ZSN- Kapitola druhá

12. ledna 2012 v 15:24 | Abigail Osbourne |  Získat srdce nebelvíra
Autor: Abigail
Beta read: Ellie
Fandom: HP
Pár: Snarry
Rating: 15+
Varování: Parodie, Severus příšerně OOC, nechutné zdrobněliny, Severusova milostná píseň!... Tak! Byly jste varováni! :P

A je tu druhá kapitola ZSN :D. Poděkujte hlavě mé úžasné betě. Hrozně moc vám děkuji za všechny komentáře... pořád nemůžu uvěřit tomu, že tyhle moje kydy někdo čte :DDD. Neumíte si představit jak moc to pro mě znamená! :D Doufám, že se bude líbit i druhá kapitola ;).

Varování II: Nedoporučuji u toho cokoliv jíst, natož pít!!! Já sama jsem při psaní Severusovy milostné písně málem poprskala monitor a udávila se toastem :DDDD Enjoy it! Vaše Abby lml

Věnováno vám: Helen, majuar, Slimča, Nixerwil, Nade, A-SISI, Ilay^^, Sharlaid, Basi, Anfulka, Hajmi, raven9, bacil a karen

Severus ležel v posteli a v hlavě si ještě jednou přehrával jeho dnešní sen. Samozřejmě se mu zdálo o jeho andílkovi. O tom, jak Harry přišel k němu do sklepení s velkou kyticí růží a řekl mu, že ho miluje. Ještě pár chvil se nechal unášet tou myšlenou. Škoda, že se to nejspíš nikdy nestane. Rychlým tempus zjistil, že je nejvyšší čas vstávat.

…………………….

Je to tu, dvouhodinovka se Snapem a hned první den školy! Harry se v duchu otřásl. Práskly dveře. Netopýr vletěl do třídy a zabodl do něj svůj pronikavý pohled. Harry měl pocit, že mu vidí až do žaludku. (A také že ano! Severus si koupil nové Rentgenové čočky 2000, aby viděl, zda jeho brouček dnes snídal. Musel přeci kontrolovat, jestli hezky papinká, aby se pěkně vyvíjel!) Harry si při jeho monologu, ve kterém vysvětloval postup přípravy dnešního lektvaru, všiml, že má nalakované nehty! Dokonce si umyl hlavu a i jeho pleť vypadala o mnoho lépe.

Snape domluvil a všichni se dali do práce. Harry ho však neposlouchal, a proto nevěděl, co by měl dělat. Nakonec se rozhodl improvizovat. Zapálil pod kotlíkem a vhodil do něj kůži z hřímala, mordovník a pár bezoárů. Zamíchal třikrát doleva a sedmkrát doprava. Když voda v kotlíku nabrala tmavě modrou barvu, rozhlédl se po pracích spolužáků. Jejich lektvary měly oranžovou barvu, samozřejmě vyjma lektvaru Nevillova, který vypadal jako hipogryfí trus. "Sakra! Měl jsem toho netopýra poslouchat!" zanadával v duchu Harry.
"Děje se něco, pane Pottere?" ozval se za ním sametový hlas. Sametový? Od kdy se mu líbí Snapeův hlas?
"Ne, pane!" odpověděl rádoby klidně Harry. A protože za ním Snape stále stál a nejspíš čekal, co udělá dál, vzal do ruky šnečí žluč a chtěl jí vhodit do kotlíku. Zastavila ho ruka s elegantními dlouhými prsty. Harry na ni chvíli zíral, když v tom Snape znovu promluvil.
"Ale, ale… tady někdo nedával pozor, že Pottere! Protože jinak byste musel vědět, že šnečí žluč do tohoto lektvaru vůbec nepatří! Máte školní trest, v osm hodin v mém kabinetu!" dořekl a rychlým krokem přešel učebnu a zastavil se u Longbottoma, který se jako vždy klepal strachy.

"Nic si z toho nedělej, kámo, je to hnusnej bastard!" uklidňoval ho Ron cestou na hodinu kouzelných formulí.
"To snad není možný! První den ve škole a já už mám trávit večer s tím umaštěncem a jeho kotlíky!" nadával dál Harry.
……………………….

Severus si v duchu vynadal. Co ho to napadlo dát tomu chlapci trest a křičet na něj?! Takhle svou lásku sotva získá. Ale on si nemohl pomoct! Prostě zpanikařil. Už když vešel do třídy, všiml si, že si ho Harry prohlíží. "Zkrášlovací proces zabral," pomyslel si v tu chvíli. Harry, zdá se, byl jeho novou image natolik rozhozený, že neposlouchal instrukce, a proto byl nyní bezradný. Do kotlíku házel, co mu přišlo pod ruku. Bylo tak roztomilé, jak krčil čelo a nosík, když dumal nad tím, co dalšího by do kotlíku vhodil. Když však jeho lektvar nabral modrou barvu, došlo Severusovi, že se blíží výbuch.
Přistoupil rychle k chlapci a jen tak tak zabránil neštěstí! Nemohl přece dopustit, aby se jeho drahoušek zranil!

Potterova přítomnost na něj však začala působit a jeho ptáček byl hned v pozoru. Mladíkovo teplé tělo bylo úžasné, cítil, jak se jeho erekce tiskne k tomu rozkošnému zadečku! Rychle mu napařil školní trest a utekl co nejdál od své Nemesis. Do konce hodiny se na něj už nepodíval - neudržel by se!

Odpoledne se Severus vydal k řediteli. Chtěl si s ním promluvit o chlapcově pohublosti a té otřesné modřince na Harrouškově dlaničce! Cestou promýšlel ty nejlepší argumenty, aby starce přinutil jednat! Konečně se ocitl před chrličem, který střežil vchod do Brumbálovy pracovny a vyřkl heslo čokoládové poprsí.
Vyjel po schodišti nahoru před ředitelnu a zaklepal. "Jo, sakra!" zařval Albus, jako povolení vstoupit. Severus si povzdechl "Pořád stejně protivný!" Někdy si vskutku přál, aby byl Albus takový hodný dědeček, jakým se na první pohled zdál být. Vstoupil. "Á, náš mistr sarkasmu, tak co je to tentokrát? Malfoy si zase zadřel třísku do svého aristokratického pozadí?" otázal se otráveně ředitel.
"Albusi, nech si prosím podobné narážky a neubírej mému sdělení na važnosti!"
"No tak se tedy usaď na svou velectěnou prdel a vyklop to, nemám moc času. To víš, černý trh s citrónovými bonbóny není žádný med." chtěl se Severuse co nejdříve zbavit Albus.
Bývalý Smrtijed se tedy usadil na svou velectěnou prdelku a spustil.
"Jedná se o Pottera, Albusi! Zdá se mi nějaký podvyživený a představ si… na ruce má dokonce modřinku! Co s tím hodláš dělat?" Albus na něj koukal, jako by mu řekl, že zavřeli jeho výrobnu citrónů!
"Chceš mi snad říct, že jsi mě vyrušil před důležitou schůzkou s jedním nejmenovaným překupníkem s citróny, kvůli tomu, že to nebelvírské princátko se někde praštilo? Nebuď paranoidní Severusi!" byl naštvaný Albus.
"To je vážná věc!" křičel na něj Severus, protože nesnesl, aby bylo přehlíženo takové hrozné násilí na jeho broučkovi.
"Jste tupý ignorant, který se jen dokáže sjíždět citróny!" nadával dál Severus.
"Co si to dovoluješ! Urážet citrony! Tos posral Severusi! Tak za trest budeš místo Minervy dělat dozor na Helloweenském maškarním plese! A teď padej!" vrátil mu to Albus a vyrazil ho ze dveří.

"Ten zakyslej dědek! Co si to dovoluje!" Severus po cestě do sklepení sebral 3x více bodů než obvykle, což nám jasně ukazuje jak moc byl naštvaný. Například malé Alici Hastingsové odebral 30 bodů za to, že se šťourala v nose.

Ale na druhou stranu si říkal, že měl Albus možná pravdu. Možná se Harry opravdu jen někde praštil a Severus jen dělal ze skvorejše testrála. Ach, jak mohl být tak zbrklý! Ale když se jednalo o jeho miláčka, neznal citrón!

………………….

Harry už 10 minut naštvaně přecházel před učebnou lektvarů. V nebelvírské věži se pořádala párty na oslavu začátku školního roku a on musí trávit večer s tím slizounem! "Ale on není slizký, ani umaštěný!" ozvalo se mu náhle v hlavě (Týjo! Harry slyší hlasy! :D) Tok jeho myšlenek však přerušil nějaký divný zvuk. Vycházel právě z učebny lektvarů. Harry přitiskl své ucho na zavřené dveře a pozorně se zaposlouchal. Zalapal po dechu. Ten zvuk byl zpěv mistra lektvarů! A nebyl vůbec špatný, právě naopak. Jeho sytý baryton krásně hladil Harryho zvukovody. Napnul sluch, aby slyšel, co profesor zpívá. Po chvíli vykulil oči a nabral sytě rudou barvu. Když zpěv utichl a ozývalo se jen tiché broukání, Harry se dal na zběsilý útěk. Nemohl uvěřit tomu co slyšel! Byl hrozně zmatený! Teď nemohl jít na trest, ne po tom co slyšel, co si jeho profesor zpíval!

Proběhl společenskou místností, kde hrála hlasitá hudba a vrhl se do své postele. Zabořil hlavu do polštáře a snažil se uklidnit své zběsile bušící srdce. Když se trochu uklidnil, snažil se utřídit si své myšlenky, které se točily kolem mistra lektvarů. Avšak nedokázal se soustředit! Proto se rychle převlékl do pyžama a zahrabal do peřin. Když usínal, stále mu v hlavě zněla Snapeova píseň:

Své srdce dát bych ti chtěl,
stejně ho ovládáš ty.
Každý by nám záviděl,
Naše společné životy.

Když podíváš se mi do očí,
Podlomí se mi kolena.
Svět se se mnou zatočí,
Má duše je ztracená.

Tvou tvář tesali andělé,
Tvé oči zářné smaragdy.
Mé prsty do tvé prdele,
Nádherně by zapadly.

Tvůj nosík, zadeček a rtíčky
Zulíbati toužím.
A přitom však nevědomky,
Láskou svou se soužím.

Ach, lásko, kéž bys mě miloval
Stejně jako já tebe.
Svou nevinnost mi dal
A já poslal tě do nebe.

Pokračování příště (nejspíš v zítra nebo v sobotu) ;D
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 karen karen | 12. ledna 2012 v 16:10 | Reagovat

prvni kapitolou jsis nasadila latku dost vysoko. Proto je k neuvereni, ze sis ji zase zvysila. Rentgenove cocky 2000, vsechno to s citrony a jeste zaverecna pisen, nechapu kde to beres, vyborny hlody :D

2 ss-slash ss-slash | 12. ledna 2012 v 16:14 | Reagovat

xDDDDD Jé děkuji ti. Hned se mi projasnil den :DDD. Kde to beru? No jsem tak trochu cvok, tak toto jsou výplody mé choré mysli a napadaj mě v jednou kuse :DDD Jetě jednou moooc děkuji, jsem hluboce dojata ;) :DDD :-*

3 bacil bacil | 12. ledna 2012 v 16:28 | Reagovat

Moc dík za varování. Naštěstí jsem ho uposlechla. Jinak bych u té písničky taky asi ohrozila monitor a své okolí. Ještě teď se tu šklebím jak magor.
Krásná kapča a moc jsem zvědavá copak na nás nachystáš příště :-)

4 ss-slash ss-slash | 12. ledna 2012 v 16:34 | Reagovat

:D není zač. Já vždycky právě říkám, že by autoři měli psát varování tohoto druhu :DDD, protože můj monitor toho mách chudák už dost zasebou :DDD. Přístí kapitolka bude slabší, ale nežbytná pro děj... ale myslím že u čtvrté... se budete bavit ;D. Těšte se :D Moc děkuji za koment :D.

5 Ilay^^ Ilay^^ | Web | 12. ledna 2012 v 16:35 | Reagovat

Mé prsty do tvé prdele
nádherně by zapadli???....°[^~^]°...xDDD *mrtvá leží smíchy pod stolem* strašně jsem se na tu písničku těšila a nezklamal jsi me... To je prostě brutál a co teprve ten tvůj Brumbál černej trh s citrónovejma bonbonama...xDDD
a taky bymě zajímalo kolik Severus Harrymu vymyslí ještě přezdívek ...xD jen tak dál, už se nemůžu dočkat pokračování{||~||}....XD

6 Anfulka Anfulka | 12. ledna 2012 v 16:39 | Reagovat

upřímně děkuju za varování krása

7 tamias tamias | 12. ledna 2012 v 16:43 | Reagovat

skvělé docela jsem se pobavila :)

8 Sharlaid Sharlaid | 12. ledna 2012 v 16:56 | Reagovat

Představuju si Brumlu tak, jak vypadal v prvním filmu, jak říká Sevovi: "Tos posral, Severusi!" :-D :-D :-D
A ta píseň :-D Já se Harryho reakci vlastně ani nedivím :D

9 Nade Nade | Web | 12. ledna 2012 v 16:59 | Reagovat

Začínám zenhle flák milovat. Rentgenové čočky 2000 mě rozsekaly hned na začátku. Nalakované nehty? Dusím se!
Brumbál, jako protivný dědek, angažující se na černém trhu s citrónovými bombóny - to sedí. A co na to Severus? Když se jedná o jeho miláčka, nezná citrón. XD
Milostná píseň na konci mě zasáhla, stejně jako Harryho. Akorát, že já neprchám, řvu smíchy.

10 ss-slash ss-slash | 12. ledna 2012 v 17:01 | Reagovat

Italy- Děkuji za tak nááádherný komentík. Jo na pžezdívky se těšte. Podle mě naprosto fenomenální (Nejsem žádnej narcis, ale tohle se mi fakt hrozně líbí... sorry, jsem divná)příde ve čtvrté části (která bude ani hodně divoká, už se nemůžu dočkat jejího psaní a hlavně vaší reakce). :D Děkuji moooc pokračování nejspíš dorazí už zítra, protože pokud jse o Severuse... neznám citón! :DDD

Anfulka- To já děkuji  ;D:-*

tamias- oh thanks! :DDD

Sharlaid- Ejjj... :DDD Děkuji moc! Psaní písně jsem si fakt užila ;D :-*

11 ss-slash ss-slash | 12. ledna 2012 v 17:05 | Reagovat

Nade- Oh bože! Tolik chvály? To asi nepřežiju! Jsem neskutečně moc ráda, že se ti tento flák líbí! Právě skáču po pokoji radostí :DDD Nikdy by mě nenapadlo, že se vám to bude tak líbit!!! Jsem opravdu velmi poctěna tvým komentářem! Moc ráda tě zde opět uvidím :-* ;DDD Děkuji. lml

12 Profesor Profesor | 12. ledna 2012 v 17:29 | Reagovat

Rychlým s tvrdým i!
Vtipná parodie. Hodně mě to pobavilo.

13 Rowene Rowene | 12. ledna 2012 v 17:35 | Reagovat

Hele legrace, to se tak často nevidí. Jen tak dál.:-)

14 ss-slash ss-slash | 12. ledna 2012 v 17:37 | Reagovat

Profesor- Kde to je? Nemůžu to najít. Jinak díky za postřeh ;D Jsem ráda, že tě to pobavilo ;D

15 ss-slash ss-slash | 12. ledna 2012 v 17:52 | Reagovat

Rowene- ó děkuji ti :DDD

16 lady corten lady corten | Web | 12. ledna 2012 v 18:25 | Reagovat

ulítle ale krásné, nemužu se přestat smát :D :D :D

17 ss-slash ss-slash | 12. ledna 2012 v 18:52 | Reagovat

lady corten- Děkuji mnohokrát :D

18 Slimča Slimča | Web | 12. ledna 2012 v 19:20 | Reagovat

Mrtvá...Já nemůžu! :-D Upřímně - nemám ráda parodie, ale ta tvá mě prostě přilepila k monitoru a hned tak se mě nezbavíš! :-D Zatím to máš krásně vyvážené. Plné vtipu, ale přitom ne za každou cenu. Křením se jako idiot a těším se na další! :-)))

P.S.: Píseň byla dokonalá, ale spolehlivě mě odbourá jakákoliv zmínka o "ptáčkovi". Tím mě ničíš! :-D

19 ss-slash ss-slash | 12. ledna 2012 v 20:28 | Reagovat

Slimi... Děkuji ti moooc. Rozhodně se tě žbavit nechci, naopak je mi velkou ctí, že se ti povídka líbí. Nikdy bych nevěřila, že budu mít na blogu tvůj komentář s tak pozitivním hodnocením ;D Děkuji ti mooooooooooc :-*****
P.S.: Ptáček tě ničí? V tom případě se tež na další kapitoly... :DDDDDDDD

20 Helen Helen | 12. ledna 2012 v 20:39 | Reagovat

Děkuji. ;)
Bylo to skvělé a už se těším na další! Bylo to vtipné :D hlavně asi Brumla :D ten mě sesadil. :D

21 Ellie Ellie | 12. ledna 2012 v 22:14 | Reagovat

U betování jsem musila dusit vytí smíchem v rukávu, abych nevzbudila nechtěnou pozornost. :D Jsem též toho mínění, že 'neznat citrón' je věta, která si zaslouží zapracování do každodenního slovníku. Jsi výborná, jen tak dál! :)
PS: Strašně se omlouvám za to 'rychlími' (je to hned v prvním odstavci), jsem děsná beta. :D

22 Hajmi Hajmi | 13. ledna 2012 v 0:01 | Reagovat

Ouvéééj, bolí. Musela jsem se kousnout, abych neřvala nahlas smíchy. Na to je už dost hodin. ...čočky 2000, Brumbál koukající jako na zavřenou výrobnu citrónů, ptáček, a ta fantastická píseň... asi se jí naučím nazpaměť, protože si jí budu muset ještě několikrát přečíst. Tedy, to je nářez. No myslím, že tvé průpovídky o citrónech se pravděpodobně stanou ustáleným rčením. Nádhera. Nemohu se dočkat pokračování.

23 ss-slash ss-slash | 13. ledna 2012 v 6:47 | Reagovat

Ellie- Děkuji moooc :DDDD Jsi úžasná beta!!! A ty to víš! Já jsem hroznej autor, když napíšu rychlími!!! :DDD
ps: neznat citrón jsem použila už 4x :D

Hajmi- Nevím co říct! Tvůj komentář mě nehorázně potěšil!!! Pasní písně bylo opravdu maso... zvlášť, když jsem jí psala ve škole a snažila se dusit salvy smíchu :DDDDD Děkuji ti mohokráte ;)

24 S. S. | 13. ledna 2012 v 18:13 | Reagovat

uplně jsi mě dostala, i když jsem z části věděla o co půjde :D a souhlasím s Ellie, neznal citron? maximalná vychytávka!:D kdy bude další kapitola?:)
.. máš to prostě skvělé!

25 ss-slash ss-slash | 14. ledna 2012 v 11:29 | Reagovat

xDDD Děkuji pěkně :D Další kapitolka by měla být už dnes ;) xD :-*

26 Katka Br. (patolozka) Katka Br. (patolozka) | Web | 13. března 2012 v 22:30 | Reagovat

Neuvěřitelné. A ty Brumbálovy hlášky! Umírám tu před počítačem!

27 Vai Vai | E-mail | 12. dubna 2015 v 13:39 | Reagovat

Musím ti poděkovat za varování s tím pitím i jídlem.... byla by to má smrt mít něco :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama