Co dělá Hagrid v lese bez Tesáka

12. ledna 2012 v 17:51 | Abigail Osbourne |  Glosy jednorázové
Autor: Ivana
Glos: Abigail
Vaarování: Extrémě nechutné a dementní, může poškodit váš mozek! Nedoporučuji slabším povahám. Také doporučuji při čtení nic nejíst a mít po ruce kýbl... pochopíte proč.


Toto je můj první glos. Je to určitě slabší věc, ale nemohla jsem si pomoct a nepodělit se o něj s vámi. Tato autorka je buď úplně blbá nebo je to jedna z nějúchylnějších lidí, které jsem kdy poznala. Ellie se zžekla společného ogosování se slovy, že toto glosovat nejde! A že to na ní nechalo takové následky, že nevidí důvod, to znovu podstupovat. Tak jsem to tedy oglosovala sama. Ale nemusíte se bát, slíbený výkendový glos bude i s Ellií ;). Hrubky jsem neopravovla (až na pár vyjímek)... (Sama jich tu mám dost... ještě že mi Ellie betuje povídky).

Pokud jste dost odvážní na to, aby jste tohle přečetli... směle do toho! :DDDHarry se pomalu plahočil přes školní pozemky. Měl namířeno za Hagridem - Hermiona a Ron ho pořádně naštvali a Hagrid byl jediný, kdo mu skutečně rozumí. Harry stanul před jeho srubem a třikrát zabušil na dveře. Ozval se pouze Tesákův štěkot, a tak Harry vešel dovnitř (To bylo jako odemčeno?). Hagrid skutečně nebyl doma, ale tohle mu nebylo podobné - nechat Tesáka samotného. Vždycky ho brával sebou (Bože můj, vzhledem k nadcházejícímu textu… ještě že ho nevzal!). Harry se pořádně rozhlédl po místnosti a na posteli uviděl fotografie - na většině byl on. Harry jen zakroutil hlavou a rozhodl se, že se po něm podívá v lese (Jistě vidí své fotky na Hagridově posteli a hned se za ním rozeběhne do zakázaného lesa plného nebezpečných tvorů, aby si vylil svoje srdíčko?).
Nešel dlouho a usyšel (Cože to udělal?) prapodivné vzdychání a naříkání. Okamžitě se vydal tím směrem. A pak to uviděl - byl tam obr! Ale taky Hagrid (Prosím, ne!)). Harry se zastavil za křovím a podíval se na ně pořádně. Obr ležel na zádech, ruce a nohy široce roztažené a silnými provazy přivázané k okolním stromům. Víc než toto překvapil Harryho Hagrid, který stál u něj a měl stažené kalhoty. (Nééé, nééé, nééé!) Harry nikdy před tím Hagrida nahého neviděl (Šmarja, ještě aby jo!) - teď měl skvělý výhled na obrovký penis zvedající se z pralesa černých chlupů (Bože! Kdy už chlapi objeví vynález zvaný žiletka!). Hagrid si ho rychlými pohybi (rychlými pohybi… Tak to těžko!) honil a vzdychal u toho jako parní lokomotiva (Wááá! Dejte mi kyj, ať můžu autorku praštit po hlavě!). Po chvíli přišel Hagrid k obrovu rozkroku a rozepl knoflík od kožešinových kraťasů obřích rozměrů. To, co se objevilo poté, bylo ještě větších rozměrů (Může mi někdo říct, co to je za větu?). Hagrid se probral záplavou chlupů a začal masírovat obrův úd, přičemž hnětl koule velké jako pytel s bramborami (Jakže! Jakže! Jako co? Vidím dobře?). Nebyl při tom nijak jemný a obr začal pro (tady má být asi po) minutě vzdychat a péro se mu začalo stavět. Když Harry překonal prvotní šok z toho, že jeho přítel honí ocas obrovi (Tak z toho bych se já nikdy nevzpamatovala! Myslím, že na mě tento… slash? To nemůžu ani tak nazvat! Zanechal nadosmrti nedozírné následky!), začalo ho to nesmírně vzrušovat (Vzrušovat? Tohleeeeeee!!! Hagrid mě maximálně odpuzuje (sexuálně) při jakékoli činosti, natož tohleee! A co teprve Dráp!!! A představa, že by to autorku…. nebo nedej bože některého ze čtenářů mohlo vzrušovat?!). Dokonce dostal chuť si obrův pyj olíznout - alespoň jednou (Ne jednou: NIKDY!). Nakonec si musel i ten svůj vytáhnout z kalhot, jak ho tlačil. Musel se uspokojit podívanou na tak bizardní situaci (Pottere! Co to děláš? Tý autorce fakt useknout ruce! Aby už nikdy v životě nemohla psát!).
Obrův ocas byl nyní už v pohotovostním stavu a Hagrdi ho začal kolem dokola oblizovat (Fůůůůůůj!)). To si Harry začal honit péro ještě rychleji. Výraz obra napovídal, že už to dlouho nevydrží, a taky, že ano - po chvíli v jeho penisu zacukalo, div že to Hagrida neodhodilo a ven se v obřích stříkancích hrnula husté semeno (Bože můj! Je to jeho bratr! A to ani nemluvím o "div neodhodilo" a "hrnula semeno").Hagrid labužnicky ochutnal. To nevydržel ani Harry a s hlasitým vzdechem se vysemenil na černý bez ( Co prosim? Tak k tomuto mám hned několik výhrad! 1. Nevydržel? Ano, ale nevydržel a utekl! A k tomu s vážným narušením mozku! 2. Vysemenil? Je snad nějaká kytka? 3. Černý bez? Jistě to je pro čtenáře nezbytné vědět! Nemluvě o tom, že černý bez v zapovězeném lese opravdu neroste!). Hagrid se vystrašeně otočil a rozeběhl se Harryho směrem (S kalhotami u kolen?). Odkryl křoví a spatřil svého kamaráda s blaženým úsměvem ve tváři a pérem v ruce (Úplně živě to vidim. Harry s pérem v ruce a debilním úsměvem na ksychtě! :DDD). Hagrid se v duchu zaradoval - celou dobu po Harrym toužil a on se teď udělal při pohledu na něj (Což nikdo z nás nejen, že nemůže pochopit, ale ještě z toho bude mít nadosmrti tarauma). Opatrně se zeptal: ,,Harry, co tady děláš? Snad si se na nás nedíval?" (Né! Jen tam tak náhodou je v křoví a honí si ho, zatímco ty provozuješ tyto podivné věci!) Harry zahodil zábrany a řekl: ,,Kdo je ten obr? Bylo to úžasný. Nejradši bych…" ,,Co bys neradši?" (Zabil autorku!) zeptal se trochu laškovně Hagrid. ,,Nejradši bych taky ochutnal," (Její krev!) vyhrkl ze sebe Harry. Hagrid se pousmál a řekl: ,,Tak pojď, ještě tady toho hodně zbylo." Harry si zapl kalhoty a šel mezi obrovy nohy (Co to je za větu?). Chvíli se rozmýšlel, ale potom se odhodlal, a slízl trochu ze špičky žaludu. Obr se zavrtěl a ocas se mu začal stavět (???). Toho si ale nyní Harry s Hagridem nevšímali, protože Hagrid sevřel v ruce svůj ohon a zeptal se: ,,Nechceš ochutnat něco lepšího?" (Ne! Prosím, Pottere, řekni, že ne! Že je tohle všechno jen zlý sen!) Harry fascinován tak velkým pyjem jen přikývl, klekl si a položil ruku na Hagridův penis. Začal pomalu stahovat předkožku přes temně fialový žalud, pak zrychlil (Prosím už ne!). Hagrid začal okamžitě vzdychat. Jakmile to uslyšel obr, začal se svíjet, až to ve stromech řinčelo (Co prosím?). Harry se přiblížil k Hagridovu zarostlému klínu a vzal si hagridův ocas do úst, nebo spíš jen jeho špičku. Hagrid zakňučel a pochvilce mu v něm zacukalo a to se už Harrymu hrnulo do pusy obrovské množství mrdky (Wuuuááá neee!!).Harry se snažil všechno spolykat, ale hodně mu toho vyteklo ven a kapalo na jeho kalhoty (To je tak nechutná představa!).
Hagrid se pousmál a řekl: ,,Ale Harry, takhle špinavý kalhoty nemůžet nosit. Hned si je sundej!" (Vskutku originální hláška) Harry se postavil na nohy a kalhoty si sundal - samozřejmě to vzal při jednom i s boxerkama, takže se Hagrid mohl opět pokochat dospívajícím ptáčkem jarabáčkem), který se nyní v lesním šeru vlhce lesknul, a naducanými koulemi (Čím že? A co se lesklo? Řekněte mi prosím někdo, že jenom sním!). Pak si kleknul před Harryho a hned si ho vzal do pusy (To se mu tam Harry celej vešel? Hagrid je sice poloobr, ale aby sežral celýho Harryho? To se mi nějak nezdá.). Harry málem zavyl blahem (Ještě že jenom málem! To by byla moje smrt… teda pokud se o ni nepostará zbytek povídky). Navíc ho vzrušovalo, jak ho Hagrdi škrábe vousama a tvrdě mu mačká koule (Harry má úchylku na vousy? To už ale vážně přehání! Ale zase, když má Hagrid úchylku na obry a dospívající ptáčky, tak proč ne, že?). Netrvalo dlouho a Harry se Hagridovi do pusy vysemenil (Zase? On opravdu není kytka! No, když v téhle povídce by mě už fakt nepřekvapilo, kdyby ho šel Hagrid nakonec zasadit!). Něco mu vyteklo ven, takže měl vousy slepený Harryho semenem (Blééééé!). ,,Ještě musíš ochutnat tohle," řekl Hagrid, sklonil se k Harrymu a políbil ho, přičemž mu do pusy vypustil jeho vlastní mrdku. Harry to spolkl a začal se Hagridovi věnovat. Ten už byl ale z toho všeho tak nadržený, že se rozpojili (Tak význam tohoto sdělení my vážně uniká), Hagrid Harryho otočil, takže ten se teď nacházel přesně u obrových koulí a stojícího penisu. Konečně se mu splnil jeho sen a on začal ten obří nástroj olizovat a mačkat pytel (Já už nemám sílu!). Hagrid mezitím setřel z obrova stehna jeho semeno a rozetřel ho Harrymu po zadku. Začal mu pomalu prsty roztahovat tu božskou prdel. Harry začal zase vzdychat, stejně jako obr. Pak ho Hagrid vrazil Harrymu do jeho úzkého zadku, čímž ho rozetnul vedví. Harry zařval, ale po chvilce si zvykl a opět začal kňučet. Hagrid tvrdě přirážel a při tom rukou honil zase vzrušeného Harryho po lese. Ten ho s chutí kouřil obrovi. Pak obrovi v péru zacukalo a ohodil Harryho vlnou semene (Budu blejt! Budu blejt!). Když to Hagrid vyděl, udělal se Harrymu do prdele a ten jakmile to cítil, vystříkal se obrovi na koule (Úžasné souvětí). Harry padl Hagridovi do náručí, hlava se mu motala… Proto také spadl na kámen a tu hlavu si rozbil! Hagrid začal panikařit a zakopl o obrův obří ohon, čímž spadl do jezera. Obra nikdo neodvázal, a tak tam umřel hlady. A pokud je nepohřbili, tak tam leží dodnes.

Díky bohu KONEC!

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 smutna smutna | Web | 12. ledna 2012 v 18:02 | Reagovat

Zjisti jestli te miluje, mrkni na muj webik !

2 ss-slash ss-slash | 12. ledna 2012 v 18:08 | Reagovat

[1]: ještě jednou mi sem tohle napíšeš a pošlu ti tolik trojskejch koňů, že se z toho posereš! To už je po 6 co tento komenář mažu! Ostatně jako všechnu reklamu!

3 Sharlaid Sharlaid | 12. ledna 2012 v 18:35 | Reagovat

Budu blinkat.
Na začátku mě napadlo, že si ho Hagrid nad Harryho fotkama honil. Přišlo mi to nechutné. Zbytek povídky tento dojem rychle zabil. Nechápu, jaks to mohla přežít, ne tak ještě oglosovat.

4 ss-slash ss-slash | 12. ledna 2012 v 18:52 | Reagovat

Ujituji tě, že to bylo velmi, velmi drsné! Už to nikdy nechci číst :D. Pořád nemůžu pochopit, jak to autorka mohla napsat!!!

5 Slimča Slimča | 12. ledna 2012 v 19:35 | Reagovat

Blééé, já se to stydím i komentovat... Udržely mě u toho jen tvé glosy...

6 ss-slash ss-slash | 12. ledna 2012 v 20:24 | Reagovat

Oh děkuji, také to pro mě byl takřka očistec!

7 Ellie Ellie | 12. ledna 2012 v 22:28 | Reagovat

Tato povídka zjizvila mou mysl nadosmrti. Nemohu říci, že mě udivuje fakt, že to nejspíš někoho vzrušuje, protože léta ve fandomu a livejournal mne poučily o ledacčem (Rule of the Internet 36), ale stejně -- tohle je to ta nejnechutnější a nejodpudivější věc, kterou jsem kdy četla. 'Už nikdy nechci číst' je naprosto výstižné.) ://
(Nevíte někdo jak vypadá zvracející emotikon?)
Glosy ovšem skvělé, těším se na jejich společné psaní! :)

8 Helen Helen | 12. ledna 2012 v 22:40 | Reagovat

No... fuj!

9 ss-slash ss-slash | 13. ledna 2012 v 6:42 | Reagovat

Ellie- I já se nemůžu dočkat glosovasího  víkendu!!! :DDDD A děkuji :D
Helen- Výstižnné... Blleeee!

10 Anfulka Anfulka | 13. ledna 2012 v 11:09 | Reagovat

z toho mám noční můry brr.ale glosy skvělé

11 ss-slash ss-slash | 13. ledna 2012 v 14:25 | Reagovat

Děkuji pěkně :)

12 Dora Dora | Web | 14. ledna 2012 v 11:23 | Reagovat

Pane bože, nie! Skončila som veeeeeľmi skoro. Proste som nemohla. Takto pre mňa navždy zostáva najdivnejšou a najhnusnejšou poviedkou ten príbeh o tom, ako sa Snape stará o Potterovo mŕtve telo. Ale toto by som nezvládla!

13 ss-slash ss-slash | 14. ledna 2012 v 11:28 | Reagovat

Vůbec se ti nedivím ;)

14 DevilAngee DevilAngee | 22. ledna 2012 v 14:27 | Reagovat

FujFujFujFujFuj!! Jak si to mohla přečístaž do konce a pak ještě oglosovat?! Máš můj obdiv..

15 ss-slash ss-slash | 22. ledna 2012 v 21:26 | Reagovat

Dankeee :D

16 Timantti Timantti | 26. ledna 2012 v 18:07 | Reagovat

Zajímalo by mě, kdo tohle napsal, protože to musí být magor.Rada bych věděla, jak autorka vypadá, protože kdybych jí někdy potkala, tak bych jí mohla zabít. Tohle je to nejnechutnější, co jsem kdy četla. Málem jsem se pozvracela!!! Jsi vážně svatá, že jsi to dokázala oglosovat. Můj mozek se z toho u ž asi nikdy nevzpamatuje.

17 Georgiana Georgiana | 17. února 2012 v 18:23 | Reagovat

Dopr... , to mě nemůžeš dopředu varovat, že si mám vzít zvracecí pytlík? Jaks to mohla vydržet, natož oglosovat? Já, co nebrečím nad knihami (i když dvěma povídkám se to povedlo) brečím (do pytlíku) nad tímhle. Neuvedla autorka někde inteligenční kvocient (nebo to byl snad autor)? Blééé...

18 Nyoko Nyoko | E-mail | 1. července 2012 v 23:55 | Reagovat

Musím sa priznať, začala som to čítať hlavne kvôli tvojmu glosu.. a asi som to nemala robiť.. je mi z toho zle (ale vážne X__X), ja proste nemám rada Hagrida ako pairing v slash poviedkach.. nemôžem uveriť, že som to prežila až do konca a pri tom som si neomlátila hlavu o klávesnicu.. patrí ti veľký obdiv za to, že si to dokázala oglosovať =)

19 Abigail Abigail | Web | 2. července 2012 v 22:08 | Reagovat

Děkuji, děkuji, děkuji :D

20 emmajones emmajones | Web | 28. září 2012 v 18:35 | Reagovat
21 Arya Flowerny Turner Arya Flowerny Turner | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 15:47 | Reagovat

Bože... bože... bože T.T čo za imbecilný popud ma donútil to čítať? áno, bolo tam jasné varovanie, že moja psychika sa  už možno nespamätá, ale nečakala som niečo takéto *v tvári mierne sinavá hľadí do obrazovky notebooku a rozmýšľa, ako na to čo najskôr zabudnúť*
Toto je prvá vec s Hagridom, ktorú som čítala a došlo mi, prečo som sa tomu vyhýbala -_-

22 Augustynka Augustynka | E-mail | 7. ledna 2016 v 17:20 | Reagovat

Tak si myslím, že to nebylo až tak špatné (když tam byly ty glosy) ale jinak... Mám obdiv nad těmi, kteří dokážou něco !!!TAKOVÉHO!!! přeložit. Já osobně jsem to zvládla celkem dobře (nejspíš díky tomu že jsem na něco takového zvyklá že školy, nebo to bude tím, že jsem v sedmi našla u táty kamasutru a od té doby to byla moje nejmilejší knížka) ale to je vedlejší. Seš sakra dobrá!!!

23 Augustynka Augustynka | E-mail | 11. prosince 2016 v 23:51 | Reagovat

Umřu!!! Kdo toto svinstvo napsal!!! Vykastrovat, vykuchat, oběsit!!!! A zabte mě! Jak sem mohla napsat takovou pi**vinu? Není tak špatný??? Ta povídka je (cituji Slimču) Bléé!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama