Kapitola čtvrtá

17. ledna 2012 v 16:38 | Abigail Osbourne |  Získat srdce nebelvíra
Tak, je tu čtvrtá část. Můj největší dík patří Ellii, za opravení mých četných chyb. Tuhle část jsem tak trochu odflákla a za to se moc omlouvám, ale vidíte tu délku? :D Snad se vám tato část bude líbit a necháte komentář ;)

Věnováno: Sharlaid, Nixerwil, bacil, Ilay^^, Nade, Eli, Anfulka, Hajmi, Slimča

Autor: Abigail
Beta read: Ellie
Fandom: HP
Pár: Snarry
Rating: 15+
Varování: Parodie, Severus příšerně OOC, nechutné zdrobněliny, zvláštní sexuální choutky

A bylo to tu. 31. říjen. Severus i Harry se už od rána připravovali na večerní ples. Oba chtěli vypadat co nejlépe, aby jeden druhého okouzlili. Byli také značně nervózní, ale nervozitu převážilo vzrušení z očekávání nadcházející akce (krásně dvojsmyslné :D).
Pojďme se nejprve podívat do sklepení…
Zbývala ještě půlhodina do začátku plesu a Severus stál před velkým zrcadlem, již plně oblečený a upravený. Nemohl se na sebe vynadívat, připadal si tak sexy. V životě by ho nenapadlo, že si o sobě bude něco takového myslet.
Dlouho přemýšlel nad tím, jakou masku by měl zvolit. Chtěl se zalíbit Harrymu, ale tento svátek měl pro něj zároveň i jiný význam. Snažil se proto tyto dvě věci skloubit dohromady. Na výsledek svého snažení se teď díval do zrcadla a byl nadmíru spokojen. Ptáte se, jaký kostým si Severus zvolil?
Severus se po dlouhých úvahách rozhodl jít za princeznu. Tento kostým si vybral, aby uctil památku své matky. Tento svátek (jak již bylo řečeno) pro něj byl totiž významným dnem. Jeho matka Eileen Princeová byla totiž na Halloween zabita kladivem, kterým ji umlátil jeho tyranský otec Tobias Snape, který šel za Thora. Nebylo by krásné, kdyby se s Harrym dali dohromady právě dnes? Severus tedy svou maskou vzdával hold své matce a navíc se snažil okouzlit svou lásku. Vypadal opravdu neodolatelně.
Samozřejmě dnes prošel stejnou zkrášlovací procedurou jako každý den - umýt vlasy, pleťová maska, oholit a bělící kouzlo na zuby. Ale dnes navíc přidal ještě make-up, růžové stíny a kleštičky na řasy (pro A-SISI :D), které poté přetřel řasenkou. Neopomněl samozřejmě ani lesk na rty s malinovou příchutí. Stále se na sebe nemohl vynadívat.
Růžové šatičky splývající podél jeho dlouhých nohou a končící u jeho roztomilých kostnatých kotníků byly ozdobené spoustou srdíček, růžiček a krajek.
" Madam Malkinová se opravdu vyznamenala," pronesl pochvalně Severus. Šaty měly také několik spodniček a byly tak velmi nadýchané, čímž ještě více zdůrazňovaly jeho hubenou postavu upnutou v korzetu. Na rukou měl dlouhé bílé rukavičky a chloupky v jeho podpaží, které tentokrát neoholil, měl spletené do copánků a svázané růžovými stužkami.
Kolem krku mu visel perlový náhrdelník a jeho oči pod růžovými stíny a zvýrazněnými řasami vypadaly ještě uhrančivěji. Vše završovala růženíny zdobená stříbrná korunka v havraních vlasech. Dnes byl jeho šťastný den.
"V tomhle Harryho stoprocentně získám," řekl si a vydal se do velké síně. Jeho chůze na dvaceticentimetrových podpatcích byla úžasná. Cestou spadl jen čtyřikrát a odhalil tak kolemjdoucím své krajkované kalhotky po matce.
***
Tou dobou na tom byl Harry podobně. Také stál před zrcadlem a prohlížel se v něm, ale na rozdíl od Severuse tolik sebejistý nebyl. Myslel si sice, že vypadá výborně, ale nevěděl, zda právě tímto mistra lektvarů okouzlí. Tolik mu na tom záleželo!
Za těch pár dní se do profesora úplně zbláznil. Pořád na něj musel myslet, slova jeho písně mu stále zněla v uších, masturboval dvakrát tak často, kdykoli ho potkal na chodbě, zrudnul, jeho dlaně se zpotily a jeho pindík se orosil touhou. Stejně jako teď, když si vzpomněl na to, jak Snape dnes u oběda jedl špagety. Jak je jednu po druhé pomalu sál do úst, až měl rty, které poté smyslně olízl, celé od omáčky. Harry se nemohl udržet a udělal se pod stolem do svých kalhot.
"Harry, pojď! Za chvíli to začne!" křičel na něj Ron, který právě vběhl do pokoje.
"Já ti pořád nevím" říkal Harry a kriticky se prohlížel v zrcadle.
"Vypadáš dobře a teď už pojď!" táhl ho Ron z pokoje, což v kostýmu brokolice šlo obtížně, ale nakonec nervózního Harryho dostrkal až před Velkou síň.
***
Severus seděl za učitelským stolem ve svém rozkošném kostýmu a netrpělivě očekával Harryho příchod.
Velká síň se změnila k nepoznání. Kolejní stoly byly nahrazeny menšími stolky s křesílky a uprostřed byl obrovský taneční parket. Na očarovaném stopě se vznášely desítky vyřezaných dýní a duchové nadšeně poletovali kolem.
K vidění byla spousta zajímavých masek. Například paní Norrisová vezla v kočárku Filche, který byl jen v plence a s dudlíkem v puse za miminko. Neville Longbottom byl převlečený za mandragoru a hlasitě ječel. Brumbál byl, jak jinak, za citrónový bonbón, Hagrid byl v převlečený za jednoho ze sedmi trpaslíků a Goyle byl za něco, co nejvíce připomínalo pumpu v zimě.
Náhle však spatřil toho, po kom toužil, na koho tu čekal, koho vroucně miloval… Harrouška.
Vypadal rozkošněji než jindy. Nemohl od něj odtrhnout oči. Jeho ptáček zaplakal touhou po jeho broučkovi. Tedy vlastně nikoli broučkovi… po jeho berušce.
Harry se pod Snapeovým upřeným pohledem začervenal a málem tak splynul se svými krovkami. Kostýmem berušky si nebyl jistý, ale nakonec usoudil, že beruška podtrhuje jeho jemnost, nevinnost, něžnost, lásku a jeho vzrušením zarudlého pinďourka.
"Mistr lektvarů dnes vypadal tak neskutečně sexy!" pomyslel si Harry a zamířil s Ronem ke stolu, který pro ně Hermiona zabrala. Byl zvyklý vídat Snapea v černé, která mu moc slušela, ale růžová? To byla barva pro Severuse jako stvořená! Nádherně ladila s jeho světlou pletí a naopak kontrastovala s jeho tmavými kadeřemi. Hrozně ho vzrušovala jeho korunka, stíny, namalované rty a boty na vysokém podpatku. Aby se mu nepodlomila kolena, musel si sednout do Ronem nabídnutého křesla.
Ples už před chvílí začal, ale Severus se stále nemohl odhodlat jít svou berušku požádat o tanec. Nakonec však přišla jeho chvíle - pánská volenka. Hned se zvedl a zamířil k Harrymu, který od začátku plesu seděl ve svém křesle a upíjel máslový ležák. Severusovo srdce zabolelo láskou k němu.
Harry si všiml, že se k němu Severus blíží a začal v duchu panikařit. Hned se mu zpotily dlaně a nevěděl kam s očima.
"Proč sem jde? Proč sem jde?" ptal se sebe stále dokola. Severus si všiml jeho rozpaků a snažil se tedy Harryho nevyplašit. Našlapoval pomalu a ostražitě, jako šelma plížící se ke kořisti. Nasadil neodolatelný úsměv a přidržel si sukni v náznaku pukrlete.
"Smím prosit o tanec, ty rozkošná beruško s jizviškou na šelíšku?" složil Harrymu hned na úvod poklonu.
Harry zalapal po dechu… Čím to je, že najednou nemohl nasát vzduch do plic?
"J-jistě princezno Sevínko," vykoktal nakonec nesměle Harry.
"Princezno Sevínko?" Severusovi málem vyhrkly slzy do očí. Slyšet něco tak krásného z těch dokonalých rtíčků bylo nesmírně dojemné.
Nabídl Harrymu rámě a odvedl ho na parket, kde se páry ploužily do rytmu pomalé hudby. Pevně k sobě Harryho přitisknul a své ruce položil na jeho pozadí v černých upnutých kalhotách. Harry ovinul své ruce kolem lektvaristova krku a svou hlavu položil na jeho rameno. Bylo mu tak nádherně v objetí svého miláčka.
Severusovi tentokrát opravdu vyhrkly slzy do očí z tohoto láskyplného gesta.
"Nejspíš se mi ho podařilo skutečně okouzlit!" radoval e v duchu Severus, který vtáhl Harryho do ještě pevnějšího objetí a jemně pohladil jeho pevnou prdelku. Harryho tykadla ho u toho šťouchala do očí a to ho nesmírně vzrušovalo. Společně zasténali. To už Severus nemohl déle vydržet!
Sklonil se k uchu svého broučka a hlasem zastřeným vzrušením a láskou řekl: "Ach, Harry! Už to déle nemohu tajit, miluji tě, lásko… z celého srdce. Prosím, beruško moje, nezavrhuj mě a dej mi šanci, učinit tě nejšťastnějším na světě!"
Harry se po vyslovení těchto slov zarazil v půlce pohybu.
"Teď mi uteče" pomyslel si Severus a v duchu si nadával do idiotů. Avšak Harry k němu jen zvedl své smaragdové oči zalité slzami a zašeptal nevěřícně - "Myslíš to vážně?"
"Jistě, miláčku," řekl něžně a palcem mu setřel slzy z tváře.
"Ach, Seve!" vykřikl Harry tak nahlas, že se na ně některé bližší páry otočily. Vtáhl Severuse znovu do objetí a šeptal mu do vlasů slova plná citu a vášně.
"Také tě miluju, drahoušku, slyšel jsem tě zpívat tu nádhernou píseň. Prosím, lásko moje, strč své prsty do mé prdele, líbej mě po celém těle a šeptal mi slova lásky. Chci být tvůj, miláčku, jenom tvůj!"
Tohle bylo i na Severuse moc. Popadl Harryho za ruku a odvlekl ho z parketu.
"Pojďme ke mně do sklepení," řekl a vzal Harryho do náruče. Cesta trvala poněkud déle, jelikož Severus na podpatcích s Harrym v náručí špatně udržoval rovnováhu, ale nakonec přeci jen dorazili do sklepení.
"Jsi panic Harry?" zeptal se a přitlačil ho ke zdi.
"Ano, lásko," šeptl Harry. Toto zjištění v Severusovi probudilo zvíře. Vyčaroval spoustu svíček a plátků růží, které společně s Harrym rozházeli po posteli.
Spojili se ve fyzickém aktu lásky. Severus byl něžný a pozorný milenec, chtěl, aby si to Harry napoprvé pořádně užil. Uctíval jeho tělo, laskal bradavky, kouřil ten na Harryho věk dobře vyspělý penis (5 cm :D), pomalu pronikal do jeho zadečku a dal si záležet, aby pokaždé zasáhl hrbolek lásky.
"To bylo tak nádherné, lásko!" brečel Harry dojetím.
"Já vím, beruško moje," řekl něžně Sevík a pohladil ho po tváři zarudlé vzrušením.
"Co bys řekl na procházku při měsíčku?" navrhl mu lektvarista.
"Ano!" zajásal Harry.
Když se oblékli, vyrazili ruku v ruce k Zapovězenému lesu.
***
Párty ve Velké síni se mezitím zvrtla v něco, co spíše připomínalo ilegální technopárty. Dvojčata Weasleyova přitáhla spoustu máslového ležáku a ohnivé whiskey, kterou tajně vylepšili svým novým vynálezem. Dotyčný po jeho vypití začal toužit po první osobě, na kterou se podíval. McGonagallová okamžitě začala balit paní Norrisovou, Ron Weasley zase sváděl Draca Malfoye a Brumbál se snažil svými triky s bonbony okouzlit Ufňukanou Uršulu. A podobně.
***
Dvě zamilované postavy pomalu kráčely podél Zapovězeného lesa. Nemluvily, rozuměly si beze slov. Oba se topili v lásce toho druhého a myslely na svou společnou první noc. Najednou však zaslechly tlumené vzdechy. Obě se na sebe tázavě podívaly a vydaly se tím směrem, odkud zvuky vycházely. O dvě minuty později svého rozhodnutí hluboce litovaly.
Na kraji Zapovězeného lesa stál totiž Filch s penisem vyndaným ze své plínky, cumlal svůj dudlík a přirážel do prázdna.
"Co to promerlina děláte, Filchi?" vzpamatoval se jako první Severus.
"Ha-Hagrid říkal-l, že jsou tu t-testrálové" vzdychal dál Filch.
"Ale pane Filchi, žádní testrálové tu nejsou!" zdůraznil mu tento fakt Harry, který testrály mohl vidět. Bylo však už pozdě, Filch se s hlasitým zasténáním udělal a potřísnil tak svou plenku.
Harry se Severusem šli raději dál. Jaké bylo ale jejich překvapení, když o kus dál vrba mlátička strkala větev do výfuku Weasleyovic auta? Jejich trpělivost dovršil Hagrid, který hořel touhou (doslovně) ke svým třaskavým skvorejšům!
Vrátili se proto do hradu a věnovali se jen své společné lásce. Tu noc se Harry nevrátil do společenské věže, ale nocoval se svým milovaným ve sklepení.

(Fotomontáže opravdu nejsou můj obor ;))
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Nade Nade | Web | 17. ledna 2012 v 17:12 | Reagovat

Já snad zechcípu.. :-) Princezna Sevinka se slazmi v očích a beruška Haroušek na krovkách.
Ovšem nejvíc mě rozsekala Sevova dokonalá ozdoba v podpaží. Od teď se neholím. Nikde! A sháním korálky, aby copánky pěkně držely. JO!

2 S. S. | 17. ledna 2012 v 17:30 | Reagovat

Dostalas mě, vážně suprový, vrba mlátička strikající větve do výfuku Wasleyovic auta je velmi kreativní spojení, dosud jsem netušila, v kterych částech má bradavická vrba svá citlivá místa :D A vážně mě fascinuje představa Brumábala převlečeného za citrónový bonbón, jak rebelské, vzhledem k nelegálnosti bonbonu :D. A ta fotomontáž je nahodou super:D! Já jen doufám, že teď, co jsou spolu, příběh nekončí.

3 ss-slash ss-slash | 17. ledna 2012 v 18:18 | Reagovat

Nade- :DDDD Děkuji ti pěkně :D  jsem moc ráda, že tě Sevínkova ozdoba tolik uchvátila :D

S.- Ach BOŽE! *má slzy v očích* Děkuju moooooooc! Jsi tak super (promiň, ale jo! :D). Copak Brumla to je rebel od přírody! Příběh rozhodně ještě končit nebude, neboj se :D

4 Anfulka Anfulka | 17. ledna 2012 v 18:27 | Reagovat

děkuji za další skvost

5 ss-slash ss-slash | 17. ledna 2012 v 18:33 | Reagovat

Nemáš vůbec zač, já děkuji za komentář ;)

6 Slimča Slimča | 17. ledna 2012 v 19:49 | Reagovat

Tak jsem si myslela, že hlášku o copáncích pod paží už nic nepřebije, ale při větě: 'Toto zjištění v Severusovi probudilo zvíře. Vyčaroval spoustu svíček a plátků růží, které společně s Harrym rozházeli po posteli.' jsem zavyla a dílo zkázy bylo dovršeno. :-D
A Hagrid trpaslíkem? Opět mrtvá!

7 Sharlaid Sharlaid | 17. ledna 2012 v 20:16 | Reagovat

Dvakrát jsem měla nutkání zvracet, Tobias Snape jako Thor mě rozsekal a při milostné scéně jsem si prostě nemohl nepředstavit Pica a Chica (kdo zná, předpokládán pochopí, kdo ne, o nic nepřišel :-D)

8 Ilay^^ Ilay^^ | Web | 17. ledna 2012 v 20:27 | Reagovat

Nuž, takže teď jsem to dočetla a já sice vím, že se pořád opakuju, ale to se prostě nedá říct nic jiného, než prostě a jednoduše dokonalý...xDD
Čekala jsem všechno, ale to že severus bude převlečenej za princeznu?? O_O a ještě k tomu, že bude mít zapletený copánky pod paží??...xDD Já jsem na to čuměla jako blázen ale strašně mi to připomnělo Obelixe ...xDD ani nevím proč...xDD :D:D

A potom dál mě samozřejmě zabil Filtch :D no a o Hagridovi ani nemluvím...xDD Je to čím dál tím zvrhlejší, prostě dokonale...xD hehe :D jen tak dál, už se nemůžu dočkat další kapitoly :D

9 Helen Helen | 17. ledna 2012 v 20:28 | Reagovat

Doteď se to dalo, ale tímhle dílem si to rozsekla. :D
To bylo tak... šílený až je mi jich líto. :D
Né ale super. Snape v šatičkách a jeho podpaží, Harroušek a jeho láska princezna Sevínka. :D Bože je toho tolik. :D Na něco takového bych neměla odvahu. :D

10 Nixerwil Nixerwil | Web | 17. ledna 2012 v 22:59 | Reagovat

ježíš marjá :D jdu do kolen :D ta fotka :D :D skvělý!

11 Adelaine Adelaine | 18. ledna 2012 v 1:43 | Reagovat

Bože, nevím, jestli dřív se budu smát nebo zvracet. Výborný, jen při představě Snapea v kostýmu jsem byla ráda, že jsem nevečeřela. Jinak geniální nápady.

12 Basi Basi | 18. ledna 2012 v 8:33 | Reagovat

Filch a testrálové.. Severus v růžové.. Já nemůžu, já prostě nemůžu :D:D

13 bacil bacil | 18. ledna 2012 v 9:55 | Reagovat

Jak já se nasmála. A to jsem do teď parodie moc nemusela. Jooo superrr. Smíchy jsem se málem složila ze židle. Popis Severuse oblečeného v růžových šatech. Jo tak to mně dostalo.
Krása jen tak dál :-)

14 Hajmi Hajmi | 18. ledna 2012 v 13:36 | Reagovat

Protestuji proti takovým, životu nebezpečným povídkám. Chtěla bych ještě na tomto světě nějaký čas pobýt, ale ty mě touto parodií zabíjíš. Měla bys na začátek vážně dát varování:
ŽIVOTU NEBEZPEČNÉ - ČTENÍ NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ.
Ale jak se říká, nebezpečí přitahuje - takže já také neodolám a vrátím se.

15 Kiki Kiki | 28. ledna 2012 v 11:04 | Reagovat

na tom obrázku není vidět jeho spletené chloupky z podpaží... na ty jsem se těšila nejvíc :D

16 Katka Br. (patolozka) Katka Br. (patolozka) | Web | 13. března 2012 v 22:47 | Reagovat

Merline, tohle nejde vydržet! Chudák komp už si ode mě zažil... Princezna a beruška!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama