února 2012 v 12:41 | Reagovat

to sa robí? takto to ukončiť? teraz som nechutne zvedavá :D :D

2 Ilay^^ Ilay^^ | Web | 25. února 2012 v 14:58 | Reagovat

Božee můůj..xDD člověka na to vždycky čeká jako na smilování boží a ono je o už konečně tady :D Aww **-** I když mě z toho bolí břicho, nemůžu se přestat smát, hlavně tomu, že "Voldy, jsi tak vášnivý".."To ne já, to jen mnou proběhla bolestivá křeč od toho šípu v mých mužných zádech!" ..xDD to jsem se vážně složila :D:D

Nedočkavě se těším na další díl Glosu :D

3 Abigail Abigail | 25. února 2012 v 15:15 | Reagovat

Moc vám děkujeme dámy ;)). Ilay- z týhle hlášky jsem taky lezla po zemi. Ellie je prostě zvíře :DDD.

4 Nade Nade | Web | 25. února 2012 v 18:12 | Reagovat

Teda... Já žasnu. Dnes to bylo samé - oči, očima, pohlédli si do očí... Kdo si vzpomíná na oslepující kletbu? Harry je evidentně neschopen života bez statného ošetřovatele. Myslím, že by měl Voldy tenhle vztah ještě zvážit, protože ten kluk dlouho nevydrží.
Nebudu už zmiňovat dokonalé špeky, které vypíchla Ilay.
Já zmíním to, co tam vrhla Ellie "No cement". Nevím jestli je to záměr nebo překlep, ale mě to úplně rozkoplo. Ta sedla!

5 Tessie Tessie | 25. února 2012 v 23:03 | Reagovat

Velmi oceňuji, že si autorka před napsáním téhle kapitoly ujasnila jméno své originální postavy. Můj dojem z této povídky to povyšuje z horoucího pekla do hlubokých temných bažin nelidského ničení literatury. Na seznam dalších pozitiv bych připsala představu autorky s vidlemi v libovolné části těla, Ellie lezoucí po stěně a taky přítelův řev: 'Strč si ty sprchy šípů do prdele!'. Četl mi přes rameno a byl agresivní na takové té děsně vtipné úrovni.Obdivuju vás holky, že jste schopné číst originál, já potřebuju míň koncentrované dávky... Červená se zelenou značně pomáhají, i když u některých vět by ani duha nestačila.

6 Georgiana Georgiana | 26. února 2012 v 20:27 | Reagovat

Dejte mi někdo kbelík! Tak honem! Pozdě... *já na zemi*
Podívejme se však, co vytvořila autořice za jednu kapitolu. To tu máme transku, novotvar, Robina Hooda a jeho družinu (hlavně tam neposílejte šerifa z Nottinghamu, mohly by tu být potíže podoby, znáte to...). Počkat, vy jste ještě živé? Já bych na vašem místě už vyblila kompletní obsah mého žaludku (sakra, já mám jít do školy a místo toho jsem nad záchodem a husím do něj příděl jídla za poslední týden nebo něco na ten způsob).
Víte, co by to chtělo? Vždycky když chybí čárka, tak ji tam hezky vložit. A tak putovali (mělo by tu být asi y, ale nedovedu řádně napodobit autorku) lesem (ČÁRKA!) dál a dál (ČÁRKA!) až dorazili do svého cíle...
Já už to pořvávala na obrazovku vždy, když čárka chyběla. Bože, tohle je autorka...

7 Abigail Abigail | 27. února 2012 v 7:44 | Reagovat

Děkujeme, děkujemeee! :D Vaše komenty nás vždycky tak nabudí! :D Jste zlatí :-*

8 icklemyselfkins icklemyselfkins | 8. května 2012 v 20:43 | Reagovat

Harry potter, robin hood, hvezdne valky, pan prstenu, broucci co bude dal Barney Stinson ??? :D

9 SORA 77 SORA 77 | 26. listopadu 2016 v 22:56 | Reagovat

Hledám dobrovolníky pro stavbu smrtibudky. Tahle autorka bude první testovací subjekt. Kdo je pro?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama