ZSN- Kapitola pátá- první část

20. ledna 2012 v 19:43 | Abigail Osbourne |  Získat srdce nebelvíra
Hrozně se omlouvám, ale absolutně vůbec nestíhám. Mám rozepsaný nový ciklus, do toho škola... no znáte to ;). Opět patří můj velký dík hlavně Ellii a vám komentujícím :). Bohužel jsem nestihla přepsat do počítače celou kapitolu, tak tady jen jen krátká první část. Doufám, že se bude líbit. Je v trochu jiném duchu než ty předchozí, tak se nezděste... no... i když... nejspíš se zděsíte :DDD No, co dodat? Enjoy! Abby lml

Věnováno: Nade, S., Anfulka, Slimča, Sharlaid, Ilay^^, Helen, Nixerwil, Adelaine, Basi, bacil a Hajmi. :D

Autor: Abigail
Beta read: Ellie
Fandom: HP
Pár: Snarry
Rating: 18+!!!
Varování: Parodie, Severus příšerně OOC, nechutné zdrobněliny, zvláštní sexuální choutky

Harryho ráno probudil jemný polibek na nos a čelíčko. Pomalu otevřel oči a jeho zrak padl na Severuse, sklánějícího se nad ním s úsměvem na rtech. Také se usmál a přisál se k lektvaristovým rtům.
"Dobré ráno miláčku," řekl, když se jejich rty rozpojily.
"To nejkrásnější ráno," přitakal Severus a jemně odhrnul vlasy, které Harrymu spadaly do očí. Vypadal po ránu tak roztomile, tak nádherně! Severus stále nemohl uvěřit, že je taková krása jeho. "Včera si byl fantastický, Seve," řekl Harry a dál se láskyplně díval na svého milence.
Hltal očima každý detail toho muže. Severus se při vzpomínce na včerejší večer začervenal.
"Pojď si ještě lehnout," pokračoval dále Harry.
"A co snídaně, beruško?" namítl Severus, ale ve skutečnosti se hrozně toužil ještě na chvíli přivinout k tomu krásnému tělu, které držel celou noc v náručí.
"Na snídani kašlem! Pojď ke mně, Seví, prosím," udělal Harry štěněčí oči.
"A co takhle posnídat v posteli?" navrhl Severus, kterému už kručelo v břiše, ale zároveň chtěl být se svou láskou.
"Výborný nápad," souhlasil nadšeně Harry a posunul se ke kraji postele, aby udělal Severusovi místo. Ten radostně hupsnul za svým milovaným a přitulil se k němu.
"Miluju tě, zlatíčko," řekl a políbil Harryho do dlaně. Harry neotálel a také mu vyznal svou nehynoucí lásku.
Mezitím už skřítek donesl podnos s jídlem, který Severus objednal a položil jim ho na postel. Severus tedy nyní seděl vedle Harryho, kterého jednou rukou objímal okolo pasu, zatímco ten měl svou hlavu na jeho rameni a podnos na klíně. Severusovi najednou hlasitě zakručelo v břiše. Harry se uchechtl a pravil: "Tady má někdo asi hlad."
Na to nabodl na vidličku kousek slaniny a vložil ji Severusovi do úst. Ten byl takovou to roztomilou pozorností nadšen. Nechal se proto takto krmit, jako by byl malé dítě. Miloval, jak Harry vždy ladným pohybem vložil vidličku do jeho úst a poté sledoval, jak pomalu žvýká. Takto ho Harry krmil asi ještě deset minut, než byla jeho porce celá spořádána.
"Teď si na řadě ty," řekl Severus a vzal do ruky tu samou vidličku, kterou ho krmil Harroušek. Také si tuto činnost užíval. Sledoval Harryho rty obemknuté okolo vidličky a jeho polykající ohryzek.
Když se oba najedli, leželi ve vzájemném objetí, hladili se a pusinkovali. Severus se nemohl nabažit svého mladého milence. Nejraději by ho celého láskou snědl.
"Máš vůbec tušení, jak moc jsi nádherný, Harry?" Po těchto slovech se Potter začervenal.
"Opravdu úchvatné, je to jako sen. Když tu ležíš vedle mě, tváře zarudlé vzrušením a rty napuchlé od mých polibků. Ach, Harry! Pořád nemůžu uvěřit, že andílek jako ty chce být právě se mnou. Ošklivým, starým..." Severus nemohl dopovědět, protože se na jeho rty přisály ty Harryho.
"Tohle už nikdy neříkej, drahoušku! Jsi ten nejkrásnější člověk na světě. A hlavní je, že se navzájem milujeme, na to nezapomeň! Takováhle láska je navěky, Seve," zdůraznil Harry.
Lektvarista se rozplakal dojetím. Harry mu slíbával slzy z tváře a hladil ho rukou po vlasech.
"Ššš," konejšil ho.
"Čím jsem si tě zasloužil Harry?" ptal se mezi vzlyky Severus. "Toho by bylo, lásko. Třeba svou krásou, šarmem, inteligencí, něžností, láskou a svým obrovským pinďourkem," odpověděl mu s úsměvem červenající se Harry. To se musel usmát i Severus.
"Ach, ty můj andílku," řekl a políbil ho. "Když se ti můj ocásek tolik líbí, můžeš si s ním ještě pohrát." S šibalským úsměvem ze sebe strhnul peřinu a odhalil tak svého tvrdého ptáka.
"Mmm," broukl jeho brouček a přisál se mu k bradavce. Sevík zasténal jako nějaké zvíře.
Harry sál a cumlal ten sladký hrbolek, sem tam po něm přejel špičkou jazyka nebo ho něžně kousnul, přesně jak ho Severus včera učil. Když byl s touto bradavkou hotov, přesunul se k druhé a věnoval jí stejnou péči. Poté se přesunul k jeho pupíku, do kterého strčil svůj mrštný jazýček. Motýlími polibky se postupně dostal až k miláčkově erekci.
"Už jsi někdy masturboval gumovou kačenkou, Seví?" zeptal se smyslně Harry a jemně dýchl na žalud té obrovské erekce, která ho stále fascinovala! Severus se pod návalem vzrušení zmohl jen na zavrtění hlavou.
Harry tedy popadl svou hůlku a vyčaroval krásnou gumovou kachničku… No, spíše kačera, protože měl i umělý penis. Pomalu zobákem stáhl předkožku. Na špičce se objevila kapka touhy. Harryho napadlo, že nikdy neviděl nic rajcovnějšího. Obtočil své prsty okolo toho úžasného ocásku a vyloudil tak ze Severuse další sten. Harry lehce stiskl a začal pohybovat rukou nahoru a dolů, penisem kachničky mezitím dráždil jeho vstup.
"Máš tak nádherný penis, Severusi, tak velký a silný," řekl Harry, který vzápětí políbil špičku žaludu a vnikl kachničkou do Severovy dírky.
"Je to takové famózní lízátko," breptal dál a opravdu začal drahouškův klacík oblizovat, jako by to bylo lízátko. Kachničkou mezitím měkce přerážel mezi Sevovy půlky.
"Kouličky Harry, prosím!" zasténal Severus. Harry se jen usmál a poslušně otevřel pusu, do které vsál jedno varlátko.
V tu chvíli v ptáčkovi zacukalo a sperma z něj potřísnilo Harryho obličej. Ten si ho nabíral na prsty a labužnicky je oblizoval.
"Máš slaďoučké mlíčko," řekl, když spořádal vše, co mu Severus nadělil. Vytáhl kachničku z jeho zadečku a přitulil s k Sevíkovi blíže.
"A ty máš zase tak talentovanou pusinku," řekl a políbil ho.
"Mimochodem, ta kachnička je výborný nápad, prdelko moje," dodal ještě a složil svou hlavu na Harryho rameno.
"Andílku můj, dovolíš mi, abych ti to večer oplatil? Dovolíš mi, abych uctíval tvé tělo a pomiloval tě?" otázal se nesměle Severus.
"Znamená to tedy, že můžu večer zase přijít?" Když Severus přikývl, začal ho Harry zasypávat polibky, mezi kterými stále opakoval: "Ano, ano, ano…"
Harry byl v tuto chvíli nejšťastnějším mužem na planetě.

***
Hermiona si všimla, že se s Harrym děje něco divného. Celý den se šlebil jako idiot, občas zasněně koukal do neurčita a před hodinou jasnovidectví dokonce tančil po celé věži. Rozhodli se tedy s Ronem z Harryho vytáhnout, co se děje.


Konec první části. ;)
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 tamias tamias | 20. ledna 2012 v 21:11 | Reagovat

Ježiš ta kachnička mě dostala, asi umřu smíchy do další kapitoly. Moc se mi to líbí.

2 Sharlaid Sharlaid | 20. ledna 2012 v 22:48 | Reagovat

1) Já věděla, že se Sevem není něco v pořádku! Buď je upír (Jacob chraň!) nebo kanibal!
2) Pták? Spíš kanárek a pěkně zakrslý!
3) Ještě chvíli a už Snapea neuvidím jinak než jak ho popisuješ ty! :-D

3 Anfulka Anfulka | 21. ledna 2012 v 13:49 | Reagovat

skvělá další dávka Sevinky a berušky

4 Nade Nade | Web | 21. ledna 2012 v 20:24 | Reagovat

Tolik sladkééého... úplně se lepím na klávesnici. :-)
Jsem napnutá, jestli to z Harryho vytáhnou. Bude překvápko! XD

5 Slimča Slimča | 21. ledna 2012 v 21:28 | Reagovat

Áááááá! Sharlaid má pravdu! Dáváš Sevínce zabrat a já tím asi taky nezůstanu nepoznamenaná! :-D Jsem ráda, že jsem UPčko nachystala před čtením ZSN, jinak by to mohlo dopadnout všelijak. :-D Díky a těším se na pokráčko! ;-)

6 driveler driveler | Web | 20. června 2015 v 0:39 | Reagovat

pujcka online rotava :-P

7 systole systole | Web | 9. září 2016 v 11:27 | Reagovat

pujcka kratkodoba :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama