ZSN- Kapitola pátá- druhá část

27. ledna 2012 v 18:56 | Abigail Osbourne |  Získat srdce nebelvíra
Uf, tak konečně je tu dokončení páté kapitoly, snad se vám bude líbit. Moc vám děkuji za komenty- snad zase nějaký budou ;))). Taky moc děkuji betě :-*

Věnováno: tamias, Sharlaid, Anfulka, Nade, Slimča

Autor: Abigail
Beta read: Ellie
Fandom: HP
Pár: Snarry
Rating: 18+!!!
Varování: Parodie, Severus příšerně OOC, nechutné zdrobněliny, zvláštní sexuální choutky

Harry šel do nebelvírské věže, ale duchem byl stále ve sklepení. Za hodinu a půl se měl setkat se svou láskou a nemohl se dočkat. Proto si ani nevšiml svých dvou přátel, kteří seděli na pohovce a čekali na něj. Z myšlenek na Severusův zadek ho vytrhl Hermionin hlas "Harry, počkej!" Zastavil se tedy a přešel k pohovce, na kterou se posadil mezi jeho přátele.
"Harry, pověz nám co se děje," ujala se v mžiku slova Hermiona.
Harry nechápal. "Co by se mělo dít?"
"Celý den jsi duchem úplně mimo, usmíváš se, koukáš do blba a netvrď mi, že tancovat před hodinou s Trelawneyovou je normální!" vysvětloval možná až moc důrazně Ron.
"Jo, Harry, přiznej si to… už ses definitivně zbláznil," doplnila Hermiona svého přítele.
"Zbláznil," vydechl zasněně Harry. Jeho kamarádi se na sebe chápavě podívali. Harry však pokračoval.
"On je prostě tak úžasný," řekl a stále se kamsi zasněně díval.
"Aha, ty jsi zamilovaný!" vykřikla radostně Hermiona. Byla moc ráda, že je její kamarád zblázněný do někoho a ne ještě více mentálně narušený.
"Tak moment, ty ses zamiloval a nic jsi mi o tom neřekl?" zeptal se na oko naštvaně Ron.
"Já… se bál jak zareagujete," přiznal se skloněnou hlavou Harry.
"Neboj se, jsme tvojí přátelé. Kdo je to?" vyzvídala dál Hermiona. Harry se na ni šťastně usmál.
"Není to Trelawneyová, že ne?" zeptal se najednou vystrašený Ron.
"Jak jsi na to proboha přišel?!" lekla se Hermiona a vyměnila si s Harrym vyděšený pohled.
"No, já jen…" zrudnul stydící se Ron.
"Harry tancoval zrovna před její hodinou, tak jsem myslel…"
"U Merlinových chlupatých koulí, Rone!" křikla opět Hermiona.
Nakonec jim Harry vysvětlil, jak se věci mají. Popisoval, jak jeho srdce zahořelo láskou k Sevíčkovi, zazpíval jim jeho píseň a řekl, jak moc je nyní šťastný.
"Ach, to je tak rozkošné, Harry! Jsem za vás tak šťastná," radovala se Hermiona.
"Tak slizoun, jo…" popotahoval Ron. "A já už doufal, že konečně opětuješ mou lásku!" rozbrečel se již naplno Ron a rozběhl se po schodech nahoru do ložnice.
"Cože?" vykulil oči Harry.
"Ale prosím tě, Harry, znáš Rona, ten se takhle zamilovává skoro pořád. Před týdnem to byla madam Hoochová, předtím Draco Malfoy, před ním Crabbe a Goyle, kdysi dokonce i jeho prateta Muriel. Za pár dní ho to přejde, neboj se," uklidňovala ho Hermiona.
"Doufám, byl bych nerad, aby se Ron trápil."
"To bude v pořádku. Hlavní je, že jsi se Snapem šťastný. Kdy jsi říkal, že máte tu schůzku?" mrkla na něj šibalsky Hermiona.
"Už za čtvrt hodiny," rozzářil se Harry, který se svým přátelům neopomněl svěřit ani s touto podrobností.
"V tom případě bys už asi měl vyrazit. Ale nemůžeš tam jít takhle, s prázdnýma rukama. To se nehodí." Párkrát mávla hůlkou a v Harryho rukou se objevila nádherná, obrovská kytice rudých růží. "Děkuji ti, Hermi," byl jí kamarád vděčný a dal jí pusu na tvář.
***
Severus netrpělivě přecházel po sklepení. Za pár minut měl dorazit Harry a on ještě jednou kontroloval, zda je vše nachystané. Řekl si, že jejich oficiálně první schůzka musí být naprosto dokonalá. Moc si přál, aby svého miláčka potěšil. Nachystal vanu plnou pěny, všude po jejím okraji rozmístil svíčky, na které použil voděvzdorné kouzlo. Také sem umístil misku s jahodami. Po podlaze rozházel bílé ručníky a z očarovaného gramofonu se linula romantická hudba.
V ložnici svíčky poletovaly ve vzduchu, velká postel byla zaházená plátky růží a nad ní bylo na stropě velké zrcadlo ve tvaru srdce. Harry to určitě ocení, pomyslel si ve chvíli, kdy se ozvalo zaklepání. Rychle běžel otevřít, aby ho mohl konečně obejmout. Dveře se rozletěly a v nich stál Harry s vekou kyticí růží, oblečený do černých kalhot a zelené košile. Severusovi se nad tou krásou zatočila hlava.
"Dobrý večer, Severusi," řekl s nádherným úsměvem jeho brouček.
"Nemohl jsem se dočkat večera," pokračoval dál a na Severusův pokyn vstoupil dovnitř. Harryho trochu znervózňovalo, že Sev ještě nepromluvil, a proto se zeptal: "Děje se něco?"
Severus se probral z transu a rychle řekl: "Ne, já jen…" Nenacházel slov. Je vůbec možné nějak popsat takovou krásu? Harryho oči se zalily slzami.
"Chápu, už mě nechceš," řekl zničeně a s očima plnýma slz se snažil najít dveře. Severus se vyděsil. Hned ho uchopil do náručí a začal vysvětlovat.
"Ne, Harry, to v žádném případě! Jak sis mohl něco takového myslet, pusinko? Víš, dnes jsi nehorázně krásný. Já jen nemohl uvěřit, že něco tak nádherného patří mně." Harry se zpod slz usmál, omotal se Sevíkovi kolem krku a víc se přitiskl na jeho hruď. Růže měl stále v pravé ruce. "Tobě budu patřit navěky, také jsi dnes velmi krásný," zašeptal a políbil Severuse na krk.
"Co bys řekl koupeli, lásko?" otázal se něžně Sevík.
"Ach, ano!" souhlasil nadšeně Harry. Severus ho tedy odnesl do koupelny. Harryho oči se rozšířily překvapením.
"To je nádhera, miláčku. To ti muselo dát práce," řekl a svezl se z jeho náruče na zem, aby mu mohl předat kytici. Sev k nim s láskou přivoněl a poděkoval. Umístil je do vázy na poličce u zrcadla. "Voda vypadá lákavě," řekl škádlivě Harry. "Svlékneš mě?"
Severus okamžitě poklekl před svého boha a začal ho pomalu vysvlékat. Poté se i on zbavil oblečení.
Z gramofonu stále hrála hudba.
"Tohle je můj oblíbený láskyplný song," řekl Harry a smyslně se zavlnil v bocích do rytmu hudby, až se jeho přirození zahoupalo.
"Můj také, andílku," napodobil Severus jeho zavlnění a za ptáčka si Harryho přitáhl k sobě. "Už pojď do vany, chci vidět tvé tělo pokryté kapkami vody," zavrněl smyslně Severus. Oba tedy spočinuli v horoucí vodě, kde se začali navzájem umývat. Severus namydlil žínku a přejížděl s ní po Harryho hrudníčku, krčku, ouškách, podpaží a jeho rozkošných chodidlech. Byla malá a nádherně tvarovaná, vypadala skoro jako dívčí.
Severus neodolal a začal je olizovat. Začal od kotníčku, přes chodidlo a nakonec ocumlal každý prstík. Harry vzdychal a užíval si jeho péči. Když se umyl i Severus, začal Harryho pomalu krmit jahodami. Nejprve docela nevině, ale Harryho roztomilé mlaskání v něm probudilo touhu a začal spolu s jahodami strkat do Harryho pusinky i své prsty. Pak dal jednu jahodu do svých rtů, ale neskousl. Chytil jí za špičku mezi rty a naklonil se k Harrymu. Ten převzal jahodu z jeho úst a poté se začali něžně líbat.
Když se o sebe jejich erekce otřely, oba hlasitě zasténali.
"Ach Harry, chci tě! Chci tě teď hned. Dovol mi, prosím, pomilovat tvůj zadeček!"
Harry pochopitelně hned souhlasil, vždyť on sám po ničem jiném netoužil. Severus tedy vstoupil z vany a vzal Harryho do náruče. Byl rád, že všude o podlaze rozmístil ručníky, teď na ně mohl Harryho opatrně položit.
Vypadal opravdu jako andílek. Mokré rozcuchané vlasy, třpytící se smaragdové oči, jeho lesknoucí se mokré tělo a jeho čůráček natahující se k němu pro pomoc. Svezl se na zem, aby mohl polaskat jeho bradavky, líbat jeho po jahodách chutnající rty, lovit jednu jahůdku z jeho pupíčku a nakonec se i postarat o jeho vzrušení. Opět vzal z misky jednu jahodu a začal s ní přejíždět po miláčkově žaludu. Jakmile se navrchu objevila kapka touhy, setřel jí právě onou jahodou a vložil si jí do úst. Chuď Harryho smetánky se krásně mísila s chutí jahody. Než strčil další jahůdku do jeho prdelky, ještě se věnoval Harrouškovým varlátkům. Nakonec do něho toužebně vnikl. Byl něžný, vždyť to bylo teprve Harryho druhé milování. Neopomněl se věnovat i milencovu penisu. Harryho vzdychání jeho jména, obličej zarudlý vzrušením, těsná prdelka a pravidelné nárazy na prostatu způsobily, že se po chvíli společně svíjeli v orgasmu. Harry opět plakal a děkoval Severusovi za tak nádherný večer.
***
Druhý den začal stejně jako každý jiný. Slunce svítilo, ptáci pěli, Severus s Harrym se navzájem krmili při snídani a vyučování se nesnesitelně vleklo. Toto zdání pohody však nemělo dlouhého trvání.
Všichni zrovna obědvali ve Velké síni kuřecí pečeni s rýží, konverzovali o všem možném a smáli se svým vtipům, když do síně vtrhlo asi dvacet mužů v rudých pláštích. Všichni náhle ztuhli, ztichli a přestali jíst a napjatě pozorovali, co se děje. Tedy až na Weasleyho, který se zrovna dávil kostí z kuřete a Hermionu, která ho mlátila do zad a snažila se mu tak pomoci.
"To jsou bystrozorové" pošeptal Harrymu do ucha Seamus, který seděl vedle něho. Měl pravdu. Bystrozorové se ničím nezdržovali a rychle se rozběhli k učitelskému stolu, kde se Albus Brumbál pokoušel utéct, ale příliš se mu to nedařilo, neboť se svým plnovousem zasekl mezi židlí a stolem a zamerlina se z tohoto sevření nemohl vymotat.
Bystrozorové ředitele Bradavic obklíčili ze všech stran a namířili na něj své hůlky. Jeden k němu přistoupil a celým ztichlým sálem se rozlehl jeho hlas: "Albusi Percivale Wulfricu Briane Brumbále, zatýkáme vás pro nelegální distribuci citrónů, jejich přechovávání a konzumaci, styk s citrónovým bossem Marcusem Lemonem a vydávání se za citrón na maškarním bále, konaném 31. října tohoto roku. Máte právo na chlupaté bačkory a pěnu do koupele, neboť právníci mají zrovna volno. Hrozí vám až 20 let v Azkabanu."
Brumbál se pochopitelně snažil protestovat, ale jeden z bystrozorů stojící opodál na něj vrhnul umlčující kletbu. Poté vyprostili jeho plnovous a odváděli ho pryč z Velké síně. Než se za nimi zavřely dveře, vypadl mu ještě z kapsy balíček citrónových dropsů.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 karen karen | 28. ledna 2012 v 10:32 | Reagovat

Musim rict, ze ze zacatku trochu slabsi jak ostatni dily. Nevim, asi mi chybi snaha tech dvou na sebe zapusobit a udelat dojem. I kdyz samozrejme se tam, ostatne jako vzdy, nasli chvile, kdy jsem se smala tak, ze jsem v te chvili neznala citron. Zive si dovedu predstavit harryho jak rika, ze je to jeho laskyplny songa smysle se vlni. A samozrejme, zaver me dostal nejvic. Nebudu v komentari opakovat co v nem bylo, kdyby nqhodou nekdo tenhle komentar zahledl pred doctenim kapitoly. Mam tuhle parodii fakt rada, jen by ten jejich vztah nemel byt tak idealni, pro nedockave ctenare snad i stereotypni, i kdyz tam je jen dve? kapitoly.

2 Nade Nade | Web | 28. ledna 2012 v 10:38 | Reagovat

Úúúplně jsem se roztekla.... XD
"Čůráček" mě úplně oddělal, jsme mrtvá. A následuje věta: Máte nárok na chlupaté bačkory a pěnu do koupele, neboť právníci mají právě volno. ??? Perfektní služby až do domu. Já jsem se nejprv lekla, že jsou pro Sevíka. Úplně jsem zapomněla na Brumbálovu podvratnou činnost. :)))
Díky, opět jsem se zasmála. :D

3 Kiki Kiki | 28. ledna 2012 v 11:12 | Reagovat

tak akce s Brumbym to bezpečně zachránila, prej nárok na chlupaté bačkory... :D
jinak z toho cukrování těch cukroušků by jeden dostal cukrovku...

4 Sharlaid Sharlaid | 28. ledna 2012 v 11:20 | Reagovat

A já se lekla, že jdou po Sevovi!
:-D Povedená kapitola. Občas jsem měla momenty, kdy jsem si říkala "To mi něco připomíná" za což moc děkuju, protože teď budu zbytek dne číst všemožné povídky, abych přišla na to, co mi to připomnělo :-D

5 Ilay^^ Ilay^^ | Web | 28. ledna 2012 v 17:10 | Reagovat

Než to zapomenu Marcus Lemon??...xDD To je vážně brutální jméno, ještě že to nebyl John Lemon...xD to by mě asi zabilo na místě...xD A to bych vážně nechtěla...xDD

A bože, bylo to vážně dokonalé, nemůžu se dočkat dalšího pokračování hehe...xDD co bude s Brumbálem :D:D jen tak dál :D

6 Anfulka Anfulka | 29. ledna 2012 v 13:18 | Reagovat

lahúdka

7 Slimča Slimča | 31. ledna 2012 v 20:59 | Reagovat

:-D :-D :-D Ne, nemůžu napsat, co mě nejvíc rozesmálo, řekla by sis o mě něco nepěkného :D, každopádně krása - jako vždy! :-) Holka, řeknu ti... Dokonale vystihuješ typické znaky slashe a já začínám mít pocit, že teď, ať už se začtu do čehokoliv, vždycky mi vytane na mysli tvé dílo. :-D A ten Brumbál!!! Držte mě! :-DDD Díky!!! :-)

8 Helen Helen | 2. února 2012 v 0:10 | Reagovat

Je to super až na nějaké nesrovnalosti. Mám pocit, že tam bylo něco jako. Vstoupil z vany - ?
Taky musím říct, že oproti začátku to je takové teď usměvavé až culící, ale chápu, že to není snadné na kapitolovku. ALe líbí se mi to a ráda se sem vracím. ;))

9 ss-slash ss-slash | 2. února 2012 v 13:45 | Reagovat

Moc děkuji za komentáře. Jo přesně jste to vystihli. Už to vůbec není vtipné... původně jsem měla v plánu 8 kapitol, ale mám pocit, že ta další bude poslední ptz je to jenom šíleně OOC, ale nic vtipného mě už moc nenapadá. Ale tak... snad. Ale založila jsem si nové stránky- ss-slash2 :D, které budou sloužit jako odnož těchto stránek a budu tak zveřejňovat právě klišoidní a OOC povídky, ale nikoliv parodie ;). To je myslím dobré, ne?

10 Katka Br. (patolozka) Katka Br. (patolozka) | Web | 13. března 2012 v 23:00 | Reagovat

To bylo tak neuvěřitelně přeslazené, že už to asi víc nejde. Ten začátek se mi asi líbil daleko víc... Člověk se konečně uvědomí, co dělá špatně a jakou cestou u neparodií nejít... Ale závěr s Albusem to vynahradil:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama