ZSN- Kapitola třetí

14. ledna 2012 v 16:44 | Abigail Osbourne |  Získat srdce nebelvíra
Tahle část je slabší, ale pro děj nezbytná. Moc děkuji za všechny úžasné komentáře a za betu.
Enjoy! lml

Věnováno: karen, bacil, Ilay^^, Anfulka, tamias, Sharlaid, Nade, Profesor, Rowene, lady corten, Slimča, Helen, Hajmi, S.
Autor: Abigail
Beta read: Ellie
Fandom: HP
Pár: Snarry
Rating: 15+
Varování: Parodie, Severus příšerně OOC, nechutné zdrobněliny

Týdny ve škole ubíhaly jako voda a přiblížil se Halloween. Snape Harrymu za to, že nepřišel na trest, strhnul 50 bodů, ale dál to nekomentoval. Jen Harry v jeho očích viděl něco jako a smutek.

Od té doby se taky na Snapea díval jinak. Často na něj také myslel. Jako například právě teď. Venku pršelo a on seděl na okně ve společenské místnosti a díval se, jak kapky deště stékají po okenním skle. Přemýšlel. Pořád mu vrtala hlavou ta píseň, co si Snape zpíval. Byla to pravda? Opravdu ho miloval? Copak by se na tomto světě někdo takový našel? A zrovna jeho sarkastický profesor, který pro něj po celá léta neměl jediného vlídného slova? Došel k závěru, že něco pravdy na tom bude.

V poslední době ho Snape totiž často pozoroval. Na jeho vkus až příliš často. Také už na něj nekřičel a nenadával mu do idiotů. Nejspíš se na něj snažil zapůsobit, to ho dojímalo. Ale co Harry? Co ten cítil k mistru lektvarů?

Musel přiznat, že ten muž ho fascinoval. A to už od prvního ročníku, ale maskoval to svou nenávistí a nalhával si, že Snapea nemá rád. Ale opak byl pravdou, on ho měl rád! Tolikrát mu zachránil život a on mu ani nepoděkoval! (Možná bys mu taky mohl složit píseň! :DDD) A teď, když o sebe muž více pečoval, musel uznat, že je i velmi přitažlivý. Jeho hluboké, hřejivé onyxové oči a havraní vlasy, které nyní nebyly mastné, dlouhé elegantní prsty s pěstěnými nehty, které nalakované ještě více vynikaly! Snape měl také nádherný hlas - sametový, hedvábný… Když si na něj vzpomněl, hned ucítil známé pnutí v rozkroku.

Rychle slezl z okna a vyběhl po schodech nahoru do koupelny. Zabouchl za sebou dveře a vyslovil ševelissimo. Rozhlédl se po koupelně a jeho pohled padl na rohovou vanu. Nebyla sice tak velká, jako ta v prefektské koupelně, ale to Harry mu ani v nejmenším nevadilo. Napadlo ho, že by mohl spojit příjemné s užitečným.

Svlékl se tedy a jedním mávnutím hůlky naplnil vanu horkou vodou s bublinkami a pěnou. Vzal z poličky svou oblíbenou gumovou kachničku a vlezl si do vany. Ponořil se až po bradu a hlavu si opřel o okraj vany. Pohodlně se uvelebil a jeho myšlenky se opět stočily ke Snapeovi.

Myslel na jeho krásný hlas, jak mu šeptá různá vyznání lásky a zpívá mu onu krásnou píseň. Vzal kachničku a začal se s ní pomalu hladit po hrudi. Pokaždé, když její zobák nebo křídlo zavadilo o bradavky, unikl mu tichý sten. Pak se jedna jeho ruka začala věnovat jeho pindíkovi (Wuuuááááá! Jak já to slovo nenávidím!) a kachnička kouličkám. V tu chvíli se sténání stalo nepřetržitým.

Poprvé si to takhle dělal před prázdninami. Nevěděl co se děje, když se jeho pinďourek najednou zvětšil a postavil kolmo k jeho břichu. Tenkrát byl hrozně vyděšený a hned běžel za madam Pomfreyovou, ale ta mu vysvětlila, že je to v jeho věku naprosto normální a přirozené. Také se ho zeptala, zda ví, jak vznikají děti. Když odpověděl, že je přeci nosí čáp, Pomfreyová málem omdlela. Půjčila mu nějaké knihy a vyhodila ho z ošetřovny. Ty knihy Harryho tenkrát přímo uhranuly. Tenkrát zjistil, že ho nemá jen na čůrání, a že děti vznikají při činosti nazývané sex. Dozvěděl se tam také, že ty dvě kuličky, co měl pod pindíkem nejsou žádný nádor nebo nemoc, ale že se v nich schovávají jakési spermie, či co. Také se dozvěděl o činosti zvané onanie, které se po nocích tajně věnoval. Připadal si vždy tak rošťácky.

Pomalu přejížděl kachničkou po kouličkách a sám si hrál s předkožkou a žaludem. Znovu si vybavil svého profesora. Myslel na to, jak si o hodině, při opravování esejů, přejížděl brkem přes rty. Kéž by to bylo jeho brko, zadoufal Harry. Náhle hlasitě zakřičel, když ona mazlavá tekutina, kterou v knihách od Pomfreyové nazývali sperma, vystříkla z otvoru na jeho pinďourkovi.
Se zděšením si uvědomil, že při tom myslel na Snapea! Ano bylo to tak! Byl gay a přitahoval ho Severus Snape! Co přitahoval, on přímo šílel při vzpomínce na toho muže! Spláchl ze sebe sperma a pořádně se umyl. Kachničku před tím, než ji vrátil na poličku, políbil, zabalil se do ručníku a vydal se do své postele.
……………………..

"Už máš vymyšlené, za co půjdeš na Halloweenskou párty?" zeptala se ho druhého dne ráno Hermiona.
"Ještě ne," povzdechl si Harry. Na tohle úplně zapomněl!
Před týdnem jim ředitelka jejich koleje sdělila, že se na Halloween bude konat párty, na kterou musí každý přijít v nějaké masce. Ale jeho hlava byla tak plná myšlenek na mistra lektvarů a křivku jeho rtů, že na vymýšlení masky, zcela zapomněl.

"Co bych si tak mohl vzít, abych Snapea oslnil?" dumal v duchu Harry. Už se totiž rozhodl, že svého profesora nenechá trpět láskou k němu, a že mu na oplátku dá tu svou! Ano miloval Severuse! Od kdy mu tak začal říkat? Na tom teď nezáleželo, nyní už jen zbývalo vymyslet, jak dát Severusovi najevo svou náklonnost. A k tomu by mohla být tato párty ideální!

 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Sharlaid Sharlaid | 14. ledna 2012 v 16:57 | Reagovat

Moc se těším na příští kapitolu :-D Jsem si jistá, že Harroušek zazáří :-D

2 Nixerwil Nixerwil | Web | 14. ledna 2012 v 17:06 | Reagovat

jsem mrtvá :D prej přeci je nosí čáp :D  Harry Harry :D jsem zvědavá na tvůj kostým :D

3 bacil bacil | 14. ledna 2012 v 18:36 | Reagovat

Super kapča. Harry a kachnička. Tak to mně dostalo. Jo super a teď jsem zvědavá copak za kostým Harry vymyslí aby upoutal Seveuse natolik, že neodolá :-)

4 ss-slash ss-slash | 14. ledna 2012 v 18:39 | Reagovat

těšte se vážení, tešte se :DDDD jinak mooooc vám děkuji za komentáře ;) :-*

5 Ilay^^ Ilay^^ | Web | 14. ledna 2012 v 19:06 | Reagovat

Konečně jsem se přes matiku prokousala k dalšímu díleču a i když říkáš, že je to slabší, jsem proti, bylo tam pár odstavců, které mě odrovnaly...xDD
Ty nesnášíš slovo pindík...xDD mě se zase líbí, je to takový divný...xD ale já osobně nesnáším slovou kouličky nebo něco tomu podobnýho...xDD ani nevím proč, ale je to divný..xDD

No ale rozhodně se nemůžu dočkat toho, co bude mít Harry za kostým...xD když jsem to dočetla, napadla mě princezna v růžových šatičkách..xD ale raději se nechám překvapit, co jsi vymyslela ty...xDD

Dokonalá povídka...xDD

6 Eli Eli | 14. ledna 2012 v 19:14 | Reagovat

Každým dílem lepší, moc jsi mi zvedla náladu.

7 Nade Nade | Web | 14. ledna 2012 v 19:24 | Reagovat

Och, takže Harry si ujasnil své city... :D
Jsem zvědavá, co vymyslí za masku a jak na to bude Severus reagovat. Co takhle nějaká sexy přísada do lektvarů? XD Netuším, jestli se mezi tím hnusem dá něco takového najít. XD
Díky, těším se na pokračování.

8 Anfulka Anfulka | 14. ledna 2012 v 19:37 | Reagovat

další rychle

9 ss-slash ss-slash | 14. ledna 2012 v 21:10 | Reagovat

Ilay^^- Moc ti děkuji za tak krásný komentář! Já nesnášim všchny debilní označení tohoto božského orgánu. Nechápu, proč lidi nemůžou říct prostě penis! :D Nechci nic prozrazovat, ale určitě se na masku těšte.

Eli- Jé, děkuji pěkně. Jsem moc ráda, že tě povídky baví :DDD

Nade- Sexy přísada do lektvarů? Bože! Proč mě to nenapadlo?! No pozdě, kapitola je už napsaná, ale ... tvl! To mě štve! Grrr :DDD Představte si Harryho obalenýho slizem s tím, že jde za tu šnečí žluč, kterou mu Sevík zabránil vhodit do lektvaru :DDD Sakřiš! Ale moc ti děkuji za komentář, hned mi zvedl náladu ;) :-* PS: Pokráčko by mělo být nejspíš v pondělí, ještě musí Ellie obetovat a já přepsat do počítače- což je činost, která mě fakt nebaví ;D

Anfulka- tvé přání je mi rozkazem :D v pondělí tu nejspíš bude ;) :-*

10 Hajmi Hajmi | 14. ledna 2012 v 22:10 | Reagovat

Páni, čáp, a kachnička,- opět těžká munice. Kouzelné. Co bude dál?

11 Slimča Slimča | 15. ledna 2012 v 23:35 | Reagovat

Hu! Tuhle povídku mám místo rozcvičky. Pokaždé se tak zadýchám smíchy, že ani nepotřebuju běhat do schodů. :-D Kachnička... Kachnička!!! Ženská, já snad budu muset dětem vyházet z koupelny všechny hračky, aby ve mě nebudily děsivé představy "objevujícího" Harryho a čápů! :-D :-D :-D

12 Katka Br. (patolozka) Katka Br. (patolozka) | Web | 13. března 2012 v 22:36 | Reagovat

Neee, Harry líbá kachničku a čte si knížky o sexuální výchově mládeže, to mě zničí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama